Wiązanie partnera/ki propozycje zabawy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Silikon
    Świętoszek
    • Sep 2013
    • 14

    Wiązanie partnera/ki propozycje zabawy

    Witam

    Jak w temacie, chodzi mi o wrzucanie ciekawych pomysłów odnośnie tego co można robić kobiecie lub mężczyźnie, gdy mamy ich już przykutych do swojej "pryczy"

    Żeby nie było, rozpocznę temat:-) Każdy odpowiada zgodnie z płcią, chodzi o punkty widzenia.

    I. Co jej zrobię gdy ją zwiążę?

    1. po dłuższych pieszczotach solidnie wygrzmocę jej palcami punkcik G, ma chlapać:-)

    2. kobieta przychodzi w koszuli do łóżka niczego się nie spodziewając, szybko zostaje przywiązana rękami (długie więzy) w taki kształt "Y", bez słowa i jakichkolwiek pieszczot, mężczyzna rozbiera się, zakrywa jej oczy po czym wchodzi w nią gwałtownie i rżnie przez kilka minut po czym bez słowa wychodzi i idzie się umyć. Gdy wraca pieści językiem jej "groszek", a dłońmi sutki, aż do orgazmu. Nie daje jej odpocząć i dzięki długim więzom zostaje łatwo przekręcona na brzuch i znowu jest rżnięta, tym razem od tyłu. Jej jęki i poziom podniecenia nie znają granic;-)

    3. zaprezentuję striptease/taniec erotyczny

    4. sprawdzę ile orgazmów osiągnie w ciągu godziny, osprzęt: wibrator/masażer/motylek, gorący jęzor, delikatne paluszki i twardy członek;-)

    5. Chciałabym wiązania żeby facet przywiązał mnie, zakrył oczy i bawił się mną. Z zaskoczenia a to dostaje penisa do ust, a to robi mi minetke plus palce, albo zabawa zgadnij kotku co masz w środku czyli wkładał we mnie różne rekwizyty i nie mówię tu o wibratorze czy kulkach

    6. doprowadzam ją do orgazmu i gdy ma już nastąpić przerywam zabawę - powtarzać kilkakrotnie, a czy ostatecznie go otrzyma czy też nie, wszystko w Waszych głowach;-)

    7. Naznaczę ją paznokciami, będę skręcał, przygryzał i ciągnął za sutki, biczował penisem po łechtaczce, wsadzał penisa do ust i kazał sobie obciągać, na koniec założę jej knebel i zerżnę mocno, szybko i ostro zaspakajając jedynie swoje potrzeby...po wszystkim rozwiążę, założę na szyję obrożę ze smyczą i na czworakach pójdzie przy mojej nodze do łazienki aby się umyć.

    8. zrobię jej telefonem kilka fotek po czym na jej oczach roześlę je do jej najlepszych koleżanek/kolegów/rodziny itp. co kto woli (wcześniej odpowiednio się przygotuję tworząc odpowiednie kontakty w komórce - oczywiście smsy trafią na karty startowe, które sam wcześniej kupiłem, ale ona nie będzie o tym wiedzieć). Następnie wsadzę jej członka do buzi by zrobiła mi loda pod groźbą rozesłania zdjęć kolejnym osobom...

    II. Co mu zrobię gdy go zwiążę?

    1. paznokciami drapię najwrażliwsze części ciała, całuję i liżę szyję, doprowadzam na granicę orgazmu dotykając po całym ciele, przerywam, potem znowu doprowadzam do granicy, przeplatam ze sobą zabawy oralne, footjob, następnie uwalniam, karzę lizać mu moje stopy, i zając się mną należycie.

    2. zasłonię mu oczy. Na zmianę będę pieścić jego ciało, robić loda, ujeżdżać i zajmować się jego dziurką (liżąc, wkładając palce i dildo), a nadmiar zapału ochłodzę kostkami lodu. Będę się nad nim znęcać tak długo, aż będzie błagał o orgazm...
    Last edited by Silikon; 18-09-13, 14:13.
  • Silikon
    Świętoszek
    • Sep 2013
    • 14

    #2
    w trzech swoich ostatnich propozycjach zawarłeś aktywność kobiety, przynajmniej ja tak to odbieram. Czy mógłbyś sprecyzować/rozwinąć/skrócić trzy pierwsze myślniki tak by zrobić z tego konkretne punkty? Nie chciałbym tu rozwijać fantazji w Twoim imieniu ;-)

