Recepta na dobrego lodzika :)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tymbark9
    Ocieracz
    • May 2007
    • 128

    #46
    podpinam sie pod prosbe
    "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
    że spełnią się wszystkie pragnienia....."

    Skomentuj

    • evita_80
      Świętoszek
      • Jun 2007
      • 1

      #47
      Uwielbiam sex oralny. Biore go na poczatku w dlon i lize jezyczkiem glowke ,pieszczac go przy tym dlonia, wkladam go delikatnie do ust by poczul na nim tylko moje wargi i jezyczek , ktorym go lize , lize go calego po bokach i znowu wkladam do ust , lize i ssie , raz mocniej raz delikatnie poczym zataczam kolka swoja glowa na boki momentami wykonujac glebokie ruchy by znalazl sie jak najglebiej w moich ustach , piescze w miedzyczasie jaderka dlonia , pozniej je lize i delikatnie ssie poczym wracam do niego i znow jest w moich ustach i ssie go namietnie raz wolniej raz szybciej, caluje , lize , sie , szybciej ,coraz szybciej.....mmmmm moj facet przy tym wymiekal

      uwielbiam to i nie przepdama za krotkimi pieszczotami

      Skomentuj

      • Kat...
        Świętoszek
        • May 2007
        • 12

        #48
        Dla mnie to seks oralny nie zaczyna się na penisie. Ja mam może nie rytuał ale jednak taki jakby schemat chociaż w zależności od faceta i syuacji modyfikowany. Przeze mnie opracowany po obserwacjach męskich reakcji.
        On leży na plecach, ja co całuje namiętnie w usta. Powoli cały czas go całując przesuwam się w stronę ucha i je liże, całuje i ssię i wracając tą samą drogą kieruje się w strone drugiego. Znowu wracam. Liże i całuje szyje powoli przesuwając się w dół. Obojczyki, sutki, podżebrza, boki, biodra, pachwiny- wszysko to robię na zmiane i tyle samo czasu poświęcam każdej stronie. Bardzo lubię wracać na górę kiedy on myśli że już zaraz będzie w moich ustach- robie przyspieszoną wersje tego co wcześniej. Kiedy już wreszcie schodzę na dół z zamiarem zostania to długo liże pachiny, podbrzusze, jądra po czym biorę do buzi kawałek skóry moszny ze środka co mi daje duże duże pole manewru i zasysam po kolei raz jedno raz drugie biorąc je całe do buzi nie odrywając ust od skóry. Po jakimś czasie zaczynam go lizać od nasady aż po czubek a kiedy się tego najmniej spodziewa biorę go całego do ust.
        Wiem, że to działa bo nie jednemu sie podobało ale jeszcze nigdy nie zdarzyło się tak żeby kogoś to na tyle podniecało żeby wystrzelił. Każdy facet, z którym miałam do czyniania dochodził kiedy jednak robiłam z ust "pochwe". Nie od początku ale końcówka zawsze taka sama...

        Skomentuj

        • mleczna
          Świntuszek
          • May 2009
          • 85

          #49
          ja pieszcząc mojego oralnie skupiam się nie tylko na jego penisie i jądrach, ale także na PODBRZUSZU! to magiczne miejsce, on uwielbia kiedy masuję go parę centymetrów pod pępkiem, kiedy całuję go a mój język jest tak blisko jego penisa.

          Skomentuj

          • Greedo
            Banned
            • Dec 2006
            • 1657

            #50
            Napisał Kat...
            Wiem, że to działa bo nie jednemu sie podobało ale jeszcze nigdy nie zdarzyło się tak żeby kogoś to na tyle podniecało żeby wystrzelił. Każdy facet, z którym miałam do czyniania dochodził kiedy jednak robiłam z ust "pochwe". Nie od początku ale końcówka zawsze taka sama...
            to może coś z tym "magicznym" sposobem jest nie tak?

            Skomentuj

            • djfuckme
              Ocieracz
              • May 2009
              • 124

              #51
              tak jak mleczna całuję, liżę podbrzusze + masuję uda, penis i jądra to nie wszystko
              Chwalę niewinną, lecz wolę inną.

              Skomentuj

              • Shy
                Świętoszek
                • May 2009
                • 9

                #52
                powiedzcie mi dziewczyny gdzie takie skarby jak wy sie przede mna chowają? czytając wasze wypowiedzi strasznie zazdroszczę waszym men'om moja dziewczyna miala go w ustach moze 2-3 razy i to tak ze nic nie czulem... pozostaje mi tylko pomarzyc....

