Punkt G!!!!!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DJHOP
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 6

    Punkt G!!!!!

    NAPISZCIE GDZIE ZNAJDUJE SIE TEN PUNKT bo mam z tym problem czytałem o tym ale tam jest tak napisane .... tylko ogólnie a mi chodzi o konkrety. Prosze o opis doswiadczen plynacych z stymulacji punktu G!!!!!!!!!!
  • sexstudent
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 23

    #2
    Ja wprowadzam środkowy palec, otwartą dłonią do góry. Jak go lekko zegniesz to będzie mniej więcej to miejsce. Palcem nic szczególnego się nie da wyczuć, za to partnerka napewno Ci powie jak trafisz.

    Skomentuj

    • BlackPussy
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 640

      #3
      Napisał sexstudent
      partnerka napewno Ci powie jak trafisz.

      Jesli nie jęknie to powie

      Kobieta jest jak lilia
      subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

      ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

      Skomentuj

      • Nitro
        Świętoszek
        • Dec 2005
        • 12

        #4
        Napisał sexstudent
        Ja wprowadzam środkowy palec, otwartą dłonią do góry. Jak go lekko zegniesz to będzie mniej więcej to miejsce. Palcem nic szczególnego się nie da wyczuć, za to partnerka napewno Ci powie jak trafisz.

        A może otwartą dłoń, tudzież od razu dwie? My kiedyś z kolegami wprowadziliśmy cztery otwarte dłonie (każdy po jednej, dwóch do dołu i dwóch do góry ), dwie puste butelki po piwie "Wojak", kaganiec Burka, mapę ścienną Środwiecznej Europy oraz zużyty w zeszłej dekadzie klaser po znaczkach z Turkmenistanu.

        Czyśmy znaleźli? Nie pamiętam ale zabawa była przednia (by nie rzec, że jednakowoż tylnia).

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #5
          szukac... najlepiej przypomocy szukajki. I odpowiedniej frazy ->"punkt g".
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          Working...