Old 16-02-14, 19:30   #26
cocalover
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Postów: 207

Płeć: Mezczyzna
OK. Zrozumiałem.

Coca
cocalover jest offline   Reply With Quote
Old 02-04-14, 01:43   #27
Deicide
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 232

Płeć: Mezczyzna
Kiedyś miałem ochotę się pokazać, ale nie zrobiłem tego. Innym razem leżeliśmy z dziewczyną w pokoju i podglądali nas robole i nawet komentowali. Dzielnie dokończyłem, ale nie czułem się z tym dobrze. Teraz pewnie spokojnie ubrałbym się i poczekał na dogodniejsze warunki.
Deicide jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-14, 15:02   #28
lowiczaki
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Postów: 158

Płeć: Para
Cytat:
Napisał siaran Zobacz post
Mój hardcorowy wyczyn to było walenie konia przy torach kolejowych na "oczach" przejeżdżającego pociągu . To było na pustkowiu, stałem nagi ze sterczącym penisem i trzepałem sobie . Wyliczyłem , że pociąg nie może zatrzymać się natychmiast, a w razie czego - miałem w krzakach ukryty rower, aby w porę odjechać. Niektórzy pasażerowie zdążyli mnie zauważyć, niektórzy pukali się w czoło, inni machali ręką w geście pozdrawiającym. Fajnie było...
Nigdy tego nie powtórzyłem, bo może ktoś zgłosił ten przypadek i teren jest pod obserwacją ???

siaran
Na takie akcje lepiej bym uważał bo bardzo dużo "mikoli" nagrywa przejazdy pociągów jak i całe podróże z pociągu Jest tego mnóstwo na youtube więc uważaj żebyś kiedyś nie odnalazł tam filmiku ze sobą w roli głównej
lowiczaki jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-14, 08:36   #29
siaran
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: May 2010
Postów: 208

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał lowiczaki Zobacz post
Na takie akcje lepiej bym uważał bo bardzo dużo "mikoli" nagrywa przejazdy pociągów jak i całe podróże z pociągu Jest tego mnóstwo na youtube więc uważaj żebyś kiedyś nie odnalazł tam filmiku ze sobą w roli głównej
No jasne, trzeba uważać !! Ale wystarczy czapeczka z długim daszkiem zasłaniającym część twarzy. No, chyba, że ktoś mnie rozpozna po pałce .

siaran

Co masz na myśli pisząc "mikoli". Nie rozumiem tego słowa...
siaran jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-14, 12:23   #30
przyjaciel40
Perwers
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: LEGNICA
Postów: 1 116

Płeć: Mezczyzna
a nie lepiej się umówić z kimś , kto by chciał popatrzeć jak inni to robią, mnie zawsze interesowały pary , które przy mnie by upratawiały seks czy pieszczoty
przyjaciel40 jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-14, 19:36   #31
lowiczaki
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Postów: 158

Płeć: Para
Cytat:
Napisał siaran Zobacz post
Co masz na myśli pisząc "mikoli". Nie rozumiem tego słowa...
"mikole" to miłośnicy kolei Oglądałem wiele takich filmików miłośników i jak tylko zauważą coś "nietypowego" to na pewno nie omieszkają tego nagrać Przy dużym zbliżeniu to i czapeczka może nie wystarczyć

elrond1 my tez lubimy czasem zaszaleć przy zapalonym świetle, odsłoniętych oknach itp. ale niestety teraz każdy ma cyfrówkę, telefon z aparatem itp. i czasami jak o tym pomyslimy to sie odechciewa takich pokazów :/ jakoś nie widzi nam się zobaczyć potem filmik w necie

Ostatnio edytowany przez lowiczaki; 28-10-14 at 19:40.
lowiczaki jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-14, 22:15   #32
pola87
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Postów: 96

Płeć: Kobieta
Za nic nie chciałabym zostać przyłapana nago. Zanim idę do łóżka czy choćby paraduję na golasa po domu muszę się upewnić, że zasłony są szczelnie zasunięte. Lubię chodzić i spać nago przy moim partnerze i nie mam problemu z rozebraniem się na basenie czy w saunie, ale myśl, że ktoś mógłby mnie podglądać albo przyłapać kiedy się przebieram czy kocham napawa mnie przerażeniem. A jednak mam ochotę spróbować kiedyś seksu na łączce czy w lesie, ale najpierw muszę mieć pewność, że będziemy sami.
pola87 jest offline   Reply With Quote
Old 29-10-14, 16:17   #33
arhet
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
Ekshibicjonizm nie koniecznie musi oznaczać publiczne obnażanie. Ja np bardzo lubię chodzić nago. Często śpię nago i chodzę po domu. Zdarzają się dni że kiedy jestem sam w domu to cały dzień latam sobie na golasa
arhet jest offline   Reply With Quote
Old 29-10-14, 16:50   #34
pola87
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Postów: 96

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał arhet Zobacz post
Ekshibicjonizm nie koniecznie musi oznaczać publiczne obnażanie. Ja np bardzo lubię chodzić nago. Często śpię nago i chodzę po domu. Zdarzają się dni że kiedy jestem sam w domu to cały dzień latam sobie na golasa

Też czasem biegam po domu nago przez cały dzień, ale muszę mieć tą pewność, że żaden sąsiad mnie nie podejrzy.
pola87 jest offline   Reply With Quote
Old 30-10-14, 17:04   #35
zbocz3k
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Kraków
Postów: 35

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał arhet Zobacz post
Ekshibicjonizm nie koniecznie musi oznaczać publiczne obnażanie.
Mylisz pojęcia

wikipedia

Ekshibicjonizm – rodzaj parafilii seksualnej; stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest demonstrowanie swoich narządów płciowych lub aktywności seksualnej (np. masturbacji) obcym osobom - zazwyczaj płci przeciwnej - które się tego nie spodziewają[1]. Osoby obnażające się nie zdradzają zamiaru współżycia seksualnego z mimowolnym uczestnikiem tej sytuacji. Reakcja lęku/szoku u świadka tego zdarzenia zwiększa podniecenie ekshibicjonisty[2].

To o czym piszesz, to nudyzm/naturyzm
zbocz3k jest offline   Reply With Quote
Old 30-10-14, 18:52   #36
arhet
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
Przekonałeś mnie Chyba faktycznie pomyliłem z naturyzmem
arhet jest offline   Reply With Quote
Old 28-04-15, 19:29   #37
exhbwaw
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Mnie też bardzo podniecają myśli, że ktoś może mnie podgladać. Albo tez fakt dobierania się do kobiety w miejscu publicznym (park albo cichy zakamarek).

Btw. polecacie w stolicy jakieś miejsca, gdzie można sobie takie rzeczy wyprawiać?
exhbwaw jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-15, 19:11   #38
Robert_b
Guest
 
Postów: n/a
Ja też lubię nago w domku.

Ale podnieca mnie też to, że ktoś "dostrzega"/ pomyśli o mnie w kontekście seksu.
Na przykład parę dni temu miałem przegląd instalacji elektrycznej w domu, wróciłem wcześniej żeby ogarnąć mieszkanie, ale się nie wyrobiłem, w rezultacie:
- przy łóżku została paczka prezerwatyw
- pod łóżkiem moje slipy (to to norma)
- w łazience w koszu na wierzchu zużyty kondon.

Gość na pewno to zauważył. Wcale nie żałowałem, że nie zdążyłem posprzątać.
  Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Perwersja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:02.
   Archiwum