W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Faceci pasywni w analu!-Jęczycie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Motywatore
    Erotoman
    • Jun 2006
    • 639

    #16
    Napisał nico25
    tak czasami jęcze
    Napisz czy to mimowolne bo jest gdzieś nacisk, czy tak, ot sobie.

    Skomentuj

    • nico25

      #17
      mimowolne.

      Skomentuj

      • kama1990
        Świntuszek
        • Aug 2010
        • 53

        #18
        Napisał kfc
        Prawdziwy facet nie daje się zapiąć w kakao
        haha dobre! ale tez prawdziwe, jakby nie patrzec...

        Skomentuj

        • tronko_mallorca
          Świntuszek
          • May 2009
          • 51

          #19
          Napisał Motywatore
          Jak posuwasz panienkę to możesz jęczeć, ale nie musisz. Najwyżej przy finale.
          Nie oceniaj innych po sobie. Ja kilka razy wyladowalem z panienka w lozku i jakos nigdy nie bylem cichy.

          Napisał Motywatore
          Jak można przeczytać- jak ktoś posuwa penisem twoim w tyłku, jęki są mimowolne.
          Tak? A to ciekawe! Bo tak tez sie kochalem i jakos nie zauwazylem, zeby to bylo mimowolne (ze niby z bolu? A moze z wysilku?)
          Ktos tu mocno uogolnia! Jedna osoba napisze "Jecze jak sie mnie posuwa i robie to mimowolnie" = wszyscy jecza hhahahah

          Napisał Motywatore
          Ale takie rzeczy to wiedzą ... no właśnie
          No, dokoncz. Kogo masz na mysli, he? Prosze, DOKONCZ!!!

          A najbardziej smiac mi sie chce z polskiej miary meskosci hhahahaha jak lubi cos tam analnie, to juz nie facet hhhahahah Pewno jeszcze musi smierdziec tania woda toaletowa (lub nawet lepiej - niech smierdzi potem), ma popsute zeby i szara twarz od fajek. Aha! I niech ma piwny oddech i takowy miesien. Buuahahah
          Jak zadbany to na pewno *****.
          To po co faceci hetero kupuja analne zabawki? No, dobra, przynajmniej w tej czesci Europy ktora nie jest taka pruderyjna jak Polska hhahhahaha

          Me parto de risa!

          A ja bym mogl pokazac wielu gejow, ktorzy sa bardziej mescy niz niejeden "macho", a sa uniwersalni w analu... Zastanowcie sie, czy ten temat i jakiekolwiek uogolnianie ma sens?

          To zapytam: Glosniej jecza brunetki czy blondynki? (oczywiscie przy orgazmie, albo jak stekaja jak sie posuwa penisem w ich waginach) Bosh...
          "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

          Skomentuj

          • Motywatore
            Erotoman
            • Jun 2006
            • 639

            #20
            Napisał tronko_mallorca

            Tak? A to ciekawe! Bo tak tez sie kochalem i jakos nie zauwazylem, zeby to bylo mimowolne (ze niby z bolu? A moze z wysilku?)
            Ktos tu mocno uogolnia! Jedna osoba napisze "Jecze jak sie mnie posuwa i robie to mimowolnie" = wszyscy jecza hhahahah

            Ale takie rzeczy to wiedzą ... no właśnie

            No, dokoncz. Kogo masz na mysli, he? Prosze, DOKONCZ!!!

            Z tego co słyszałem jęki wywołuje ucisk któregoś miejsca- pewnie prostaty.

            Temat jest taki, a nie inny.
            Raczej nie dotyczy hedonistów, których to kobiety posuwają używając strap-on.
            Jest ono skierowane do homoseksualistów.

            Ubiór i dbanie o siebie nie jest wyznacznikiem faceta.

            Ale taki co daje sobie coś włożyć w tyłek jest już podejrzany.
            Nawet jak ma to być palec jego kobiety.
            A nóż komuś kobieta powie (a jak wiadomo kobiety lubią rozmawiać). Wtedy inni powiedzą że to ukryta ciota.

            Nieważna że orgazm z prostaty daje niesamowity orgazm a ciało staje się bardzo wrażliwe na pieszczoty.
            Ponoć jeszcze więcej można uzyskać sięgając do pęcherzyków nasiennych. Do tego jeszcze jakaś przyjemność z samej penetracji, lub wibracji.
            Takie rzeczy są jednoznacznie przyjmowane i niewielu się na to decyduje.

