Kosmate myśli bi

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paxi
    Świętoszek
    • Jun 2018
    • 1

    Kosmate myśli bi

    Historia którą opiszę zdarzyła się naprawdę.Będąc na wyjeździe poza miastem w rodzinnych stronach postanowiłem pospacerować po lesie mówiąc krótko odwiedzić stare dobrze mi znane miejsca,wchodząc na polanę zauważyłem opalającą nago się parę,znajdując dobre miejsce do obserwacji zacząłem wbijać swój wzrok w panią nie ukrywam że mój wacek zrobił się twardy,po chwili mój wzrok zjechał na wacława pana i moja fantazja sięgnęła zenitu wyobrażałem sobie że jestem miedzy nimi i pieszczę ich oboje na zmianę itpwydawało mi się że jestem 100% hetero,a jednak tak chyba nie jest,coraz częściej myślę o trójkącie i zabawach bi.Może ktoś się wypowie bardziej doświadczony jak jest z parą
  • Shani
    Świntuszek
    • Aug 2012
    • 71

    #2
    Następny, który przespał lekcje mowy ojczystej i nigdy nie usłyszał, że istnieje coś takiego jak znaki interpukcyjne

    Jakiś mod powinien zrobić porządek z tym kosmatym myślotokiem.

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2689

      #3
      Jeśli mielibyśmy karać za interpunkcję itp. to na forum zostałoby może z 6 osób.
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      Working...