Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kationek
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 749

    Nie, ja twierdzę, że tłumaczenie się, że w innych krajach też się leją po gębach to żadne tłumaczenie.

    A warszawska hołota to już recydywa.
    Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      Dresiarnia to ogólnie hołota i gówno niezaleznie z jakiego są miasta. Ćpuny, konfidenci, złodzieje i pseudopatrioci, taki jest obraz tego gówna. Na widły i do pieca, proste.
      Przez litość nie wspominam o nasterydowanych impotentach z masą kompleksów bo znowu ktos będzie płakał, ze się personalnie czepiam

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        Napisał Kationek
        A warszawska hołota to już recydywa.
        No ale co znowu zrobili? Wyrwali sadzonke drzewka? Odśpiewali hymn? Odpalili śmiercionośne race?
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • Kationek
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 749



          Zapytaj się właścicielki. Pewnie ta sytuacja ubawila ja tak samo jak ciebie patolu.
          Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Heh daj spkój. Przecież przećpany złodziej nie wie co to szacunek do czyjejś pracy, poszanowanie własności, dla życiowego zera bez zasad to pewnie powód do śmiechu.
            Trzoda w wykonaniu kibolstwa to również przykład kloacznego patriotyzmu polactwa.

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              Napisał Kationek
              https://m.youtube.com/watch?v=ZzZOVyX_2WA

              Zapytaj się właścicielki. Pewnie ta sytuacja ubawila ja tak samo jak ciebie patolu.
              Właścicielka mówi o holenderskich kibicach. W lokalu byli kibice Ajaxu którzy rozwalili cały klub. Tu masz nagranie:

              Polacy nawet do klubu się niedostali.
              Więc nie rób sobie z mordy dupy i skończ kłamać i manipulować faktami.
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • Kationek
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 749

                Napisał znowuzapilem
                Właścicielka mówi o holenderskich kibicach. W lokalu byli kibice Ajaxu którzy rozwalili cały klub. Tu masz nagranie:

                Polacy nawet do klubu się niedostali.
                Więc nie rób sobie z mordy dupy i skończ kłamać i manipulować faktami.
                Ja wiem, ze to twoje ziomki. Ja wiem, że reprezentujesz ten sam poziom zbydlęcenia. Ja wiem, że sam brałeś udział w tego typu akcjach i się nawet nie kryjesz ze swoim patolstwem (chociaż topic o swoim złodziejstwie prosiłeś, aby usunąć... szkoda, bo ładnie obrazował twoją skażoną psychikę). Wiem również, że nie wstydzisz się tego, żeś wrzodem na dupie społeczeństwa... Cóż, bywa. W sumie alkoholika, który by się przyznawał, że jest alkoholikiem też w życiu nie spotkałem.
                Ale przestań się już błaźnić. Z nagrań jasno wynika, tak jak i z zeznań, że to zaatakowani zostali holendrzy przez warszawskie bydło. Dopóki nasi "patrioci" nie zaczęli to impreza była kulturalna.

                A warszawskie bydło już się wykazało w tym sezonie, więc nomen omen "zapracowali" na to miano... ucziwie
                Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                Skomentuj

                • Falanga JONS
                  Banned
                  • Feb 2012
                  • 1156

                  Spieszę z tłumaczeniem - bo w pośpiechu nie zrozumiałeś - że w kwestii poruszonej przez ZZ nie chodziło o to kto atakował, tylko kto zdemolował.

                  Znamienne jest, że w stosunku do legionistów używasz określenia "warszawskie bydło" natomiast ich adwersarze to po prostu "holendrzy". To dość typowe dla pewnych środowisk.

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    Napisał Kationek
                    chociaż topic o swoim złodziejstwie prosiłeś, aby usunąć... szkoda,
                    Że co? Te kłamstwa to chyba ssiesz z jakiegoś ... Skąd wy bierzecie te farmazony na mój temat?
                    Twoja retoryka to poziom gazety wyborczej. Piszesz jedno a gdy okazuje się że piszesz brednie to odwracasz kota ogonem tak żeby tak czy siak było na twoje.

                    Czyli jak ty mnie sprowokujesz krzywą twarzą a ja ci połamie nos to tak jakbys sam sobie połamał nos? ;D

                    Ja jestem świadomy swojej patologicznej przeszłości. Ty swojej patologi intelektualnej już nie.
                    Last edited by znowuzapilem; 19-02-17, 14:12. Powód: poniosło mnie.
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • Kationek
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 749

                      Napisał Falanga JONS
                      Spieszę z tłumaczeniem - bo w pośpiechu nie zrozumiałeś - że w kwestii poruszonej przez ZZ nie chodziło o to kto atakował, tylko kto zdemolował.

