Globulki?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • esterka
    Świętoszek
    • May 2005
    • 37

    Globulki?

    Chciałabym z moim chłopakiem na wakacjach przeżyć, że tak powiem kolejny pierwszy raz ? Tylko, że z wytryskiem w środku mnie. Ale nie chcę jednak brać pigułek czy zasytrzyków ani nic takiego, więc pomyślałam o globulkach. Ale czy one są pewne ? Wszędzie piszą, że lepiej używać ich razem z gumką. Ale moim zdaniem po coś je wymyślili i chyba powinny mnie ochronić same przed wpadką. Ktoś używa globulek ? Ale samych, bez dodatkowych zapiezpieczeń ?? Jeśli tak to czy są skuteczne i mój chłopak może skończyć we mnie bez obaw ? Jeśli tak to mogę już odłożyć kasę
    " Szampon wylany na podłogę grozi śmiercią lub trwałym kalectwem! Wylany na głowę jest bardzo pożyteczny! "
  • rugio
    Świntuszek
    • Jun 2005
    • 71

    #2
    Globulki są dobre na powiedzmy "seks małżeński". Czyli wkładasz sobie globulkę, przez godzine ani mru mru bo muszą się rozpuścić. Po godzinie numerek, nie później bo juz też przestają działać. A dodatkowo jest zagrożenie, że bardzo obwicie się podniecisz, partner będzie miał obwity wytrysk i częśc jednak plemników przedostanie się przez tą "zaporę".
    Mojej ex-dziewczyny mama brala globulki przez dłuższy czas i było OK. Ale nie wiem jak tam było z życiem seksualnym-może raz na jakis czas. W młodym wieku zdecydowanie odradzam.
    Jeżeli chcesz poczuć jak to jest być wypełnioną nasieniem, to polecam kochać się dzień/dwa przed dostaniem okresu (jeżeli masz oczywiście je regularne).Facet moze się spóścić bezkarnie w Tobie i na 100% nie zajdziesz, a dodatkowo rozładujesz napięcia przedmiesiaczkowe.
    Dlatego ustaw sobie wyjazd pod te dni. Ja tak przeważnie robie. Fajna sprawa tak bez zabezpieczeń, bezstresowo, wszędzie i o każdej porze-fajna sprawa.

    Skomentuj

    • esterka
      Świętoszek
      • May 2005
      • 37

      #3
      No z tego co kojażę, to Patentex wystarczy 15 minut przed stosunkiem I dlaczego w młodym wieku odradzasz?
      " Szampon wylany na podłogę grozi śmiercią lub trwałym kalectwem! Wylany na głowę jest bardzo pożyteczny! "

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5246

        #4
        Godzine? Ja slyszalem o kilkunastu minutach.
        A co do plemnikow, to najlepiej zaopatrz sie w dobre prezerwatywy - to na pewno podstawa. Globulki sprawdzaja sie jako uzupelnienie, chociaz maja wady - piana i tak dalej... Wiesz, o oralu mozna zapomniec :]

        Chociaz moze niech wypowie sie Beniek, jak go znam, zaraz uraczy nas prawdziwa epistolka - przeciez nie przegapi takiej okazji

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • rugio
          Świntuszek
          • Jun 2005
          • 71

          #5
          Dlaczego odradzam? Bo to jest piękny wiek i hormony buzują, czasem się nie chce czekać lub niefajnie przerywa zabawę aplikwoanie globulki.
          A kochać się np w 12-14 dniu cyklu w oparciu o globulki to ja dziękuję. Zdecydowanie jestem za kochaniem siębez niczego przed samym okresem.

          Skomentuj

          • mirakla
            Perwers
            • Feb 2005
            • 805

            #6
            no nie przesadzaj ze godzine!wystaczy kilka minut odczekac
            Ja osobiscie globulek nie polecam z uwagi na aspekt higieniczy.
            Po zmieszaniu ze spermą,i wydzielina kobiety,wydzielają nieprzyjemny zapach,a do tego wypływa...
            Jedyny plus to taki że stanowi dodatkowe nawilżenie pochwy...
            I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              Globulki?
              Zdecydowanie odradzam. Po pierwsze, nie są zbyt skuteczne. Po drugie, często powodują nieprzyjemne swędzenie.
              Zaletą może być natomiast umiarkowane działanie antywirusowe. Ale nie polegałabym na tym.
              Last edited by Rojza Genendel; 22-06-05, 16:17.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #8
                Ja dzis skormnie Popieram rugio - olej globulki. Juz lepiej, jesli chcesz chemicznie to wez krem lub pianke.
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                Working...