            Normalny orgazm jest prawie zawsze taki sam. Niezależnie czy to będzie sex z jedną kobietą czy ze 100.
            Czy sex będzie trwał 5min, czy 30min.
            Czy to będzie spełnienie najskrytszej fantazji czy też nie.

            To jest jak w średniowieczu z procesami czarownic.
            Wystarczyło podejrzenie a już ją sprawdzano.
            Jeżeli kobieta wrzucona do wody w pełnym ubraniu nie tonęła- palono ją na stosie.
            Jak utonęła to nie była czarownicą.


            P.S.
            Z tego co gdzieś było napisane, to niewiele par homo uprawia sex analny.
            Wychodzi na to że domeną homo jest felliato.

            Np. ciekawe, czy taki facet jęczy bardziej, i czy:
            - ma orgazm z przodu czy z tyłu:
            - ma orgazm bez wytrysku jak przy stymulacji prostaty czy z wytryskiem jak przy normalnym stosunku.
            0statnio edytowany przez Motywatore; 28-12-10, 11:43.

            Skomentuj

            • hatry
              Świętoszek
              • Nov 2010
              • 30

              #21
              Napisał oral lover
              gadacie głupoty jedno nie ma związkuz drugim jak prawdziwy facet zna ośrodki swojej przyjemności to hedonistycznie z nich korzysta nawet jak ma to oznaczac walenie w tyłek

              Dokładnie . Z reguły ci "prawdziwi faceci" to jak dziewice - pyskują dużo, żeby się nie dali, a tak naprawdę to nie mają albo odwagi albo możliwości, aby się dać.
              A co do jęków - myślę, że to raczej hasło - generalnie chodzi o jakieś odgłosy. I sądzę, że jak nie spółkują ze sobą dwie maszyny, to jest niemożliwe aby jakichkolwiek głosów nie wydawać.

              Skomentuj

              • tronko_mallorca
                Świntuszek
                • May 2009
                • 51

                #22
                Jesli kobieta zaczelaby po tym podejrzewac swojego faceta, ze jest gejem, to przypuszczam, ze sama by tego nie proponowala hhahahah

                No tak... Zapomnialem tez o tym, ze byc w Polsce gejem, to... Chyba gorzej juz nie moze byc

                A co do meskich facetow-gejow, to mialem na mysli juz nie tylko dbanie o siebie w sensie ubioru, ale kult ciala. Wiec nie tylko ubior, ale i rzezba. Wiekszosc modeli z reklam postrzeganych jako mescy to zreszta geje, nie trzeba szukac daleko. I bynajmniej nie uogolniam.

                A hatry ma racje!!!
                "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

                Skomentuj

                • Gargulec
                  Świntuszek
                  • Aug 2011
                  • 71

                  #23
                  "Np. ciekawe, czy taki facet jęczy bardziej, i czy:
                  - ma orgazm z przodu czy z tyłu:
                  - ma orgazm bez wytrysku jak przy stymulacji prostaty czy z wytryskiem jak przy normalnym stosunku."
                  Czy jęczymy? Niektórzy. Ja np. podobno po ok. 30 minutach jęczę a później warczę o.0 Muszę kiedyś zwrócić uwagę, bo dotychczas bywałem zbyt zajęty.

                  Czy orgazm ma się wtedy z przodu czy z tyłu? Ja mam z tyłu, ale leci mi płyn bez nasienia. Może ktoś dopisze jak ma, to sprawdzimy
                  Życie ssie! Ale od ciebie zależy, czy będzie łykać

                  Skomentuj

                  • robsonick77
                    Świętoszek
                    • May 2012
                    • 24

                    #24
                    super !! mistrzowska teoria brawo
                    Robson

                    Skomentuj

                    • Motywatore
                      Erotoman
                      • Jun 2006
                      • 639

                      #25
                      Lubię nagrywać twarz swojej dziewczyny podczas sexu.
                      Najczęściej gdy leży na brzuchu na biurku, kamera lub komórka ustawiona przed nią filmuje jej twarz.
                      Fajnie potem oglądać jej wyraz twarzy i zgadywać- o lizałem ci cipkę, jakie zaskoczenie na twarzy- chyba trafiłem na odbyt.

