Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • vladik
    Świętoszek
    • May 2016
    • 3

    Napisał znowuzapilem
    To jest bardzo czeste błędne koło. Uważasz swoje życie za żałosne bo nie masz kobiety. A żadna kobieta się Tobą nie zainteresuje dopóki będziesz uważał że masz żałosne życie.
    Czemu zakładasz, że jest to przyczyna, a nie konkluzja oparta na podsumowaniu dotychczasowych doświadczeń?
    Po prostu nie mam chęci dalej ciągnąć czegoś co widocznie jest niemożliwe do spełnienia na drodze normalnych interakcji międzyludzkich. Czas wyłożyć karty na stół i zakończyć grę na jakimś poziomie. Przynajmniej zarówno sobie, jak i innym oszczędzę poczucia wstydu i zażenowania. Everybody wins.

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      To się da wyczytać między wierszami z Twoich postów.
      Zamiast "walczyć" tj: uczyć się, doskonalić, próbować, wyciągać wnioski, przyjmować porażki na klate wolisz opuścić ręce i się poddać.
      I tu koło się zamyka.
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • vladik
        Świętoszek
        • May 2016
        • 3

        Skoro tak uważasz, to Twoja interpretacja. I tak, po tylu latach mam zwyczajnie gdzieś nauki, doskonalenie, próby i wyciąganie wniosków. Już zdążyłem ich wyciągnąć wystarczająco wiele. Co mam niby uczynić takiego heroicznego? Przyjmować na klatę kolejne porażki w imię czego? Bo "może" coś ruszy? Albo zostanę przygarnięty z litości? To wyjątkowo słaba perspektywa, a kurczowe trzymanie się nadziei to kiepski interes. Ot, nie potrafię wmawiać sobie kłamliwych doktryn. Dlatego wolę zaakceptować rzeczywistość, nawet jeżeli jest dla mnie przykra.

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          Bardzo dobrze że zaakceptowałeś przykrą rzeczywistość która CIe otacza. Ale bardzo źle że odpuściłeś zmiane tego stanu rzeczy.
          Dobry cytat:
          " póki Cie nie pochowają w glebie
          to kim jesteś zależy od Ciebie"
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • Karl_Heine
            Świętoszek
            • Sep 2011
            • 21

            26. urodziny za mną i wciąż nic. perspektyw na zmianę tego stanu rzeczy też nie widać.

            Skomentuj

            • solstafir
              Banned
              • Aug 2012
              • 779

              no to są tacy co mają gorzej niż ja

              Skomentuj

              • andzia91
                Banned
                • May 2016
                • 12

                Zatem i ja dołączam do tego zacnego klubu... 24 lata ... I nawet nigdy choćby się nie calowalam...

                Skomentuj

                • Nabram
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2015
                  • 307

                  nie wiesz co tracisz

                  znawca się ujawnił
                  Last edited by sister_lu; 28-02-22, 20:54.
                  Oral-B Nieeeee oral cacy
                  Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

                  Skomentuj

                  • Scaramanga
                    Perwers
                    • Dec 2010
                    • 849

                    Napisał andzia91
                    Zatem i ja dołączam do tego zacnego klubu... 24 lata ... I nawet nigdy choćby się nie calowalam...
                    Spokojnie, kobieta z Twoimi atutami długo tu nie zabawi

                    Skomentuj

                    • andzia91
                      Banned
                      • May 2016
                      • 12

                      Tylko wiesz ja naga po mieście nie chodzę :p

                      Skomentuj

                      • StalyBywalec
                        Ocieracz
                        • Oct 2010
                        • 127

                        Traktowanie sexu jak coś mistycznego do czego potrzebna jest miłość dwoja ludzi aż po sam grób to w pewnym sensie wymówka i usprawiedliwiane swojego aktualnego statusu. Wiem to po sobie. Najważniejsze to rozmyć w głowie tą magiczną otoczkę o której czytamy na blogach "niepoprawnych romantyczek" i przeskoczyć tę barierę. Zapewniam że po skonsumowaniu pierwszego razu będziecie mieli zupełnie inne podejście w temacie. Patrząc z perspektywy czasu, będąc jeszcze niedoświadczony, podświadomie ograniczałem ewentualne znajomości które mogły skończyć się w łóżku. Teraz, chyba jak każdy, sam prowokuję takie sytuację. Mamy XXI wiek. Nie bójcie się iść z duchem czasu. Wrzućcie aplikacje "Tinder" na telefon i poznajcie kogoś w internecie. Można spotkać na prawdę spoko ludzi...
                        Pojawiam się i znikam

                        Skomentuj

                        • Maro
                          Świntuszek
                          • May 2007
                          • 89

                          Kolejny rok, kolejna aktualizacja.
                          Wiek: 31.
                          Jakiś miesiąc temu uroczyście wystąpiłem z klubu

                          Skomentuj

                          • thlo
                            Erotoman
                            • Jul 2016
                            • 513

                            Witam ja też nie miałem pierwszego razu a mam .... 28 lat właśnie skończyłem.
                            Kiedyś to była nieśmiałość jak byłem młodszy a teraz to am nie wiem niby jestem odważny a i tak nie zagadam.Poza tym nie mam kasy i mam depresję ale nie łączcie tej tylko z samotnością bo było więcej czynników.
                            beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                            Skomentuj

                            • janmarek
                              Świętoszek
                              • Oct 2015
                              • 1

                              Napisał andzia91
                              Zatem i ja dołączam do tego zacnego klubu... 24 lata ... I nawet nigdy choćby się nie calowalam...
                              Poznać/mieć taką kobietę to jak szóstka w totka
                              Serdecznie pozdrawiam.

                              Skomentuj

                              • Hygryd
                                Banned
                                • Feb 2015
                                • 4

                                Ja mam 20 lat i też kompletnie jeszcze nic. Chciałbym już to zrobić, ale nie chcę, żeby to było sztuczne. Ta druga osoba nie musi być miłością mojego życia. Chcę poprostu, żeby była delikatna, czuła i rozumiała, że to mój pierwszy raz.

                                Skomentuj

                                Working...