                      Znamienne jest, że w stosunku do legionistów używasz określenia "warszawskie bydło" natomiast ich adwersarze to po prostu "holendrzy". To dość typowe dla pewnych środowisk.
                      Spieszę z informacją, że warszawskie bydło na swój status i nazwę ciężko pracowało już od dawna.
                      Jednocześnie już pierwszym osobom postawiono zarzuty... dziwnie swojsko brzmią ich imiona - jakoś tak nie po holendersku.

                      "Klub został zdemolowany przez dużą grupę zamaskowanych napastników.*Najpierw obrzucili całe podwórko przed wejściem racami, później kilkanaście rac wrzucili do środka, próbowali się tam dostać. W środku ludzie z Holandii się zabarykadowali, używali wszystkiego, co mieli pod ręką, od mebli przez nagłośnienie. Próbowali nie wpuścić ich do lokalu*- mówił właściciel lokalu Jacek Bukowski.

                      20-letni Maciej G. I 36-letni Janusz P. mogą trafić za kraty nawet na 5 lat. Prokuratura zarzuciła im zniszczenie mienia i udział w zbiegowisku. Obaj odmówili składania wyjaśnień. Mężczyźni będą musieli zgłaszać się na komendę w ramach policyjnego dozoru".

                      Taaa...
                      Biedna warszffka. Wszyscy się na nich uwzieli i bandytów z nich robią. A to takie dobre chłopaki.
                      Last edited by Kationek; 21-02-17, 10:36.
                      Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                      Skomentuj

                      • barmetr
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1399

                        Nawet jeśli któryś z tych podejrzanych był już karany, to nie należy się spodziewać, że karą będzie bezwzględne pozbawienie wolności.
                        Co najwyżej sąd orzeknie wykonanie kary zawieszonej za inne przestępstwo (i to raczej tylko za inne przestępstwo podobne).

                        Skomentuj

                        • Falanga JONS
                          Banned
                          • Feb 2012
                          • 1156

                          Napisał Kationek
                          W środku ludzie z Holandii się zabarykadowali, używali wszystkiego, co mieli pod ręką, od mebli przez nagłośnienie. Próbowali nie wpuścić ich do lokalu*- mówił właściciel lokalu Jacek Bukowski.
                          Chyba niechcący wkleiłeś info, które zamyka temat demolki lokalu.

                          Skomentuj

                          • Kationek
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 749

                            Napisał Falanga JONS
                            Chyba niechcący wkleiłeś info, które zamyka temat demolki lokalu.
                            Zwróć uwagę na fakt, że nigdzie nie powiedziałem, że zdemolowali bezpośrednio...
                            A, ze zapity z mordy dupę robi i manipuluje to inna kwestia - przecież to on całą sytuację sprowadził do zniszczeń wewnątrz klubu pomijając całą otoczkę.
                            A właśnie w całej tej otoczce tkwi sedno... spieszę z wyjaśnieniami
                            Last edited by Kationek; 21-02-17, 19:46.
                            Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                            Skomentuj

                            • Falanga JONS
                              Banned
                              • Feb 2012
                              • 1156

                              Napisał Kationek
                              Zwróć uwagę na fakt, że nigdzie nie powiedziałem, że zdemolowali bezpośrednio...
                              Uhm, zdemolowali niebezpośrednio, to jest rękoma Holendrów, za którymi to rękoma stały macki żydow... Tfu, warszawskiego bydła.

                              Coraz fajniej, tłumaczysz się jak PiS z programu 500+ na każde dziecko vs 500+ na drugie dziecko.

                              No, ale co było do udowodnienia zostało udowodnione. Więc kończę.

                              Skomentuj

                              • Kationek
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 749

                                Jedyne co twierdzę, to fakt, że warszawskie bydło znowu dało o sobie znać i się wykazało.
                                Nic nowego, nic zaskakującego. I nic tu do udowadniania nie bylo.

                                No chyba, że "warszaffscy patryjoci" bronili kolegów wyklętych przed atakiem lewackich ciapaków o korzeniach żydowskich wspieranych przez Sorosa i Lożę Masońską... nooo jak tak to sorry.

                                W sumie znamienne, że zatrzymano Janusza, dziw jedynie, że drugi to Maciej, a nie Sebastian.
                                Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                                Skomentuj

                                Working...