Homofobia

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dahrehor
    Banned
    • Jul 2007
    • 218

    #16
    Napisał RedJane
    A kobiety to inna sprawa, bo?
    Bo kobieta to triumf materii nad umysłem

    Skomentuj

    • Nolaan

      #17
      Napisał dahrehor
      Bo kobieta to triumf materii nad umysłem
      Upraszam wybaczenia ale nie wszędzie. Feministki przeczą tej zasadzie

      A żeby nie narażać się na punktację powiem tak - mi za równo geje czy lesbijki, czy nawet heteryki, jeden kij.

      Nie cierpię widoku ślimakujących się par, o płeć czy orientację mniejsza. Po prostu mnie to nawet nie że mierzi, tylko przyprawia o dość niemiłe poczucie dyskomfortu psychicznego, jakbym był nie na miejscu.

      Znaczy się chyba jestem bardziej ekstremistycznie pod tym kątem nastawiony niż reszta.
      Last edited by Gość; 26-11-12, 19:44.

      Skomentuj

      • BlackPussy
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 640

        #18
        Napisał panieidzpan
        Ekhm a widzieliście kiedyś na żywo lesbijki? Naprawdę uważacie taki widok za fajny? Powiem szczerze - zdarzyło mi się dwa czy trzy razy. Zawsze towarzyszyło mi przy tym takie niemiłe uczucie... Bynajmniej nie chodzi o ucisk w kroczu.:/
        Bo "rasowe" lesbijki odbiegaja od tych seksownych panien z filmow. Z reguly jedna z nich udaje faceta i ma krotko obciete wlosy + kolczyk w wardze a druga tez do pieknosci nie nalezy... przynajmniej tylko z takimi mialam do czynienia

        Napisał Nolaan
        Nie cierpię widoku ślimakujących się par, o płeć czy orientację mniejsza. Po prostu mnie to nawet nie że mierzi, tylko przyprawia o dość niemiłe poczucie dyskomfortu psychicznego, jakbym był nie na miejscu.
        Ja tez dlatego staram sie innym takiego dyskomfortu nie stwarzac innym ludzion i zostawiam te slimaczenie za zamknietymi drzwiami

        Kobieta jest jak lilia
        subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

        ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

        Skomentuj

        • dahrehor
          Banned
          • Jul 2007
          • 218

          #19
          Napisał RedJane
          Ta, a jak są uduchowione i się chędożyć nie chcą, albo chcą ale tylko pod kołdrą, po ciemku i na misjonarza, to narzekacie
          O, przepraszam. Ze mną chcą się chędożyć zawsze

          Skomentuj

          • Venera

            #20
            Lęk przed byciem homo??? Lęk to można mieć przed śmiercią czy czymś takim a nie przed własną orientacją!

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              #21
              Napisał BlackPussy
              Bo "rasowe" lesbijki odbiegaja od tych seksownych panien z filmow. Z reguly jedna z nich udaje faceta i ma krotko obciete wlosy + kolczyk w wardze a druga tez do pieknosci nie nalezy... przynajmniej tylko z takimi mialam do czynienia
              Znałem taki wyjątek od reguły. Dwie na prawde fajne laski.
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • bl150ck
                Świętoszek
                • Aug 2012
                • 15

                #22
                Napisał Venera
                Lęk przed byciem homo??? Lęk to można mieć przed śmiercią czy czymś takim a nie przed własną orientacją!
                To tak jak lęk wysokości czy strach przed styropianem (koleżanka takie coś ma xd)

                Skomentuj

                • Czekoladoowa

                  #23
                  sadze, ze najodpowiedniejszych usprawiedliwieniem takich zachowań jest wiek dojrzewania. Nie powinno nas to martwic a raczej ciekawic.. powinnismy sami dochodzic do tego w ktorą strone nas ciągnie..

                  Skomentuj

                  Working...