Jakie kobiety was najbardziej kreca

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • NIELETNI
    Ocieracz
    • Oct 2005
    • 121

    Jakie kobiety was najbardziej kreca

    Mie najbardziej kreca w miare wysoki ok 170 cm najlepiej. Wmiare chuda ale nie same kości z małym tyłeczkiem i sredniej wielkości piersiami i koniecznie musza b7yc jędrne . a po za tym to spoko harakterek.a teraz wasza kolei.
  • Marcin...
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 28

    #2
    Mnie teraz strasznie kreca starsze kobiety, chcialbym sprobowac jak to jest z dojrzala kobieta, moze kiedys bedzie mi dane...
    A ostatnio trafiaja mi sie same brunetki lub czarne, ciezko juz spotkac mila, fajna i sexowna naturalna blondynke

    Skomentuj

    • sebek
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 13

      #3
      A ile ty masz lat ,że już cie kreca starsze kobity i zależy ile ta "dojrzała" twoim zdaniem musi miec lat ?

      Skomentuj

      • brum
        Świętoszek
        • Mar 2006
        • 14

        #4
        mnie kręcą kobiety z ciałkiem aby miała czym oddychać i na czym usiaść....i zdecydowaniem starsze o 3-5 lat
        Last edited by brum; 21-04-06, 22:33.

        Skomentuj

        • NIELETNI
          Ocieracz
          • Oct 2005
          • 121

          #5
          o matko no to ja mam odwrotnie lubie dziewczyny o max rok młodsze i max 2 lata starsze ale taka sexowna 16 latka hmmm no to jets to.

          Skomentuj

          • chrystian87
            Świętoszek
            • Apr 2006
            • 5

            #6
            Mnie najbardziej kręcą takie o wzroście 160-170cm, kolor włosów nie gra wielkiej roli ale lubie gdy włosy są długie i rozpuszczone albo w kucyku dziewcze musi być szczupłe ale nie taka "tyka" bleeee....

            Skomentuj

            • Corleone
              Świntuszek
              • Apr 2006
              • 91

              #7
              Blondyneczka, 170 cm wzrostu max 16-18 lat najlepiej ;] szczupla lub troszke przy kosciu ale z umiarem i bez przesady kiedys zwracalem uwage tylko na blondynki a teraz to juz powoli mi wszystko jedno oby bylo dziewcze sliczne
              "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

              Skomentuj

              • paffcio
                Banned
                • Mar 2006
                • 2286

                #8
                blondyna niebieskie oczy troche niesmiala wielkie piersi z rozowymi sutkami delikatna cera ech czyli taka jak moja byla

                Skomentuj

                • lovely88
                  Świętoszek
                  • Apr 2006
                  • 11

                  #9
                  do Nieletniego... widze ze lubisz mnie, dokladnie mnie opisałes... jezeli tak wygladam to znaczy ze cie pociagam.... hehehhehe pozd

                  Skomentuj

                  • NIELETNI
                    Ocieracz
                    • Oct 2005
                    • 121

                    #10
                    lovely88-hmmm bo to ciekawe bo ja podałem swój ideał jeśli ty nim jestes to skontaktuj sie ze mna to pokonwersujemy.

                    Skomentuj

                    • lovely88
                      Świętoszek
                      • Apr 2006
                      • 11

                      #11
                      dobrze.... hee jak mi nie wierzysz luknij sobie na moje grono , ale to juz Ci podam adresik jakos "osobiscie" .
                      Pozd :*

                      Skomentuj

                      • lewy_87
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Sep 2005
                        • 242

                        #12
                        inteligecja jest najbardziej sexowna a pozatym brunetka dosc wysoka lecz nie koniecznie sredni biust zgrabna i sympatyczna

                        Skomentuj

                        • lovely88
                          Świętoszek
                          • Apr 2006
                          • 11

                          #13
                          dosc wysoka ale nie koniecznie, tzn.... ile wzrostu według Ciebie powinna miec.... ?

                          Skomentuj

                          • Jonmal
                            Świętoszek
                            • Apr 2006
                            • 40

                            #14
                            wole blondynki, choc brunetki tez moga byc, koniecznie pelny biust, okragle ksztalty, tak bym nie obijal sie o jej kosci, wzrostu sredniego... twarz ma dla mnie ogromne znaczenie - musi byc slodziutka i kobieca..
                            Amor vincit omnia...

                            Skomentuj

                            • glizdziarz
                              Banned
                              • Sep 2005
                              • 1981

                              #15
                              Zdecydowanie rude i dojrzałe tak min. 25 lat no i z tzw ciałkiem, czyli o rubensowskich kształtach. No i oczywiście kształtny krągły tyłeczek. Czyli jak mawiał wój Oswald: "żeby miała nz czym usiąść i czym oddychać". np takie jak w tej reklamie czyli naturalne
                              Strona mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę lub jest tymczasowo niedostępna.

                              Last edited by glizdziarz; 20-04-06, 09:42.

                              Skomentuj

                              Working...