W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pegging

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamil220288
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 4

    Pegging

    witam chciałem wiedzieć co sądzicie o tym rodzaju fetyszu jakim jest pegging
    ja z moją partnerką robimy to od czasu do czasu
    bardzo mi sie to podoba ale dziewczyna uważa żę jak mi się za bardzo spodoba to ją dla faceta zostawię
    nie wiem już jaki jej tłumaczyć żę mi się najbardziej podoba to że ona dominuje zę czuje jej uda na swoim tyłku
    do kobiet też uważacie tak jak moja laska?
    do facetów prubowaliście tego?
  • extasylove
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 129

    #2
    trudno powiedziec,bo nie probowalam i nie sprobuje.nie ciagnie mnie do tego.do wlozenia mu tam paluszka-owszem,ale nic poza tym.zreszta nawet z paluszkiem mam problem,on nadal sie wzbrania.ja czulabym sie dziwnie "posuwajac" swojego faceta i dziwnie bym sie czula,gdyby on bardzo to lubil.sorry,wiem,ze to nie oznacza ze ktos jest gejem,ale jednak dziwne skojarzenia pozostaja.przynajmniej u mnie.to moja opinia na ten temat,aczkolwiek nie osadzam nikogo kto to robi.
    "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
    Bolesław Prus

    Skomentuj

    • Synonimowy
      Świętoszek
      • Jul 2009
      • 26

      #3
      A ja powiem szczerze, że uwielbiam to Rzadko nam się to zdarza, i jestem 100%hetero, ale uwielbiam

      Skomentuj

      • Holy inquisitor
        Erotoman
        • Aug 2009
        • 756

        #4
        Poczytaj sobie temat
        strap-on co o tym sądzicie w dziale perwersja
        Czy jakoś tak. Tam jest masa wypowiedzi.

        Jezu. I nie tłumaczcie się, że nie jesteście gejami. Z definicji peggingu wynika, że jest to stosunek het*******ualny.
        0statnio edytowany przez Holy inquisitor; 22-10-09, 15:52.

        Skomentuj

        • brzoskwineczka
          Perwers
          • Sep 2009
          • 824

          #5
          Pomału dążymy do tego. Na razie rekonesans terenu paluszkami ale marzy mi się właśnie coś podobnego, może nie taki steap on na paskach, ale na razie za wiele by mówić.
          Podnieca mnie taka dominacja, kiedy to ja nadaję wszystkiemu sens i rytm. Sądzę, że ta zabawa jest dla mnie. teraz tylko trzeba znaleźć [bądź ośmielić] partnera do zabaw.
          ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

          "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

          Skomentuj

          • anduk
            Koci administrator
            • Jan 2007
            • 3900

            #6
            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

            Skomentuj

            • Synonimowy
              Świętoszek
              • Jul 2009
              • 26

              #7
              assassin5 ==> Tłumaczymy się, ze nie jesteśmy gejami, bo jest silne tabu kulturowe co do tego typu zabaw.


              rimmingator ==> Zainspirowałeś mnie do zakupu, ale ja zwykle pewnie będę miał problemy z zaproponowaniem...;-)

              Skomentuj

              • kokain666
                Banned
                • Aug 2006
                • 179

                #8
                Napisał Synonimowy
                assassin5 ==> Tłumaczymy się, ze nie jesteśmy gejami, bo jest silne tabu kulturowe co do tego typu zabaw
                żałosne, że część ludzi utożsamia pewne zabawy w związku hetero z homoseksualizmem. niektórzy uważają nawet że jakakolwiek forma zabawy z własnym odbytem jest ******ka. Szczerze to jestem pewny swojej orientacji i nie muszę się martwić o takie rzeczy i jeszcze pisać na jakichś forach "wsadzam sobie palec w tyłek, czy jestem gejem? co o tym myślicie? czy to normalne?"

                Skomentuj

                • ***Mlody17***
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2009
                  • 235

                  #9
                  Powiem szczerze, że nie próbowaliśmy tego i nie mamy takiego zamiaru. Osobiście, to nie widzę w tym nic pociągającego, ale jeśli komuś to sprawia przyjemność, to jego sprawa, mi to nie przeszkadza
                  Taki tam, ciekawski człowiek

                  Uważajcie co piszecie, bo niektórzy sugerują się waszymi wypowiedziami...

                  Skomentuj

                  • Redchemist
                    Erotoman
                    • Jul 2005
                    • 396

                    #10
                    Nie jestem pewien czy to by mi się spodobało. Lubię czasem dominację partnerki w łóżku ale chyba nie w ten sposób
                    Varium et mutabile semper femina

                    Skomentuj

                    • Synonimowy
                      Świętoszek
                      • Jul 2009
                      • 26

                      #11
                      Napisał Redchemist
                      Nie jestem pewien czy to by mi się spodobało. Lubię czasem dominację partnerki w łóżku ale chyba nie w ten sposób
                      Odkrycie tego było w moim przypadku dość niespotykane Uwierz mi I wiązało się z olbrzymim stresem. Bo przecież to co powyżej Ale dzisiaj.. Mógłbym chyba raz w tygodniu...;-))

                      Skomentuj

                      • Farmaceutka
                        Świntuszek
                        • Feb 2009
                        • 55

                        #12
                        Napisał kamil220288
                        witam chciałem wiedzieć co sądzicie o tym rodzaju fetyszu jakim jest pegging
                        ja z moją partnerką robimy to od czasu do czasu
                        bardzo mi sie to podoba ale dziewczyna uważa żę jak mi się za bardzo spodoba to ją dla faceta zostawię
                        nie wiem już jaki jej tłumaczyć żę mi się najbardziej podoba to że ona dominuje zę czuje jej uda na swoim tyłku
                        do kobiet też uważacie tak jak moja laska?
                        do facetów prubowaliście tego?
                        Hej, bawimy sie w ten sposob regularnie, moj maz jest 100 % hetro ale oboje to lubimy
                        Chyba jestem dupodajką...

                        Skomentuj

                        • Hoomies
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 18

                          #13
                          Nie ma nic lepszego niz dobry pegging.
                          Ja osobiscie uwielbiam kazdy rodzaj dominacji.
                          Przy zaufanej partnerce mozna naprawde odleciec.

                          Skomentuj

                          • fffun
                            Świętoszek
                            • Jul 2014
                            • 16

                            #14
                            Chyba się jednak do tego nie przekonam, ale fajnie, że się dobrze bawicie

                            Skomentuj

                            • Wuefista
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2014
                              • 316

                              #15
                              Lubię zabawę moją dziurką paluszkami, z niektórymi partnerkami regularnie to praktykowałem.

                              i nie jestem gejem

                              Skomentuj

                              Working...