Nietypowe pozycje seksualne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nieokrzesana
    Świętoszek
    • May 2011
    • 11

    Nietypowe pozycje seksualne

    Z byłym chłopakiem miałam dość ubogie życie seksualne, dlatego obecnego chciałabym zaskoczyć czymś wyjątkowym. Nie jestem jakoś szczególnie doświadczona, bo jest on moim 3 partnerem. Dlatego prosiłabym o rady obeznane w tym temacie osoby.
    Poszukuję pomysłów na oryginalne pozycje seksualne Wiem, dziwnie to brzmi. Może powinniśmy sami eksperymentować, ale przydałoby się trochę wsparcia. Dodam, że jestem rozciągnięta. Dlatego chętnie poznam Wasze nietypowe "pozy" podczas stosunku. Wszelkie udziwnienia byłyby nawet wskazane
  • casecorr
    Świętoszek
    • Oct 2010
    • 14

    #2
    "na pagony" ale.. odwrócona..

    tzn facet leży na plecach i przybliza nogi (uda) do swojego ciała, a kobieta go dosiada i trzymając za stopy go bzyka. tak jakby to on był stroną bierną a nie czynną.. jest to bardzo hmm.. stymulująca, odwracająca role pozycja.. wyzwala demona w kobiecie (przynajmniej u mojej )

    Skomentuj

    • Malinka_a
      Perwers
      • Feb 2011
      • 1219

      #3
      Tutaj znajdziesz porady, podpowiedzi i sugestie dotyczące wszelkich technik seksualnych. Chcesz osiągnąć mistrzostwo w ars amandi? Zajrzyj i zostaw po sobie jakiś ślad, może pomożesz dzięki temu innym!


      Tutaj znajdziesz porady, podpowiedzi i sugestie dotyczące wszelkich technik seksualnych. Chcesz osiągnąć mistrzostwo w ars amandi? Zajrzyj i zostaw po sobie jakiś ślad, może pomożesz dzięki temu innym!

      Tutaj znajdziesz porady, podpowiedzi i sugestie dotyczące wszelkich technik seksualnych. Chcesz osiągnąć mistrzostwo w ars amandi? Zajrzyj i zostaw po sobie jakiś ślad, może pomożesz dzięki temu innym!

      i wiele, wiele innych tematów. a tak ode mnie, hm, jako urozmaicenie dobre są następujące pozycje:
      - ja leżę na łóżku, on klęczy przed łóżkiem, bodaj ginekologiczna?
      - on leży na boku, ja pod kątem jakiś 70-80 stopni do niego na plecach. nie wiem, jak się nazywa, ale jest taka boczna i w ogóle.
      - odwrócony jeździec.
      na różnych meblach pozycje powstają same. poza tym nie chodzi tylko o pozycję, ale o cały niepowtarzalny klimat, miejsce, zachowanie, dominacje, nawet strój i dodatki (świeczki, kwiatki, wibratory, żele 2w1) sporo zmieniają, bo wprowadzają inny nastrój.
      widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
      jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
      bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

      Skomentuj

      Working...