Fetysz butów, pończoch, rajstop itp

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ania21
    Świętoszek
    • Mar 2019
    • 3

    #16
    Fajny i dosyć popularny fetysz. Zupełnie nie mam problemu z tym, gdy facet bawi się moją bielizną. Swoją drogą podnieca to, że kogoś ciągnie do moich zapaszków
    Obiecuję przestrzegac regulaminu.

    Skomentuj

    • oxygene1976
      Świętoszek
      • Aug 2006
      • 10

      #17
      Od rajstop jestem uzależniony już od 2003r byłem wtedy na stażu w urzędzie. Wysłali mnie służbowo na miasto i poszedłem przy okazji po rajstopy nie wiem coś mnie tknęło, były to gatta microfibra 40den. Potem odkryłem 15-20den z lycra cieliste i w nich uwielbiam chodzić. Od pewnego czasu kolejnym fetyszem sa spodnie woskowane.
      mietek

      Skomentuj

      • Ciasna Felishia
        Świętoszek
        • Jan 2018
        • 48

        #18
        Uwielbiam szpileczki u kobiet, szczegolnie czerwone, rozowe, czarne, biale i zlote
        Poczuj ciepło moich usteczek, szarpnij mnie za włosy, daj mi z liścia, przyciśnij moją głowę do swojego kutasa i nazwij swoją obciągarą skarbie ;*

        Skomentuj

        • shody
          Świętoszek
          • Aug 2013
          • 9

          #19
          Uwielbiam kobiety w rajstopach, kolor nie jest ważny, ważne żeby były dość cienkie. Lubię też się masturbować rajstopami. Sam nie noszę, to mnie nie kręci.

          Skomentuj

          • mientus
            Erotoman
            • Feb 2019
            • 607

            #20
            Po ostatnim spotkaniu dostalem od niej magiczny woreczek a w srodku dwie pary ponczoch, jedne kabaretkowe rajty i rozne gadzety bdsm. Raz ze to mega podnieca a dwa bedziemy tego uzywac na najblizszym spotkaniu.

            Skomentuj

            • Venlo
              Świętoszek
              • Feb 2018
              • 14

              #21
              Ja mam wielki fetysz na szpilki. Uwielbiam jak kobieta ma małe zgrabne stopki i pięknie porusza się w szpilkach. Jeszcze jak buja szpilka na palcach u stóp to odlatuje. Co do zabawy szpilkami to tak lubię się zabawić szpilka i skończyć w niej. Akurat z żoną mam dobry uklad. Ona wie o tym co się dzieje z jej bucikami i sama lubi chodzić w szpilkach w których chwilę temu zostawiłem mily dodatek od siebie.

              Skomentuj

              • onWponczochach
                Ocieracz
                • May 2022
                • 143

                #22
                Heh a kto tego nie lubi???głównie fetysz meskiej części świata, jednakże w mojej opinii, jak za pewne i wiekszości z nas bardziej podniecają pończochy a mają jedną zalete więcej, łatwiejszy dostęp do dziurek podczas seksu na chybcikazawsze mnie kręciły odkąd odkrylem zalety masturbacji, czyli już dawno temu

                Skomentuj

                Working...