W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Obciagnac czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ygreko
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 557

    #76
    Może trochę z dupy porównania ale takie szufladkowanie się jest moim zdaniem trochę bez sensu i dziwne wydaje mi się to, że ktoś tak bardzo interesuje się orientacją innych;p
    I masz rację. Ja tylko podaje w wątpliwości te takie szufladkowanie. Sami widzicie jak jest. Jeśłi nałożymy element kulturowy taki jak "nienawiść do ******w" to ktoś wydaje sie być bardziej hetero niż ten który w czasach szkolnych possał kumplowi.

    Ciekaw jestem ile osób było by takich nie 100% hetero gdyby zrobić anonimową ankietę i każdy by uczciwie sie przyznał do homokontaktów. BO wydaje mi sie ze jest ich wiele ale info o czymś takim to jeden z bardziej strzeżonych sekretów heteryka. "no bo co ludzie powiedzą".

    Za to zdziwił byś się jak wielu katolików wręcz boi się wejść do "kościoła" innej religii!

    Wygląda to torche tak zę boimy sie odkrycia czegoś co nam sie bardziej spodoba, bo zniszczy nasz ustalony i pielęgnowany świat. dlatego wiele osób nie podejmuje nowych wyzwań czy nowych doznań. Jest to częściowo uzasadnione, bo ileż można życ w permanentnym remoncie

    Skomentuj

    • dunio
      Świntuszek
      • May 2012
      • 69

      #77
      Kiedys byl taki artykul o homosexualnosci i skali. Jak jest ktos jest heretykiem moze miec ciaglosci homo.

      Edit : http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Skala_Kinseya

      Znalazlem

      Skomentuj

      • marcin82wawakam
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 8

        #78
        Pytanie jak Wasz "partner" na to zareagował z moich doświadczeń całkiem przyjemna sprawa

        Skomentuj

        • basior

          #79
          Napisał parkaanonimki
          ja ostatnio w trojkacie z zonka i kolesiem zlapalem mu za penisa i pare razy poruszalem gora dol, fajne przezycie a zonka mu masowala jajka
          Pozazdrościć, fajne zabawy macie w większym gronie

          Skomentuj

          • Motywatore
            Erotoman
            • Jun 2006
            • 639

            #80
            Napisał parkaanonimki
            ja ostatnio w trojkacie z zonka i kolesiem zlapalem mu za penisa i pare razy poruszalem gora dol, fajne przezycie a zonka mu masowala jajka
            A ręka ci nie odpadła albo nie próbowałeś sobie jej później odciąć ;-)

            Przeżycie- ze względu na nietypowość na pewno "przeżycie".


            Tak... kobiety łagodzą obyczaje

            Skomentuj

            • Outlaws13
              Perwers
              • Oct 2011
              • 1332

              #81
              ............, martwie sie o ludzkosc.
              "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

              sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

              Skomentuj

              • Outlaws13
                Perwers
                • Oct 2011
                • 1332

                #82
                mnie swierzbi ale nie rozwine watku bo to sie zawsze zle dla mnie konczy.
                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                Skomentuj

                • misiupysiu92
                  Świętoszek
                  • Oct 2013
                  • 31

                  #83
                  Ja uważam się za 100% hetero, ale jednak wizja cudzego penisa mnie lekko pociąga. Ale tylko penisa, nie całego mężczyzny. Czystego, ogolonego, ładnego penisa. Zdecydowanie w jakimś stopniu mnie to kręci, jednak nie wiem czy jak by przyszło co do czego czy nie byłoby to dla mnie odrzucające, sam widok czy perspektywa dotknięcia ręką.
                  Ale sprawa higieny, dyskrecji i obawy przed chorobami jest dominująca... Bo lodzik w gumce to nie lodzik.

                  Skomentuj

                  • misiupysiu92
                    Świętoszek
                    • Oct 2013
                    • 31

                    #84
                    Napisał parkaanonimki
                    nie jako facet tylko ze penis
                    Nie rozumiem, wyjaśnisz ?
                    Dylemat niezły, chciałbym i boję się.

                    Skomentuj

                    • misiupysiu92
                      Świętoszek
                      • Oct 2013
                      • 31

                      #85
                      To mamy identyczne podejście. Mnie intryguje tak samo tylko penis. Tylko musi być ładny

                      Skomentuj

                      • funky
                        Świętoszek
                        • Apr 2010
                        • 29

                        #86
                        @parka... ciekawe masz te doświadczenia i niewątpliwie fajną lubą posiadasz, nieźle!!!
                        @outlaws może jednak jesteś tu nie bez przyczyny i to odpowiedni dział dla ciebie, bo jak świerzbi to trzeba zaspokoić pragnienia...padrapać choćby!

                        Skomentuj

                        • Outlaws13
                          Perwers
                          • Oct 2011
                          • 1332

                          #87
                          Gra nie warta swieczki, jebniesz pedala a mowia ze pobiles czlowieka. Nie prowokuj
                          "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                          sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                          Skomentuj

                          • misiupysiu92
                            Świętoszek
                            • Oct 2013
                            • 31

                            #88
                            Może ktoś skutecznie usunąć kolege wyzej?

                            A wracając do tematu - po przemyśleniu stwierdzam, iż jestem zbyt hetero na takie zabawy. Myśląc praktycznie o obciągnięcie komuś zaczynam się brzydzić.
                            Za to jak myślę o cipce swojej kobiety, o zapachu i smaku to aż mnie dreszcze przechodzą
                            Ale na pewno będę śledzić ten temat!

                            Skomentuj

                            • marcin82wawakam
                              Świętoszek
                              • Jul 2007
                              • 8

                              #89
                              ja wiem czy takie dziwne... w sumie sam mam podobnie

                              Skomentuj

                              • dunio
                                Świntuszek
                                • May 2012
                                • 69

                                #90
                                .............
                                0statnio edytowany przez dunio; 27-01-15, 13:41.

                                Skomentuj

                                Working...