W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mój przyjaciel gej- znaleziony artykuł

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    Mój przyjaciel gej- znaleziony artykuł



    Co o tym sądzicie?
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
  • KIKUNIA28
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 236

    #2
    Rojze nic nie poradzimy ,ze w naszym kraju panuje ciemnota …większość facetów myśli ,ze zadawanie się z homo wskazywało by ,ze są tacy sami ….nie potrafię zrozumieć braku tolerancji i nigdy tego nie pojmę ….szlag człowieka trafia jak widzi i słyszy ,ze inność jest traktowana z agresją ….”Trędowaci „ tak przyjmuje polskie społeczeństwo gejów ….a ludzie na wysokich stanowiskach ,którzy powinni świecić tolerancja brzydzą mnie
    Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

    Skomentuj

    • house86
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 45

      #3
      Rany... ja się spotykam teraz z facetem gejem... czy to takie złe... chłopak jest naprawde przeuroczy, inteligentny... eh dużo by pisać... dla mnie zwiazki, czy tylko spotkania czystko towarzyskie faceta z facetem o innej orientacji sa tak samo normalne jak faceta z kobieta... to nie grzech jeśli "chłopak" namiętnie pocałuje Cie z usta a Tobie sie to spodoba... ostatnio stwierdziłem jadać do domu... że zrobiłbym mu wielka przykrość, jesli powiedziałebym mu, ze.... albo nie, ze brzydze sie nimi wszystkimi, owszem sa geje, ktorzy myśla tylko i wyłacznie o sexie... ehh.. ale nie wszyscy, spora grupa, to naprawde wartościowi ludzie, warci uwagi.. ktorzy patrza inaczej na świat... ktorzy sa "inni" owszem, ale ta innnosć jest w nich piękna... dlatego nie mam nic przeciwko gejom... Pozdrawiam aaa, a debili ktorzy zaraz napiszą "wyjdź ****** na ulice, to Ci wjeb***.... pozostawiam bez komentarza.... dla mnie to oni sa marginesem społecznym, ktorzy albo nie maja twarzy, by sie pokazać ludziom na oczy, albo ..... piiiiii
      ...mmmmrrrr

      Skomentuj

      • dzikakotka
        Ocieracz
        • Oct 2005
        • 107

        #4
        ten brak tolerancji tak smuci, ze az wqrza.. a stanowisko naszego prezydenta.... pozostawie bez komentarza. Moze skoro geje nie moga wyjsc na ulice i powiedziec o swoich pogladach i oczekiwaniach, to my wyjdzmy i powiedzmy ze sie ich nie boimy i tolerujemy nich sie nie boja mowic o swojej ''innosci''. Ludzie mowcie, mowcei, mowcie.... to jedyne wyjscie aby dotrzec do ''ciemnej masy''
        Sny, nawet gdy sa zle, to sie budzisz... Mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi.

        Skomentuj

        • Brzoskwinia
          Świętoszek
          • Aug 2005
          • 26

          #5
          Ok ok.. niech sobie będą i siedzą w swoich zakamarkach i nie wiem co tam robią - nie przeszkadza mi to i nie interesuje..ale nie daj Bóg żeby mogli dzieci adoptować... wtedy będzie masakra.. - jaka krzywda dla tego dziecka - chyba uraz na całe życie.

          Skomentuj

          • Księciunio
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2005
            • 348

            #6
            Homo to homo, kazdy mana to swoje własne niepodważalne przez innych zdanie lecz zawsze mozna dyskutowac na dany temat.
            Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

            Skomentuj

            • KIKUNIA28
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 236

              #7
              Z Toba "ksieciunio" obawiam sie ,że raczej nie mozna dyskutowac nie masz za grosz tolerancji
              Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

              Skomentuj

              • Ardein
                Ocieracz
                • Oct 2005
                • 115

                #8
                kikunia28, to nie kwestia braku tolerancji. to kwestia braku: argumentow, paru konstruktywnych przemyslen, pewnej dozy dystansu, umiejetnosci inteligentnego wyrazania wlasnych opinii. wlasciwie to wszystko mozna okreslic jednym slowem, ale nie bedziemy tu nikogo (wprost) obrazac

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Damnat quod non intelligunt.
                  Jeśli poznamy coś dobrze i zrozumiemy, to wtedy- jesli nie jest to oczywiście rzecz niemoralna- będziemy to tolerować.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Ardein
                    Ocieracz
                    • Oct 2005
                    • 115

                    #10
                    DamnaNt quod non intelligunt
                    poprawiam nie dlatego ze sie czepiam, po prostu nie chce zeby ktos czytajac potem cytowal kwintyliana przed towarzystwem przekrecajac sentencje. chociaz dzis i tak nikt madrych slow po lacinie nie uzywa.

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Napisał Ardein
                      poprawiam nie dlatego ze sie czepiam, po prostu nie chce zeby ktos czytajac potem cytowal kwintyliana przed towarzystwem przekrecajac sentencje. chociaz dzis i tak nikt madrych slow po lacinie nie uzywa.
                      Nie czepiasz się, dobrze że poprawiasz. Dałam chyba singularis zamiast pluralis.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Shakiraaa
                        Świętoszek
                        • Feb 2006
                        • 19

                        #12
                        Ludzie boją się odmienności dlatego wolą krytykować innych. Każdy powinnien się postawić w takiej sytuacji i pomyśleć co on by czuł.

                        Skomentuj

                        • gucio5tys
                          Perwers
                          • Dec 2005
                          • 1075

                          #13
                          jasne, boimy się, jesteśmy ciemniakami i nietolerancyjnymi homofobami

                          a homoseksualiśmi kim są jak nietolerancyjnymi ludźmi z zaburzeniami osobowości seksualnej?

                          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                          Skomentuj

                          • Ardein
                            Ocieracz
                            • Oct 2005
                            • 115

                            #14
                            czy homoseksualista wrzeszczy ze bycie hetero to ZŁOOO [demoniczny smiech]? a wielu "zwyklych" ludzi tak wlasnie mowi o homoseksualistach.

                            Skomentuj

                            • gucio5tys
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 1075

                              #15
                              wrzucacie wszystkich het*******ualistów do jednego wora. Jak konserwatystwa powie "*****" to homoseksualista wyzwie wszystkich het*******ualistów od nietolerancyjnych homofomów

                              skoro 'wielu zlych homoseksualistow' zachowuje sie jak 'wielu zlych hetero' to czemu i ich nie wrzucac do jednego wora w zgnojem?

                              taka kolej rzeczy. Homoseksualiści domagają się tolerancji i akceptacji a sami tacy nie sa - usprawiedliwiają się tym, że są miniejszością
                              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                              Skomentuj

                              Working...