Filmowanie seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #16
    "Każden" ma jakąś słabość, Ciebie trafiła biel
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • Outlaws13
      Perwers
      • Oct 2011
      • 1332

      #17
      Napisał Futerkomaniak
      Kiedyś, z 15 lat temu, jak jeszcze parałem się realizacją filmów reportażowych z różnych uroczystości. wymyśliłem sobie, że takie aranżowane noce poślubne mogą byc fajne. Nie że jakiś seks tylko szampanik przed lustrem, buzi, delikatne położenie się do łoża i ściemnienie. Z tym, że moja chora wyobraźnia nie wytrzymywała tego i szybciutko musiałem jechać do domu, żeby dopaść swoją Slubną Z perspektywy czasu to mi to wygląda na fetysz białej sukni, ale przez to musiałem zaprzestać takich ujęć hehe
      15 lat temu jak Bys chcial sie przylaczyc to pewnie by zszokowalo innych i bylo by to ostatnie Twoje zlecenie. Dzis to raczej fantazja niskich lotow, taki standardzik i nie jedna para by pewnie poszla na to . Ty wies jak wbrew pozorom trudno znalezc kogos do takiej zabawy.
      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

      Skomentuj

      • nimfafetish
        Świętoszek
        • Mar 2014
        • 9

        #18
        Napisał OstraKicia
        Moje doświadczenie jest skąpe bo jedyne co robiłam to nagrałam swój seks z chłopakiem ale na stojącej kamerze
        Super. Mało osób się na to odważy A tym bardziej żeby zrobić tak film zeby nie być rozpoznawalnymi i wrzucić Go do sieci
        Gratulacje My także robimy sobie zdjęcia i filmiki Niektóre wkładaliśmy na różne strony Za****sta zabawa.

        Zawsze mogłabyś dołączyć
        Admin usunął linka naszego bloga w podpisie. Więc jest chyba w naszym profilu
        Last edited by iceberg; 21-03-14, 11:55. Powód: nie pisz posta pod postem, uzywaj opcji Edytuj
        Mam fetysz, nie umiem czytać regulaminu.

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #19
          A potem, twoja podobizna ukaże się na ulotkach z naszą reklamą - super pomysł
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • Sargon
            Świętoszek
            • Mar 2014
            • 6

            #20
            Jakieś dwa-trzy lata temu, zaproponowałem swojej kobiecie, żeby może nagrać nasze igraszki. Niestety, do dyspozycji mieliśmy tylko aparat fotograficzny i troszkę trudno było być mi operatorem, jednocześnie liżąc muszelkę swojej pani, ale jakoś dało radę, potem ona zadowoliła mnie ustami. Po wszystkim, kilka razy oglądaliśmy to nagranie na laptopie. Rzecz jasna po kilku dniach filmik został skasowany, ale miłe wspomnienie pozostało. Też czasem mam taką fantazję, żeby poszukać pary, która by chciała zabawić się w mojej obecności, a ja bym ich nagrywał, oczywiście chciałbym znaleźć dwie pary, K+M i K+K. Ech, pofantazjować zawsze można.

            Skomentuj

            • nienastolatek
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2013
              • 334

              #21
              my tez nagraliśmy pare filmików ale też mam taki fetysz, że fajnie jakby ktoś inny nagrał nasz seks, ale nie powiem jej o tym tak samo chciałbym komuś naszy klip pokazać, ale też tego nei zrobię

              Skomentuj

              Working...