Najbardziej wyuzdana fantazja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rim-fan
    Świętoszek
    • Jul 2009
    • 22

    Najbardziej wyuzdana fantazja

    Jaka jest najbardziej wyuzdana, perwersyjna i zboczona fantazja, którą mielibyśce ochotę przeżyć? A może już się spełniła? Ja od siebie powiem, że marzy mi się felching - czyli żeby spuścić się partnerce w pupę, a potem to wyssać i wylizać i przekazać jej do ust. Czekam na Wasze propozycje.
  • montilla
    Świntuszek
    • Nov 2010
    • 59

    #2
    Ja jestem perwersem, ale ty już przesadziłeś

    Skomentuj

    • Schatten
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 608

      #3
      montilla - a w którym miejscu przesadził?

      poza tym... człowiek czeka na propozycje
      ...some like it dirty/some like it clean/
      some like it tender/and some like it lean/
      some fuck for fun/some for prestige...

      Skomentuj

      • jarek_777
        Świętoszek
        • Dec 2010
        • 3

        #4
        a żeś dowalił ;D i ja miewam różne ciekawe pomysły, jednak to nawet mnie przerosło

        Skomentuj

        • piotras31
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 4

          #5
          Niesmaczne.
          No ale skoro fantazja.
          Ja chciałbym oczywiście tylko fantazja nic więcej,wyjechać z córką nad morze i iść z nią na plaże naturystów,i czekać na rozwój sytuacji.Ale powtarzam to tylko fantazja,chciałbym np. taki cyber z dialogami na ten temat nic wiecej.
          Pozdrawiam

          Skomentuj

          • Banderas
            Banned
            • Jan 2010
            • 115

            #6
            ostatnio naszła mnie ochota na seks oralny z kilkoma kobietami jednocześnie ale ja w postaci biernej a one liżące i ssące wszystkie kończyny,członki i...szparki...

            Skomentuj

            • Ahead
              Ocieracz
              • Sep 2010
              • 188

              #7
              W tej chwili najbardziej aktualna fantazja to zobaczyć na żywo dwóch pieprzących się facetów. Najlepiej bi, bo wtedy mogłabym się dołączyć

              Skomentuj

              • walid68
                Świętoszek
                • Jul 2010
                • 43

                #8
                marzy mi seks w publicznym miejscu np park, w zatłuczonym pociągu lub galeria handlowa może kiedyś

                Skomentuj

                • Wiedźmin
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2010
                  • 302

                  #9
                  Ja mam same wyuzdane fantazje więc sobie odpuszczę wyliczanie Jedna z nich to 2k+1m+ja
                  Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
                  Rémy de Gourmont

                  Skomentuj

                  • Motywatore
                    Erotoman
                    • Jun 2006
                    • 639

                    #10
                    Napisał Ahead
                    W tej chwili najbardziej aktualna fantazja to zobaczyć na żywo dwóch pieprzących się facetów. Najlepiej bi, bo wtedy mogłabym się dołączyć
                    Czyli coś takiego.


                    W wątku:

                    zastanawiamy się się odnośnie doznań tego faceta "w środku".


                    Moja fantazja:
                    Dwie kobiety ze mną to już było.

                    Czyli najbardziej wyuzdana fantazja:

                    Zrobić podwójną penetrację (waginalną i analną w tym samym czasie) jakieś kobiecie czyli MFM.
                    Wchodzić w jej tyłek (gdy drugi jest już w waginie)
                    i słuchać jej jęków, krzyków.

                    Takie rzeczy jednak z obcymi osobami.
                    Last edited by Motywatore; 13-12-10, 13:19.

                    Skomentuj

                    • Ahead
                      Ocieracz
                      • Sep 2010
                      • 188

                      #11
                      No niezupełnie Bardziej sobie wyobrażam to w ten sposób, że ja obciągam temu kolesiowi, który jest pieprzony przez innego faceta. Ale oczywiście jest to jedna w kilku wersji.

                      Skomentuj

                      • abik23
                        Świętoszek
                        • Nov 2010
                        • 8

                        #12
                        Rżnę moją żona, wyzywam od ****y, dziwki, dupodaji....trzymam czasami ją za włosy, pluje w twarz itd. strasznie ją to podkręca...w takim stanie dła by się zerżnąć każdemu kto by się do niej zbliżył na 10m. Jest tak podniecona że jak mi robi loda to liże mi dupę swoimi pięknymi ustami i języczkiem.Zresztą ja też jej liżę bo jest piękna..Pytam ilu już kolesiom loda zrobiła aż dostaje drgawek jak się przyznaje komu ssała, i kto ją wyruchał w przeszłości. Mówię do niej że chcę żeby była zerżnięta na 2 baty, albo 3 tak że 2 ją posówa NS a jedna ****a robi mi bllowjob. Ona nie zaprzecza rżnę ją dalej a ona pyta kto ma ją rżnąć już na poważnie pyta się mnie kogo wybrać do zrealizowania tematu.

                        To tylko nasze marzenia czy do realizacji dojdzie kto to wie...

                        Skomentuj

                        • Wiedźmin
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Oct 2010
                          • 302

                          #13
                          Napisał abik23
                          co dokładnie masz na myśli? że słabe?
                          Słabe czy nie, to kwestia gustu. Rainboksik podejrzewa (podobnie jak ja) Twój młody wiek i właśnie z niego wynikające te fantazje
                          Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
                          Rémy de Gourmont

                          Skomentuj

                          • Scaramanga
                            Perwers
                            • Dec 2010
                            • 849

                            #14
                            Seks z dwiema kobietami, pierwsza wysoka, o obfitych kształtach i bardzo wyraźnym, dojrzałym seksapilu, druga niska, szczuplutka o dziewczęcej urodzie i uroku. Obie bi, pierwsza pozycja to "zalizanie" wraz z wysoką tej niskiej, potem wziąłbym ją od tyłu, podczas gdy ona leżałaby na wysokiej i całowała się z nią. Koniecznie musiałyby mi zrobić mały footjob , no i największe marzenie, seks analny z kobietą, która w tym czasie wchodzi innej w kakaowe oczko przy pomocy "księcia tysiąca i jednej nocy"

                            Skomentuj

                            • rozbudzony
                              Świętoszek
                              • Dec 2010
                              • 34

                              #15
                              ...a jeśli powiem, że zawsze marzyło mi się fistowanie kobiety.. to jest to wyuzdana fantazja?

                              Skomentuj

                              Working...