W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Palcowka mojej kobiety

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sprajt
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 5

    Palcowka mojej kobiety

    Bylem dzisiaj u mojej dziewczyny i tak sie zlozylo ze przeszlismy bardzo daleko. Nie chcialem sie z nia kochac a bylby to nasz pierwszy raz. Nie mialem prezerwatywy dlatego nie chcialem sie z nia kochac, wiec zaczelem jej robic palcowke robilem dlugo ale nie wiem czy zakonczylem w odpowiednim momencie, poprostu juz mnie zaczely bolec palce i reka i nie wiem czy dobrze skonczylem. Chyba orgazu nie dostala ale chyba byla zadowolona. Poprostu nie wiem po czym poznac ze mam juz skonczyc palcowke. Soki ciekly bardzo obficie prosze o odpowiedz
  • ona sama
    Ocieracz
    • Jul 2005
    • 141

    #2
    No, moim zdaniem jak długo to robisz zależy od tego jak długo masz na to ochote

    Skomentuj

    • radzio_z
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 496

      #3
      Robiąc palcówkę orgazm u dziewczyny łatwo wyczujesz po skurczach pochwy. Placami łatwiej to wyczuć niż penisem.
      Jestem niepokorny

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5249

        #4
        Tylko pamietaj, zeby urozmaicac caly proces i nie skupiac sie tylko na 'dzyndzelku' - bo jak nic dostaniesz po lbie

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #5
          No jak dojdzie najlepiej skonczyc, albo nawet pozniej - jeszcze ja pomeczyc
          A jak nie mozes jej doprowadzic - popytaj jej co lubi razem z demonstracja (aka "a tak lubisz?"
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • sprajt
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 5

            #6
            No ale to byl w ogole jej pierwszy raz ona mowila ze nigdy nie robila sobie ani nikt jej wczesniej nie robil nie mowiac juz o uprawianiu sexu. wiec nie moge jej sie zapytac jak lubi Ale co do skurczy to jakies odczuwalem tylko nie wiem czy one musza byc takie mocne czy lekkie.

            Skomentuj

            • rugio
              Świntuszek
              • Jun 2005
              • 71

              #7
              Z mojego doświadczenia, to partnerkę po orgaźmie (stymulowanym reką) tak jakby łaskocze przy dotykaniu łechtaczki. I wbrew to co mówi Reine można się skupić tylko na "dzyndzelku" tylko trzeba stosować odpowiednią technikę. Nawet w pismach fachowych jest napisane że w miare podniecenia trzeba zmieniać kierunek pocierania upraszczając z pionowego na poziomy.

              Skomentuj

              • Jakub
                Perwers
                • Jun 2005
                • 702

                #8
                A według mnie to chyba tej dziewczyny trzeba by zapytać czy jej było dobrze jeżli anwet nie dostała tego orgazmu a byo jej dobrze to co o zmienia liczą sie efekty, jeżli jest zadowolona to wszystko wyszło ci w najleprzym razie

                Skomentuj

                • Indira
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2005
                  • 272

                  #9
                  Orgazm to nie wszystko, wazny jest cały proces ktory nierzadko daje olbrzymia przyjemnosc

                  Skomentuj

                  • Tilia
                    Erotoman
                    • Feb 2005
                    • 560

                    #10
                    Sprajt, reklam nie oglądasz?:

                    Jeśli Ci na to pozwoliła, to widać była tego spragniona.
                    Jeśli była spragniona, to nie miała szans.
                    To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                    Kto ma cycki, ten rządzi!

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Napisał Indira
                      Orgazm to nie wszystko, wazny jest cały proces ktory nierzadko daje olbrzymia przyjemnosc
                      Masz całkowita rację. W tym przypadku celem nie jest cel, tylko droga do celu ;-)
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5249

                        #12
                        Podobno szkoda wielka (spotkalem sie juz n razy z podobna opinia - z ust kobiet, oczywiscie ), ze nie wszyscy faceci to rozumieja
                        Ja tam zrozumialem jakis czas temu

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • Iwona1990
                          Świętoszek
                          • Aug 2005
                          • 1

                          #13
                          No najlepsze rozwiązanie to zapytać ją, jak jej się podobało A jeśli będziecie próbować nowych rzeczy i rozmawiać o nich, to napewno będzie wam ze soba coraz lepiej.

                          Skomentuj

                          • Falcon
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2005
                            • 369

                            #14
                            ja tam uwazam ze Jej sie powinienes zapytac czy Jej sie podobalo a nie zgadywac ja zawsze pytam i niestety zdazyly mi sie odpowiedzi odmowne ale to tylko zacheca do dalszego szkolenia sie w tej dzidzienie
                            Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                            Skomentuj

                            • ciern
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2005
                              • 236

                              #15
                              moje doświadczenia ograniczają się głównie do "dzyndzelka" i wydaje mi się że tak jest naj lepiej. weź tylko pod uwagę to ze bardzo łatwo go podraznić za bardzo, a wtedy to już nici z zabawy.
                              Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

                              Skomentuj

                              Working...