Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maryja_dziewica
    Perwers
    • Nov 2011
    • 902

    W dupie mam pary, po prostu mnie ciśnie I na co mi to wysokie libido?
    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

    Skomentuj

    • rokoko91
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2009
      • 356

      A myślisz, że mnie nie ciśnie? Wiele dziewic/prawiczków jest w takiej sytuacji, ale zrobienie tego z byle kim i byle jak może się źle zakończyć. A wysokie libido jest po to, by odczuwać większą przyjemność. Jak nie można z kimś innym, to chociaż samemu.
      Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

      Skomentuj

      • Maryja_dziewica
        Perwers
        • Nov 2011
        • 902

        Myślę, że zafunduję sobie kurację bromową, inaczej moja dłoń za kilka lat będzie sparaliżowana
        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

        Skomentuj

        • rokoko91
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2009
          • 356

          Kuracja bromowa? To nie dla mnie. Jestem prawiczkiem, ale nie chcę zostać dodatkowo impotentem. Ale cóż robić? Zawsze możesz pomóc sobie drugą dłonią. W końcu trzeba sobie radzić w naszej sytuacji.
          Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

          Skomentuj

          • Nachtlied
            Ocieracz
            • Aug 2012
            • 132

            To się spiknijcie i kuracja bromowa nie będzie potrzebna

            Skomentuj

            • Maryja_dziewica
              Perwers
              • Nov 2011
              • 902

              Gdyby to była tylko kwestia spiknięcia się to bym się tu nie udzielała
              "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

              Skomentuj

              • Greedo
                Banned
                • Dec 2006
                • 1657

                A właściwie to czemu Maryja się nie seksisz?

                Skomentuj

                • Maryja_dziewica
                  Perwers
                  • Nov 2011
                  • 902

                  Bo nie mam z kim?
                  "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                  Skomentuj

                  • Greedo
                    Banned
                    • Dec 2006
                    • 1657

                    To nie jest chyba jakaś wielka przeszkoda dla dziewczyny
                    Chętni zawsze są.

                    Skomentuj

                    • Maryja_dziewica
                      Perwers
                      • Nov 2011
                      • 902

                      Może niejasno się wyraziłam. Nie ma księciunia, nie ma seksu
                      "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                      Skomentuj

                      • Greedo
                        Banned
                        • Dec 2006
                        • 1657

                        A to spoko teraz to bardziej zrozumiałe.
                        Znajdzie się, zobaczysz

                        Skomentuj

                        • piok
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 45

                          27 lat ... i dalej czekam na tą "jedyną" przy której pęknie mi wędzidełko z pożądania ;]

                          Skomentuj

                          • Lenny91
                            Świętoszek
                            • Oct 2012
                            • 22

                            Maryja-dziewica masz rację nie ma się co pchać do łóżka z byle kim . Jesteś z mazowieckiego ?? szkoda bo ja z podkarpacia

                            Skomentuj

                            • BrownEyes
                              Świntuszek
                              • May 2012
                              • 88

                              Wiek: 23
                              Powód: nie spotkałem do tej pory odpowiedniej dziewczyny, a nie interesują mnie jednorazowe akcje bez zaangażowania emocjonalnego.

                              Miałem raz dziewczynę, ale krótko, to była dziwna historia na bardzo dużą odległość, myślałem wtedy już o seksie... ale nie wyszło. I w sumie nie żałuję, bo ona nie była warta nawet w 1 % żeby z nią iść do łóżka. Obecnie jestem sam, jest jedna dziewczyna która mi się podoba, staram się do niej zbliżyć, ale czuję, że raczej nic z tego nie będzie, ona nie odwzajemnia moich uczuć wobec niej. Więc chyba będę musiał odpuścić.
                              Więc jestem w punkcie zero, a co będzie dalej... zobaczymy.

                              Skomentuj

                              • panieidzpan
                                Świętoszek
                                • Jun 2010
                                • 17

                                Ekhem to i ja od siebie coś dodam.

                                Za 5 miesięcy kończę 23 lata. Powód dla którego jestem nadal nieogarnięty (lub jak kto tam woli to nazwać)? Jestem nieśmiały ale pisząc, że to jedyny powód poszedłbym na łatwiznę. Generalnie jestem dupa i tyle. Kiedyś miałem jedną dziewczynę w której strasznie się zauroczyłem bez większej wzajemności i została mi zadra - wiem, śe głupota bo byly to lata gimnazjum no ale taką mam logikę. Do tego doszło masturbowanie się przez co nie zależało mi na spiknięciu się z jakąś dziewczyną.

                                Czy ten stan się zmieni - nie mam pojęcia. Poznałem ostatnio pewną fajną, sympatyczną dziewczynę młodszą o kilka lat. Historię opisałem na forum - ale nie wiem czy się w to pchać dalej - bo zależy mi na niej przede wszystkim jako na przyjaciółce a nie wiem czemu mam tak, że wychodzę z założenia, że przyjaźń jest trwalsza od miłości - to chyba na podstawie obserwacji współczesnych związków. Wiem, głupi ja, ojj głupi..

                                Skomentuj

                                Working...