W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy chcialybyscie dostac od swojego faceta wibrator?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fiurio
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 1

    Czy chcialybyscie dostac od swojego faceta wibrator?

    witam.
    to moj pierwszy post na tym forum. mam pytanie do kobiet czy chcialybyscie dostac od swojego faceta wibrator??
    0statnio edytowany przez Astraja; 03-07-09, 22:31.
  • Redchemist
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 396

    #2
    Z takim czymś doradzałbym rozwagę, gdyż ta niby śmieszna zabawka z czasem może stanowić konkurencję dla Ciebie i ona będzie wolała kawałek oscylującego plastiku o fallicznym kształcie niż ciebie Na prezent proponuję jakś fajną bieliznę
    Varium et mutabile semper femina

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Ja bym w sumie mogła dostać coś takiego. To by miło świadczyło o partnerze.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • breathed
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2005
        • 269

        #4
        Czasami jest fajnie jeśli można sobie wspomóc jakimś wibrującym gadżetem, można stymulować dwie dziurki na raz, ale tu się zgadzam z Redchemist, że może dojść do całkowitego zastąpienia żywego organu tym sztucznym...

        Skomentuj

        • Jakub
          Perwers
          • Jun 2005
          • 702

          #5
          Napisał breathed
          tu się zgadzam z Redchemist, że może dojść do całkowitego zastąpienia żywego organu tym sztucznym...
          Jest to możliwe tylko w tedy gdy ktoś porzebuje tylko i wyłącznie doznań fizycznych bo przecież wibrator nie zastąpi nam żywego człowieka i wszyskiego co z nim sie łączy

          Skomentuj

          • breathed
            Seksualnie Niewyżyty
            • Aug 2005
            • 269

            #6
            Napisał Jakub
            Jest to możliwe tylko w tedy gdy ktoś porzebuje tylko i wyłącznie doznań fizycznych bo przecież wibrator nie zastąpi nam żywego człowieka i wszyskiego co z nim sie łączy
            Święta prawda...

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #7
              JA uwazam ze wibrator jest ok... ale w rozsadnej ilosci
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • Falcon
                Seksualnie Niewyżyty
                • Mar 2005
                • 369

                #8
                ja tam bym nie kupil bo to, jak dla mnie, jakby powiedzic masz to bo ja cie zadowolic nie umiem czyli porazka nie kupilbym
                Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                Skomentuj

                • rugio
                  Świntuszek
                  • Jun 2005
                  • 71

                  #9
                  A ja swojej kobiecie sprezentowałem wibrator. Zrobiłem jej niespodziankę. Pewnego wieczora usiadłem na niej tyłem, tak że nic ne widziała. Włożyłem go w nią, na poczatku myślała że to jakiś ogórek lub coś w tym stylu (kiedyś tak się bawiłem), ale w pewnym momencie właczyłem wibracje. Nie powiem, byla mile zaskoczona. Obiekcje tego typu jakie ma Falcon uważam że są związane z brakiem pewności w siebie (może jakimiś kompleksami) lub brakiem zaufania do kobiety. MOja kobieta uzywa wibratora raz na jakiś czas, gdy akurat nie ma mnie przez dłuższy czas przy niej. Absolutnie mówi (zresztą jak chyba wszystkie kobiety), że nie zamieniłaby prawdziwego penisa na nawet najbardziej wypasiony wibrator-naprawde można tym słowom wierzyć. A co ma niby się stać? "Sory kochanie, ale nie chce sie z Toba kochać bo przed chwilą sobie zrobiłam dobrze wibratorem" - to są jakies stereotypy. Taki wibrator fajnie urozmaica życie erotyczne całej pary-gorąco polecam. Kiedyś na moje życzenie moja luba bawiła się nim na moich oczach....ach cóż to był za seks po tym show (cytuje: "przebiłem wibrator 100krotnie"). Na początek polecam wibrator żelowy, dopiero gdy guma sparcieje lub nastapi inne zmęczenie materiału mozna poeksperymentować z wielkościami, twardościami, wypustkami. Pozdrawiam i życze owocnych zabaw.

                  Skomentuj

                  • Sama słodycZ
                    Erotoman
                    • Jun 2005
                    • 482

                    #10
                    ja mysle podobnie jak Falcon to tak jakbys szukal zastepstwa tu nie chdzi o to ze ona bedzie wolala wibrator tylko o fakt ze daje jej go facet... jej facet
                    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                    Skomentuj

                    • Jakub
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 702

                      #11
                      słodka chodz raz musze sie z toba zgodzić

                      Skomentuj

                      • gaga
                        Świętoszek
                        • Sep 2005
                        • 9

                        #12
                        Witam

                        Otrzymałam w prezencie od mojego mężczyny wibrator. W sumie nie byłam zaskoczona ponieważ często opowiadał, że chciałby zobaczyć jak się nim bawię. Zabawa zabawą, prezent prezentem ale co żywy to żywy .

                        pozdr

                        Skomentuj

                        • breathed
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Aug 2005
                          • 269

                          #13
                          Napisał gaga

                          Zabawa zabawą, prezent prezentem ale co żywy to żywy .
                          Cieszy mnie takie podejście do tematu

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #14
                            Jeśli facet dałby mi taką zabawkę, to tak jakby mi mówił "Twoja przyjemność, rozkosz i satysfakcja jest dla mnie ważniejsza niż moja duma i ambicja". Wspaniały komplement dla mnie.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • Falcon
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Mar 2005
                              • 369

                              #15
                              kurde na kogo jak na kogo ale na Ciebie to ja rojze liczylem a tu taki numer mi wycinasz ja tam dumy jestem i jesli kiedys swojej kobiecie przestane wystarczac to poprostu odejde z dumnie podniesiona glowa tak mi kaze moje meskie przerosniete ego i gadajcie sobie co chcecie
                              Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                              Skomentuj

                              Working...