W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kto chce ze mną to zrobic...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #31
    a teraz np. spadam ze schodow i lamie sobie reke i noge tez fajne prawda?? a jakie spektakularne uuu
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • ares
      Ocieracz
      • Feb 2005
      • 125

      #32
      wow nauczysz mnie tego :> jak ja kocham schody.. a jeszcze z nich spadac.. ohoho miodzio :] pamietam jeszcze jak byłem mały to pre razy spadłem... i tak tyłkiem pojechałem po schodach hmm śmieszne uczucie
      Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #33
        hehe no a ja zlamalam noge i reke cierpie a Ty sobie podsmiec***ki robisz
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • Bystry
          Ocieracz
          • Jan 2006
          • 142

          #34
          Ja mam teraz 15 i mnie ciagnie ciagle ale jakos sobie sam daje rade a Tobie radził bym sie wstrzymać bo moze cos pojdzie nie tak i moze Ci sie to nie spodobac i z tego co slyszałem to 1 raz sie na cale zycie pamieta i jak Ci sie za 1 razem nie uda mozesz sie zniecheci

          Skomentuj

          • InKa
            Świntuszek
            • Aug 2006
            • 65

            #35
            13 lat....? O M G :/
            .....

            Skomentuj

            • Szaman
              Świętoszek
              • Jun 2006
              • 14

              #36
              13 lat i zrytą psychike wez sie koleś zastanów, i poczytaj bo wątpie że wiesz co to jest sex :/

              Skomentuj

              • swoisty_ziome
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 36

                #37
                Oj to normalne, czy wy tego nie rozumiecie, że dorasta?

                Skomentuj

                • Soniczny
                  Ocieracz
                  • Mar 2006
                  • 109

                  #38
                  Napisał 13wroclaw
                  mam 13 lat i mieszkam we wrocławiu strasznie mi ciągnie do pierwszego razu ale niewiem jak sie do tego zabrac pare starszych dziewczyn zmojej szkoly mi to poropnowało ale jakos za kazdym razem czasu nie miałe... powieccie jak to zrocic???...
                  Otrzyj mleko z pod wasa jak ci sie sypnie najpierw.
                  Bez Nadzieji Nie Ma Wolności i Siły.
                  R.A. Salvatore

                  Skomentuj

                  • swoisty_ziome
                    Świętoszek
                    • Aug 2006
                    • 36

                    #39
                    Sama SłodycZo nie płacz, bo ja od prawie 3 miesięcy nosze gips także wiesz, no, ale nie za ciekawie : ) Powrotu do zdrowia.
                    Pamietam raz spadłem ze schodów i byłem ze szklanką i piciem, a jakoś tylko mnie troszke dupcia bolała, a szklance nic sie nie stało.

                    Topic:
                    Poproś mame "Mamo, mamo daj mi 100 zł na szybki numerek w burdelu" napewno ci da!

                    Skomentuj

                    • Szaman
                      Świętoszek
                      • Jun 2006
                      • 14

                      #40
                      obawiam się że za 100zł coo? nie ma takich tanich dziwek w polsce za 100zł to co najwyżej loda, a jak by zobacza takiego łebka w agencji to wykopią go predziej

                      Skomentuj

                      • para wino
                        Świętoszek
                        • Aug 2006
                        • 5

                        #41
                        13 lat?a masz wogole wykształconego luloka?

                        Skomentuj

                        • szyderca
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jan 2006
                          • 200

                          #42
                          'lulolek'.. hehehehe.. podoba mi się to określenie a za 100zł to łohoho... pojechać na droge dojazdową do większego miasta, to Ci cały spektakl zrobią
                          Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

                          Skomentuj

                          • Jaro552
                            Świętoszek
                            • Nov 2006
                            • 3

                            #43
                            Lepiej sie pobaw samochodzikami albo siusiakiem . W tym wieku kto bedzie sie chcial bzykac chyba ze lubisz swoich kolegow

                            Skomentuj

                            • Sun Kwo
                              Ocieracz
                              • Oct 2006
                              • 128

                              #44
                              Napisał 13wroclaw
                              mam 13 lat i mieszkam we wrocławiu strasznie mi ciągnie do pierwszego razu ale niewiem jak sie do tego zabrac pare starszych dziewczyn zmojej szkoly mi to poropnowało ale jakos za kazdym razem czasu nie miałe... powieccie jak to zrocic???...

                              Żałosna prowokacja.Phi ma nawet jeden post.Żałosne.
                              Że też nie zamykacie takich tematów.... :/

                              Skomentuj

                              • Dav
                                Świętoszek
                                • Apr 2006
                                • 32

                                #45
                                Dziewczyno ty masz 13 lat, poczekaj, poznaj jakiegos fajnego chlopaka, a nie tak szybko. Pozatym przezywasz teraz burze chormonow, i dlatego cie tak ciagnie , powinnas poczekac az ci to przejdzie i byc swiadoma tej decyzji. Zadaj sobie pytania czy naprawde jestes gotowa na sex ?

                                Skomentuj

                                Working...