SZYBKA LEWATYWA - help

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ad93
    Świętoszek
    • Jul 2015
    • 2

    SZYBKA LEWATYWA - help

    Cześć wszystkim Mam spory problem ponieważ w sobotę wyjeżdżam z bardzo fajnym kolegą na weekend i czuje w powietrzu,że szykuje się sex.Jestem pasywny, co prawda mam pewne doświadczenie z analem - tzn wiem ,że trzeba zrobić lewatywę ale zawsze gdy ją robię to trwa dosyć długo ponieważ chce mieć pewność ,że wszystko jest ok więc powtarzam to kilka razy ale trwa to przeważnie okolo 20min, nie mogę sobie pozwolić na takie długie siedzenie w łazience ,gdy on będzie w pokoju obok więc muszę zrobić to jakoś 'szybko i sprawnie' chce, żeby wszystko było si w jak najszybszym czasie. Pomóżcie mi please!
  • Tresowana
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 39

    #2
    Jeśli trwa to 20 minut, to robisz głęboką lewatywę. Z moich doświadczeń wynika, że wystarczy wcześniejsze wypróżnienie się i dwie gruszki lekarskie ciepłej wody na 2h przed stosunkiem.
    Między językiem a śliną
    Między pierwszym skurczem a dobrym dreszczem
    Gdzieś między karą a winą

    Skomentuj

    • JKL
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2014
      • 375

      #3
      Czy lewatywa to standard przed sexem analnym ?

      Skomentuj

      • Tresowana
        Świętoszek
        • Sep 2011
        • 39

        #4
        JKL - nie. Jeśli nie masz problemów z wypróżnianiem, a penetracja nie będzie specjalnie głęboka (mówię tu o np. kulkach, dildo, czy średnim penisie).

        Osobiście wykonuję ją dla siebie, by mieć pewność, że jestem czysta.

        Znam osoby, które w ogóle nie robią lewatywy, używają jednak prezerwatyw i jeśli coś się zdarzy nieprzyjemnego to po prostu gumka ląduje w koszu. Znam też takie, które lewatywę traktują jak grę wstępną.
        Między językiem a śliną
        Między pierwszym skurczem a dobrym dreszczem
        Gdzieś między karą a winą

        Skomentuj

        • ad93
          Świętoszek
          • Jul 2015
          • 2

          #5
          No ale gdy tak nie robilem to zdarzały się nie miłe niespodzianki, zdarzało się bez niczego ale to raczej wyjątki.......... ja nie lubie używać gruszki, przyjemniejsza jest końcówka od prysznica......



          Napisał Tresowana
          Jeśli trwa to 20 minut, to robisz głęboką lewatywę. Z moich doświadczeń wynika, że wystarczy wcześniejsze wypróżnienie się i dwie gruszki lekarskie ciepłej wody na 2h przed stosunkiem.

          Skomentuj

          • mirekmolenda
            Świntuszek
            • Dec 2014
            • 57

            #6
            Napisał JKL
            Czy lewatywa to standard przed sexem analnym ?
            Jak ktoś nie lubi scat'u to raczej standard:


            Polecam, bo dobrze chłopaki piszą.






            Dupsko umyte, to 99% przyjemności, pewności i smaku. Dosłownie. No bo jak tu lizać niewys**ną dupę?
            -----------------
            felching
            fisting
            onan

            Skomentuj

            • OwIeCzKa
              Erotoman
              • Nov 2005
              • 444

              #7
              Napisał mirekmolenda
              Jak ktoś nie lubi scat'u to raczej standard:


              Polecam, bo dobrze chłopaki piszą.






              Dupsko umyte, to 99% przyjemności, pewności i smaku. Dosłownie. No bo jak tu lizać niewys**ną dupę?
              Fajne linki - choć widać, że pisze facet bo dość eeeee Bezpośrednie

              Zainteresowała mnie enema - ktoś stosował?
              Bardzo tania, łatwa, jednorazowa, dostępna w aptece - a czy skuteczna?
              Społeczeństwo, społeczeństwo
              Dyscyplina, posłuszeństwo
              Psychopaci i zboczeńcy
              Społeczeństwo, społeczeństwo

              Skomentuj

              Working...