Metroseksualiści

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • plan
    Świętoszek
    • Oct 2005
    • 8

    Metroseksualiści

    Co o nich sądzicie? Czy według was jest to juz pewien stopień homoseksualizmu??
  • Enea
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1010

    #2
    fajnie popatrzec na zadbanego faceta jesli ma poukladane w glowie i jest dobrym czlowiekiem to juz wogole super.. ale osobiscie chyba nie moglabym byc z nim w zwiazku.... uwielbiam mojego faceta ktory narzeka za kazdym razem kiedy idziemy cos razem dla niego kupic do ubrania! oj te jego boosskie narzekanie : ale po co mi to? na co? no wez kupmy cos w koncu i chodzmy do domku...

    nie wydaje mi sie zeby to mialo cos wspolnego z homoseksualizmem

    Skomentuj

    • DajMiTęNoc
      Perwers
      • May 2005
      • 1153

      #3




      Poczytaj sobie. Moim zdaniem w naszym społeczeństwie, wiele osób nie potrafi zakceptować, że facet może być zadbany. I podciąga to odrazu pod homo, bo ludzie oceniają po wyglądzie. Będziesz zadbany to wezmo cie za homo.
      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

      Skomentuj

      • Enea
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1010

        #4
        hehe DMTN byc moze za kilka lat faceci wogole nie beda sie myc i dbac o siebie zeby bron cie panie nikt ich za geja nie wzil... beekaaaa aha i tak dodam tylko ze moj ojciec jest metroseksualista i na va bank nie jest homo

        Zadbani faceci sa suuppeerrrrr... ladne dlonie zadbane paznokcie starannie dopasowany ubior mniaamm
        Last edited by Hagath; 16-03-10, 12:48.

        Skomentuj

        • HeaveN
          Ocieracz
          • Apr 2005
          • 175

          #5
          Mozna by postawic nowe pytanie-
          Gdzie sa granice tego wszystkiego.
          Ja dbam o dlonie, fryzure, mode, wogole spora wage przywiazuje do tego. czy jest to puste? ze liczy sie dla mnie wyglad? nie obchodzi mnie to, dobrze sie tak czuje.
          ale np make-up dla facetow uwazam za przesade, nowa seria Tommy Hilfiger, mascara, szminka itp, dla mezczyzn. nic rzucajacego sie w oczy, ze drag-queen ale i tak, no nie wiem jakos sceptycznie do tego podchodze. ale wiem ze za xx lat bedzie to norma. o ile trend sie nie zmieni, a obecnie zaczyna sie zmieniac, wystaczy spojrzec na nowe kolekcje, i nie chodzi mi o qvicksilvera i massa tylko np boss`a, D&G, koncza robic tight ubrania na trend metrosexualny, a zaczyna sie wszystko robic luzniejsze (bez przesady).
          chociaz to tez sztucznie wyglada, bo nowa moda to Niby luz, a i tak detale, dodatki, dopasowanie wszystkego wydaje sie byc jeszcze wazniejsze niz bylo...
          Dokad ten swiat zmierza

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Metroseksualni faceci niesamowice mnie kręcą.
            Zapewne dzieje się to zasadzie całkowitego przeciwieństwa w dbałości o swój wygląd.
            Kiedyś nawet się z takim jednym pokłóciłam- o to, czy chodzenie do studia urody jest zbędnym luksusem czy zwykłą sprawą...
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Księciunio
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 348

              #7
              hehe, dbanie o swój wygląd jest oczywisty,lecz są tacy którzy nie dbają, tacy którzy dbają w sposób umiarkowany - normalny, i są tacy którzy przesadzają,pobódki taich zachowac moga byc różne, moze np zwrocenie na siebie uwagi, zwiekszenie respetku publiki dla swojej osoby, czy takze wzgledy materialne.
              Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

              Skomentuj

              Working...