    Brak odpowiedzi nie będzie mnie zniechęcał, jako założyciel wątku i noob na forum będę codziennie sam dorzucał (w formie edycji) jakiś pomysł
    Last edited by iceberg; 11-09-13, 11:25. Powód: jak piszesz, ze bedziesz edytowac to tak rób

    Skomentuj

    • lostshine
      Świętoszek
      • Sep 2013
      • 19

      #3
      1. Co mu zrobię: paznokciami drapię najwrażliwsze części ciała, całuję i liżę szyję, doprowadzam na granicę orgazmu dotykając po całym ciele, przerywam, potem znowu doprowadzam do granicy, przeplatam ze sobą zabawy oralne, footjob, następnie uwalniam, karzę lizać mu moje stopy, i zając się mną należycie.

      Skomentuj

      • Silikon
        Świętoszek
        • Sep 2013
        • 14

        #4
        pierwsze odważna kobieta i interesująca propozycja, bierzcie przykład;-) Dzięki Losthine ;-)

        Ludziska co z Wami? nikt nie ma żadnych pomysłów? Nie wierzę...Gdzie jak nie na takim forum rozmawiać o takich rzeczach?
        Last edited by iceberg; 11-09-13, 11:28. Powód: brak edycji

        Skomentuj

        • Wiktoria30
          Świętoszek
          • Jan 2013
          • 30

          #5
          Chciałabym wiązania żeby facet przywiązał mnie, zakrył oczy i bawił się mną. Z zaskoczenia a to dostaje penisa do ust, a to robi mi minetke plus palce, albo zabawa zgadnij kotku co masz w środku czyli wkładał we mnie różne rekwizyty i nie mówię tu o wibratorze czy kulkach i niestety nie mam fantazji odnośnie wiązania faceta

          Skomentuj

          • Silikon
            Świętoszek
            • Sep 2013
            • 14

            #6
            z racji mizernego zainteresowania tematem wrzucę Twoją fantazję do męskiego katalogu;-) Myślę że masz spore szanse na realizację tego co napisałaś, grunt to dobrze z facetem porozmawiać, albo niby przypadkiem jakoś podrzucić mu temat...(niech zakiełkuje w głowie)

            Skomentuj

            • Ambisekstra
              Świntuszek
              • Jan 2012
              • 88

              #7
              Napisał lostshine
              1. Co mu zrobię: paznokciami drapię najwrażliwsze części ciała, całuję i liżę szyję, doprowadzam na granicę orgazmu dotykając po całym ciele, przerywam, potem znowu doprowadzam do granicy
              Dokładnie tak!

              Do tego zasłonię mu oczy. Na zmianę będę pieścić jego ciało, robić loda, ujeżdżać i zajmować się jego dziurką (liżąc, wkładając palce i dildo), a nadmiar zapału ochłodzę kostkami lodu.
              Będę się nad nim znęcać tak długo, aż będzie błagał o orgazm...

              Skomentuj

              • Outlaws13
                Perwers
                • Oct 2011
                • 1332

                #8
                a nie lepiej zwiazac, zaslonic oczy i ......tak zostawic bez okazywania zainteresowania. Dopiero zacznie go skrecac i bedzie blagal o Ciebie. Wtedy bedzie pelna dominacja.
                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                Skomentuj

                • Ambisekstra
                  Świntuszek
                  • Jan 2012
                  • 88

                  #9
                  Pieszczenie i patrzenie na jego reakcje dostarcza mi więcej rozrywki, niż związanie i zostawienie na dłużej.
                  Zwłaszcza, że w międzyczasie pies mógłby się zainteresować tak pozostawionym panem

                  Skomentuj

                  • Silikon
                    Świętoszek
                    • Sep 2013
                    • 14

                    #10
                    Napisał Ambisekstra
                    ...
                    Zwłaszcza, że w międzyczasie pies mógłby się zainteresować tak pozostawionym panem
                    o rajuś, myślałem że padnę ze śmiechu jak to przeczytałem, oczywiście od razu moja chora wyobraźnia zadziałała

                    Skomentuj

                    • mientus
                      Erotoman
                      • Feb 2019
                      • 607

                      #11
                      Moja partnerka fantazjuje o tym zebym skrepowal jej piersi. Jakas sugestia jak sie do tego zabrac, na co szczegolnie uwazac? Czego uzyc?

                      Pozwole sobie odkopac temat - ktos moglby sie podzielic radami?
                      Last edited by sister_lu; 05-03-22, 21:56.

                      Skomentuj

                      Working...