"Inny" penis?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ines
    Ocieracz
    • Jun 2009
    • 164

    #31
    brawo kruzak
    coraz mniej jest prawdziwych mężczyzn w tym kraju...

    "Nie jestem przyzwyczajony pokazywać się komuś nago" - ręce załamuję po prostu... Bo my wszyscy to uwielbiamy latać na golasa przed obcymi ludźmi, czysta przyjemnośc... Po raz tysięczny powtórzę, że czasem po prostu TRZEBA. Chociaż oczywiste jest, że to nie jest przyjemne.
    "A brudne łona kobiet złych istotą poezji w mig stają się"

    Skomentuj

    • mortalek
      Świętoszek
      • Aug 2011
      • 37

      #32
      A co Ines ? Wg Ciebie prawdziwy mężczyzna to taki co był w wojsku i się razem z innymi mył ? Pogratulować toku myślenia... brawo... Jak trzeba, to owszem, pokaże się, ale akurat w moim przypadku nie wiedziałem co zrobić, dlatego najpierw wolałem spytać. Okazało się, że nie jest to konieczne, więc nie wiem po co nadal obrażasz naszą płeć mówiąc, że jest coraz mniej prawdziwych mężczyzn w tym kraju...

      Skomentuj

      • brkt
        Erotoman
        • Dec 2011
        • 714

        #33
        Mortalek, pokazałeś wacka obcym ludziom. Nie wiem czy to cię kręci, ja miałbym opory.

        Problem zdrowotny powoduje, że się nie krępujesz...Złapany na tym dysonansie tłumaczysz jak bardzo jesteś wrażliwy. Jak dalej będziesz się przejmował takimi pierdołami jak to, że musisz się rozebrać to długo z tobą kobita nie wytrzyma poza tym zastanów się, twoje "delikatne ego" może zaowocować tym, ze będzie się o ciebie martwić mnóstwo osób, bo postanowisz nie pójść do lekarza np z powiększoną tarczycą. Nie wiem czy ciebie to kręci, kiedy latają koło ciebie bliscy ale mnie osobiście wkurzałoby, że jestem na łasce opiekunów tylko dlatego, że nie chciało mi się o siebie zadbać.

        To słodkie, że kobiecie (holly), która ci wygarnęła bycie siuśmajtkiem zarzucasz brak zrozumienia swojego pokolenia. Obruszasz się, i usiłujesz zakwalifikować do grupy prawdziwych mężczyzn broniąc ich przed Ines tylko, że to prawdziwych facetów nie dotyczy. Bo oni zamiast płakać na forum nad rozlanym napletkiem i wędzidełkiem i tym, że nie daj boże może ich zabieg boleć albo co gorsza lekarz lubieżnie spojrzy i zakręci wąsa na widok ich skarbu rodowego, wsadzili by zad w autobus/samochód/pociąg/smoka drogowego i wylądowali u lekarza zamiast tracić czas na emo-pierdoły.
        generator losowych mądrości

        Skomentuj

        Working...