                Skomentuj

                • Greedo
                  Banned
                  • Dec 2006
                  • 1657

                  #53
                  Napisał Aśka
                  mocny uścisk ręki, polaczenie ust i dłoni, masowanie (ssanie, lizanie, ciagnieci wargami za) jądra .Patrzenie w oczy partnera , mruczenie , lizanie penisa wzdłuż , badz pieszczenie sie w trakcie obciagania tez robi swoje.
                  Więcej nie zdradze zreszta jak wiemy - nie ma uniwersalnego sposobu, kazdy lubi co innego.
                  Zakochałem się... każdy lubi co innego - ja lubię Aśkę. To co napisałaś to jest trochę jak recepta uniwersalna, w jednym poście zniszczyłaś większość błędów które popełniają kobiety podczas orala:
                  1. uścisk - słaby, dwa paluszki, trzy paluszki lub brak uścisku...
                  2. same usta - konia z rzędem tej która samymi ustami, bez dłoni doprowadzi faceta do orgazmu
                  3. nie pieszczenie jąder
                  4. opcja na "nie patrz wstydzę się" - zaczesywanie włosów, odkręcanie się tyłem do partnera itd. wszystko żeby nie mógł popatrzeć - bo przecież to głupio i obleśnie wygląda...
                  5. brak jakichkolwiek emocji - żadnego mruczenia ani innych dźwięków, żadnych oznak że to ją kręci, podnieca ot takie mechaniczne obciąganie...
                  To pieszczenie siebie podczas orala - świetny podniecający bonus.
                  W najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego zagłosuję na Aśkę - to takie śmieszne ale faktycznie zazdroszczę Twojemu facetowi (kurde powiedziałem to...ale pipa ze mnie)

                  Skomentuj

                  • stelma0
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 112

                    #54
                    dziewczyny weźcie w usta trochę zimnego gazowanego napoju (nie połykajcie go!), potem spróbujcie wziąć w usta penisa Waszego partnera... doznania nieziemskie (przynajmniej dla mnie), jak moja żona mi tak zrobiła pierwszy raz to po kilku sekundach nie tylko napój miała w ustach

                    nie przejmujcie się jak na początku napój będzie się Wam wylewał... trening czyni mistrza
                    Ja tam wielu rzeczy nie wiem, czasami mogę się mylić...

                    Skomentuj

                    • glizdziarz
                      Banned
                      • Sep 2005
                      • 1981

                      #55
                      Jak zrobić laskę.

                      Skomentuj

                      • Nilieth

                        #56
                        glizdziarz, mnie to wygląda raczej jak poradnik ,,Jak wystrugać sobie Pinokia"

                        Skomentuj

                        • ryuk
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 148

                          #57
                          sory za offtopa ale po poscie nili musze to wkleic..

                          taki akcent humorystyczny

                          Skomentuj

                          • Misiunia3
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 462

                            #58
                            To co Aśka napisała to podstawy na dobrego loda. Ja bardzo lubię i podnieca mnie kiedy facet mną kieruję i mówi mi co mam robić na co ma ochote ale faceci to chyba nie lubia mówic o tym jak by chcieli być pieszczeni itd. w końcu nie jestem wróżką więc skąd mogę wiedziec czy dziś ma ochotę na ostrzejsze zabawy czy czy coś innego, bo nie zawsze można wyczuć facet i jego potrzeby w danej chwili.
                            Grzesznica...

                            Skomentuj

                            • qwadriceps
                              Świętoszek
                              • Jul 2009
                              • 40

                              #59
                              Misiunia uwierz mi, że sporo facetów miało by ochote pokerować i ja niewątpliwie jestem jednym z nich
                              Zmusiła mnie do tego sytuacja szczerze mówiąc, bo trafiła mi się taka delikatna pani, że prędzej by dostała kręczu karku niż ja bym wytrysnął
                              Robiła to dobrze ale przesadnie delikatnie a po krótkim instruktrażu...... kurcze jak sobie pomyśle

                              Skomentuj

                              • Kochana
                                Banned
                                • Jul 2005
                                • 249

                                #60
                                nie mam jakiejś jednej stałej recepty, robię to co mi akurat fantazja podpowiada. bardzo lubię najpierw wylizać jajeczka, później zaczynać delikatnie lizanie całego peniska + jajeczka z góry na dół, później obciąganie bez rączki albo z rączką, tutaj bywa różnie, ssanie przez cały czas, coraz szybciej, coraz mocniej i spojrzenia w oczy i mruczenie podobnie jak Asia

                                Skomentuj

                                Working...