                      @ Gargulec- nagraj swoją twarz jak jesteś posuwany, będziesz wiedział co robisz.
                      Choć twarz kobiety przyjemniej się ogląda.
                      Ale to byłoby dla celów testowych...

                      Skomentuj

                      • badacz
                        Ocieracz
                        • Oct 2009
                        • 156

                        #26
                        Wg mnie to chyba naturalne jest jeczenie jak komuis jest dobrze ja przewaznie jecze i ja posuwam i jak jestem posuwany a jeszcze jak koles ma grubego to odlatuje
                        --->>>DaNgEruSe<<<---
                        ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                        Skomentuj

                        • Motywatore
                          Erotoman
                          • Jun 2006
                          • 639

                          #27
                          Napisał badacz
                          Wg mnie to chyba naturalne jest jeczenie jak komuis jest dobrze ja przewaznie jecze i ja posuwam i jak jestem posuwany a jeszcze jak koles ma grubego to odlatuje
                          Są opinie w tym temacie że jęki są mimowolne.

                          Zatem chodzi o to, czy przy posuwaniu "z tyłka" płyną bodźce, które są nie do kontrolowania.

                          Ok. a napisz czy przy penetracji czujesz/rozróżniasz że bodźce pochodzą np. od prostaty, anusa, pęcherzyków nasiennych ?

                          Masz erekcję? taką, iż mógłbyś kogoś posuwać?
                          Orgazm z wytryskiem?

                          Skomentuj

                          • badacz
                            Ocieracz
                            • Oct 2009
                            • 156

                            #28
                            Napisał Motywatore
                            Są opinie w tym temacie że jęki są mimowolne.

                            Zatem chodzi o to, czy przy posuwaniu "z tyłka" płyną bodźce, które są nie do kontrolowania.

                            Ok. a napisz czy przy penetracji czujesz/rozróżniasz że bodźce pochodzą np. od prostaty, anusa, pęcherzyków nasiennych ?

                            Masz erekcję? taką, iż mógłbyś kogoś posuwać?
                            Orgazm z wytryskiem?
                            za pierwszym razem zero reakcji jakiejkolwiek bo sam nie wiedzialem co sie dzieje doslownie... Za drugin i kolejnym to normalnie coraz wieksza radoche mialem z tego ze mnie przyjaciel posuwal... Czerpalem z tego przyjemnosc i wytryski zawsze byly bardziej obfite i orgazmy takie ze szok... erekcje mialem zawsze i spokojnie moglem posuwac kogos i chyba najbardziej to uciski fallusa na prostate na mnie najbardziej dzialal no i chyba jednak stwierdze ze mimowolnie jeczalem bo tak mi dobrze bylo
                            --->>>DaNgEruSe<<<---
                            ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                            Skomentuj

                            • Motywatore
                              Erotoman
                              • Jun 2006
                              • 639

                              #29
                              W jakiej pozycji miałeś lepsze orgazmy?

                              Czy wspomagałeś się ręką?

                              Jeżeli tak, to czy mogłeś mieć orgazm od wspomagania ręcznego a potem np. od analnego, a może na raz?

                              Czy miałeś bardziej wrażliwe ciało na bodźce?

                              Ile czasu od rozpoczęcia penetracji do orgazmu?

                              Skomentuj

                              • badacz
                                Ocieracz
                                • Oct 2009
                                • 156

                                #30
                                Napisał Motywatore
                                W jakiej pozycji miałeś lepsze orgazmy?

                                Czy wspomagałeś się ręką?

                                Jeżeli tak, to czy mogłeś mieć orgazm od wspomagania ręcznego a potem np. od analnego, a może na raz?

                                Czy miałeś bardziej wrażliwe ciało na bodźce?

                                Ile czasu od rozpoczęcia penetracji do orgazmu?
                                orgazmy najlepsze byly na pieska i jak lezalem na brzuch a on na mnie calym cialem i mnie wtedy posuwal.. Analne orgazmy mialem bez wytrysku i bez recznego wpomagania, a jak raczk poszla w ruch to wytrysk byl bardzo obfity, co do bodzcow na ciele to kazdy dotyk jego okazywal sie dreszczem podniecenia u mnie, z czasem to bylo roznie, jak mnie przelecial z pedem to naprawde kilka minut a jak powoli to bylo o wiele wieksze napiecie i sie potengowalo wszytko jeszcze lepiej
                                --->>>DaNgEruSe<<<---
                                ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                                Skomentuj

                                Working...