W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Picie swojej spermy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TRS Broskow
    Perwers
    • Dec 2005
    • 961

    #16
    Napisał piegusek
    Ja PO PROSTU JESTEM BARDZO SZCZERA I NIE BOJE SIE NAPISAC co o kims lub o czyms mysle
    No ale musisz liczyć się z tym że nie wszyscy będą cię z tego powodu lubili czy podziwiali.

    Skomentuj

    • Vito
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2006
      • 203

      #17
      Napisał gucio5tys
      kiedyś zawalił się w Turcji budnynek i uwięził dużo ludzi pod gruzami, paru się uratowało. Dwuch z uratowanych mówiło, że aby przeżyć te kilka dni pilo własny mocz
      Podobny wypadek zdarzył się w latacz 70-ch w Polsce.
      Po wypadku w kopalni uratowano niejakiego Piątka.
      Wtedy wprowadzono przepis,że akcja ratunkowa prowadzona jest do odnalezienia wszystkich poszkodowanych lub ich ciał.
      Też pił własny mocz, ale to sytuacja kiedy człowiek jest do tego zmuszony, a nie o to nam chyba chodzi?
      Patrz! To moja mroczna dusza.
      Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

      Skomentuj

      • piegusek
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2006
        • 265

        #18
        o takich praktykach ze ktos pil mocz wlasny zeby pzezyc tez slyszalam ale to inna sytuacja bo onni niew mieli wyjscia.ale tak normalnie jak czlowiek ma co jesc i pic to nie wyobrazam sobie aby pil mocz i jadl kal.ja miesa nie jem wiec nie wyobrazam soibie jak mozna wlasne plyny.a co do dalekiego wschodu to mnie tamta kultura jedzenie psow i inne schizy napawa wstretem.dlka mnie azjaci sa wogole walnieci,klaniaja sie po tysiac razy,ludzi traktoja jak robotow przeciez tam sie na smierc zacharowuja albo popelniaja zbiorowe samobujstwa. a szef azjata to juz wogole stoi ze stoperem i mierzy czas twojej pracy i krzyczy ruchy,ruchy,przy tym wogole sie nieusmiecha twarz jak maska.natomiast kobiety odwrotnie non stop sie glupio usmiechaja,strasznie udaja bo nie wierze ze przez 24h na dobe nigdy ktos im za pazory nie wejdzie albo cos w tym stylu


        trs BROSKOW nie zalezy mi na tym czy mnie bedziesz lubial czy nie
        0statnio edytowany przez piegusek; 24-06-06, 11:32.

        Skomentuj

        • jay
          Erotoman
          • May 2006
          • 456

          #19
          mocz a sperma to troche róznica.....:/
          .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

          Skomentuj

          • pinacolada
            Świętoszek
            • Jun 2006
            • 23

            #20
            Niekoniecznie w kwestii picia ale... czytałam kiedyś, że meżczyzna zanim poczęstuje swoją kobietę włanym nektarem sam powinien go spróbować. Ja własny smak znam i w zależności od tego w jakim dniu cyklu się znajduję smakuję inaczej, podobnie ze spermą, czasami jest "do przełkniecia" a czasami apsolutnie nie. Męzczynza próbujący własnej spermy w moim mniemaniu nie ma zapędów homoseksualnych. Niestosowne też jest porównywanie jej do moczy czy kału.

            Skomentuj

            • BlackPussy
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 640

              #21
              Napisał Asiulek19lbn
              .... która ja polykam pare razy dziennie.
              No to nieźle szarżujesz

              Kobieta jest jak lilia
              subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

              ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

              Skomentuj

              • kipa
                Świętoszek
                • Jun 2006
                • 25

                #22
                ja lubie swoją sperme

                Skomentuj

                • Zdradzony
                  Świętoszek
                  • Jun 2006
                  • 12

                  #23
                  Zlizać swoja spermę z ust kochanej kobietki... - sama przyjemność, ba - miodzio!!!!

                  Skomentuj

                  • e-rotmantic
                    Perwers
                    • Jun 2005
                    • 1556

                    #24
                    Napisał Zdradzony
                    Zlizać swoja spermę z ust kochanej kobietki... - sama przyjemność, ba - miodzio!!!!
                    Popieram!

