Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lucas21
    Erotoman
    • Jun 2011
    • 458

    Napisał Sexy_man
    Co to znaczy?



    Też tego nie rozumiem.
    1. Podczas wchodzenia w nią lekko się krzywiła mina na twarzy, bo bolało.

    2. Sorry mój błąd pisowni "sami" miało być.



    pannaanastazja - moja sis to jak wie lub domyśla się, że dziewczyna przyjechała na 3-4 godz tylko w 1 sprawie to sama wychodzi xD a nawet raz ją moja prosiła czy mogła by wyjść, bo chce mnie przelecieć z uśmieszkiem na twarzy One tak się lubią, że czasami takimi głupimi tekstami rzucają, że czasem i mnie przerażają.. A rodzice tylko raz wystarczy mnie z eks nakryć, a teraz nie chcą o niczym wiedzieć i tylko standardowe txt matki czy czasem ojca - on głównie dla śmiechu.

    Skomentuj

    • Malenssstwo
      Świętoszek
      • Jun 2011
      • 6

      Napisał ninaaa
      A ja się zgadzam z jajecznikiem Jeśli to prawda, że masz za sobą palcówki i orala to średnia z ciebie dziewica. Rozumiem, że czujesz się nią ponieważ nie bylo jeszcze penetracji... Ale co w takim razie np. z seksem analnym? Jeśli dziewczyna go uprawia ale nie próbowała tradycyjnej miłości to znaczy, że jest dziewicą? Zgadzam się z tym, że dziewictwo wiąże się z niewinnością itp... ale osoba, która ma za sobą np. oral już wie coś na temat seksu
      Cóż...seks to seks. Nieważne czy to stosunek tradycyjnie pojmowany, stosunek oralny czy analny. Ważne jest to, że odsłaniasz się przed partnerem/partnerką w sposób tak całkowicie intymny. Oddajesz się mu/jej.
      Nikogo nie będę rozliczać, czy jest czysty jak lilia czy ma już skromne doświadczenia w intymnej sferze. Jeśli ktoś czuje się dziewicą czy prawiczkiem to nią/nim jest i nie do nas należy roztrząsanie czy już przekroczył granicę niewinności czy nie.

      Skomentuj

      • dozymetr

        Jak to ktoś mądrze powiedział, dziewictwo to nie jest kawałek flaka, tylko stan umysłu

        Skomentuj

        • ninaaa

          Pocieszająca wizja Czyli mogę brac udział w dzikich orgiach, gździć się gdzie popadnie ale jeśli poczuję, że jestem dziewicą to znaczy, że nią jestem

          Skomentuj

          • Malenssstwo
            Świętoszek
            • Jun 2011
            • 6

            Bez przesady skromne doświadczenie a orgia to 2 różne sprawy
            Ale nie łapmy się za słówka-ogólny zarys mojej wypowiedzi chyba został wychwycony

            Skomentuj

            • ninaaa

              Malenssstwo, rozumiem twoją wypowiedz i nawet się z Tobą zgadzam. Odniosłam się raczej do konkretnego przypadku pannyanastazji, która wie nawet jaką minetkę lubi, jest wiecznie napalona itp... Pojęcie dziewica kojarzy mi się z kimś bardziej niedoświadczonym. Może patrzę z własnej perspektywy, będą dziewicą nie dotykałam nawet nigdy penisa.

              Skomentuj

              • Malenssstwo
                Świętoszek
                • Jun 2011
                • 6

                Ja dotknęłambyłam bardzo ciekawaAle to było dawno dawno temu...I miałam przy tym chyba śmieszną minę bo ten chłopak powiedział że jego penis nie gryziei na tym moje doświadczenie się skończyło...

                Skomentuj

                • ninaaa

                  No i o tym właśnie mówię. Wszystko było dla Ciebie nowe, owiane tajemnicą, byłaś speszona itp... Z tym kojarzy mi się dziewictwo. I wcale nie chodzi mi o fakt posiadania błony.

                  Skomentuj

                  • Malenssstwo
                    Świętoszek
                    • Jun 2011
                    • 6

                    Przed każdym z nas-niedoświadczonych- jest mnóstwo pierwszych razówpierwszy głęboki pocałunek, pierwsze śmiałe pieszczoty, pierwszy widok nagiego ciała partnera, pierwszy stosunek i pierwszy orgazm...niekoniecznie akurat w tej kolejnościale tak na ogół chyba bywa...

                    Skomentuj

                    • piok
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 45

                      hahaha a ja dalej unikam kobiet jak ognia ;] ... ostatnio kupilem sobie lekkie trampki zeby sskutecznie uciekac przed dziewicami ;]

                      Skomentuj

                      • bylejaki
                        Świntuszek
                        • Jul 2011
                        • 70

                        Napisał pannaanastazja
                        Lucas: Bynajmniej ale zawsze coś , zawsze coś ... poza tym na początku wiadomo zabawy, petting itp by poznać swoje ciała bo wsadzenie penisa gdzie trzeba bez odpowiedniego stażu w dotykaniu danej osoby gdy kobieta jest dziewicą raczej nie jest fajne
                        Przepraszam za trywialne pytanie, ale jak to jest z tym stażem ? Kiedy wiadomo, że to już ?

                        Skomentuj

                        • pannaanastazja
                          Erotoman
                          • Jul 2011
                          • 396

                          Napisał bylejaki
                          Przepraszam za trywialne pytanie, ale jak to jest z tym stażem ? Kiedy wiadomo, że to już ?

                          to żart , prawda?
                          To się czuję , wie , uważam i poznanie ciała drugiej osoby szczególnie jak jeden z partnerów jeszcze tego nie robił jest bardzo ważne choćby dlatego że buduję się również więź emocjonalna i partnerzy wiedzą jak ich ciała reagują na siebie
                          „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                          Skomentuj

                          • bylejaki
                            Świntuszek
                            • Jul 2011
                            • 70

                            Czyli mam się nie zastanawiać ? Po prostu będę wiedział kiedy ?

                            Skomentuj

                            • pannaanastazja
                              Erotoman
                              • Jul 2011
                              • 396

                              tak...
                              „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                              Skomentuj

                              • lucas21
                                Erotoman
                                • Jun 2011
                                • 458

                                Napisał pannaanastazja
                                Lucas: Bynajmniej ale zawsze coś , zawsze coś ... poza tym na początku wiadomo zabawy, petting itp by poznać swoje ciała bo wsadzenie penisa gdzie trzeba bez odpowiedniego stażu w dotykaniu danej osoby gdy kobieta jest dziewicą raczej nie jest fajne
                                Eh no wiadomo za nim ja doszedłem z pierwszą dziewczyną do wprawy żeby i mi i jej było niesamowicie podczas seksu trochę trwało Większość rodzaji pieszczotów, jej ciałem żeby wiedzieć dzisiaj co i jak robić żeby eksplodowała przy samym dotykaniu czy masażu języczkiem jej części ciała

                                Tylko kurcze jakbyście tak na serio to chcieli zrobić już z pełnym "pakietem" hehe to znaleźliście czas i miejsce na to. Wiesz jak mam chate zajętą, ona też to jak mamy ochotę na długi i namiętny seks, a nie jesteśmy pewni czy ktoś nie przyjdzie nie oczekiwanie czasem to jedziemy do hotelu na 3-4 godz, a jak tylko żeby sobie nawzajem dogodzić, auto, las, łąka

                                Skomentuj

                                Working...