                    A ja się przyznam. Próbowałem swojej spermy podczas masturbacji kilka razy, spuszczając się bezpośrednio na swoją twarz. I tak jak byłem tym podekscytowany przed orgazmem, tak zaraz po orgazmie, gdy napięcie opadało, nie miałem już najmniejszej ochoty na delektowanie się nią, dlatego zaprzestałem tych prób. Nie widzę jednak w takich praktykach nic niewłaściwego. Co więcej, famowanie się we własnym nasieniu jest u mężczyzn spotykane i normalne.

                    Uwielbiam jednak całować się z partnerką po finiszu na lub w jej ustach. Jak napisał przedmówca, "miodzio"!

                    Skomentuj

                    • ff_guy
                      Świntuszek
                      • Mar 2005
                      • 65

                      #25
                      Napisał e-rotmantic
                      (...)I tak jak byłem tym podekscytowany przed orgazmem, tak zaraz po orgazmie, gdy napięcie opadało, nie miałem już najmniejszej ochoty na delektowanie się nią, dlatego zaprzestałem tych prób. Nie widzę jednak w takich praktyach nic niewłaściwego.
                      Znam to uczucie. Na poczatku ekscytacja, ktora po orgazmie miesza sie z moralnoscia, z ktorej wychodzi to ze sperme sie po prostu wywala..
                      Musze sie przyznac pewnie juz nie pierwszy raz, ze sperma mnie nie obrzydza, a wrecz jestem nia zafascynowany i przestrasznie mnie podnieca (tak samo jak meskie narzady plciowe). Nie wiem czy to tylko fanaberia mojego wieku dorastania, czy taki ukryty fetysz, ale tak po prostu jest. Swojej spermy probowalem wielokrotnie i staram sie ja polykac po kazdym wytrysku (chociaz nie zawsze sie udaje - patrz pierwsze zdanie). Nawet mi bardzo smakuje, gorzki posmak jest wyczuwalny tylko na poczatku, potem to spelnienie i satysfakcja
                      Pozdrawiam wszystkich lykajacych
                      YOU're behind the wheel... tonight

                      Skomentuj

                      • jay
                        Erotoman
                        • May 2006
                        • 456

                        #26
                        ja tam jestem zdania że sperma ma troche inne przeznaczenie.......
                        .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                        Skomentuj

                        • Lukasz
                          Świętoszek
                          • Jan 2006
                          • 42

                          #27
                          To, że wiem jak smakuje kobieta nie oznacza jeszcze, ze musze wiedzieć jak smakuje ja sam, sory ale nie mam takich potrzeb i uważam to za troche .... dziwne, a feee.

                          Skomentuj

                          • rozporek
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Oct 2005
                            • 335

                            #28
                            Dla mnie to również żenujące próbwać własnej spermy.. Ludzie robią różne tego typu rzeczy, nie wiem jak później można spojrzeć w lustro czy czuć się "normalnym". Nie mam takich potrzeb. Po pierwsze kojarzy mi się takie cuś z gejowskimi zapędami, po drugie - to że mogę robić swojej kobiecie minetę nie oznacza że chciałbym mieć własnego fiuta w ustach, to nie kwestia brzydzenia się sobą, co raczej.. Hmm.. To że coś mój organizm produkuje - nie oznacza że by się siebie nie brzydzić - muszę to próbować.
                            <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                            <Shadowdean> Połykaj

                            Skomentuj

                            • wj*81"
                              Banned
                              • May 2006
                              • 52

                              #29
                              Ja raz próbowałem bo byłem ciekawy jaki sperma własna ma smak.
                              Też był pododny temat, ale mało ludzi wypowiedziało się na temat: czy jest to zdrowe dla własnego organizmu!
                              Post: Chciałem spróbować swoje nasienie
                              0statnio edytowany przez wj*81"; 04-07-06, 19:26.

                              Skomentuj

                              • romoo
                                Wspomógł BT
                                • Mar 2006
                                • 205

                                #30
                                Ja wcale nie czuję się normalny lubię grupowe pieprzenie, a na spermę mam specjalne naczynie i wcale to nie jest pochwa, szkoda że nie można załączać zdjęć. Jest to specjalny posrebrzany puchar do którego się zpuszczamy i póżniej po wielu wytryskach się delektujemy. Nie tylko kobitki maja to szczęście. hihi.
                                After Forever

                                Skomentuj

                                Working...