Poranny wzwód

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Animowany
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 13

    Poranny wzwód

    Mam 18 lat i nie pamiętam kiedy ostatnio miałem poranny wzwód... Chociaż w zasadzie, to nigdy nie miałem tak, że miałem codziennie, kiedyś po prostu czasem miałem.. Poza tym, nie mam żadnych problemów z życiem erotycznym, oddawaniem moczu, nic, tylko zastanawiam się czy ten brak porannego wzwodu może być powodowany jakąś chorobą.
  • ktwa
    Świntuszek
    • Oct 2009
    • 70

    #2


    ja mam bardzo czesto, 26l

    Skomentuj

    • aryman
      Banned
      • Aug 2012
      • 136

      #3
      nawet się nad tym nie zastanawiałem, nie mam już od wielu lat, albo czasem mam tylko częściowy a nie mam żadnych problemów ze wzwodem, staje zanim się nawet zorientuję, więc nie mam pojęcia jakim sygnałem jest brak porannych wzwodów..może mam po prostu od dawna kiepskie spanie, z jedną fazę rem i jak się już budzę to kuśka dawno leży a może ktoś mnie gwałci w nocy i kradnie nasienie ;]

      Skomentuj

      • breathed
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2005
        • 269

        #4
        Brak porannego wzwodu może mieć kilka przyczyn. najpierw poszukałbym w zwykłym zmęczeniu i niedospaniu lub wstawaniu o niedopasowanej godzinie .
        Ja mam stójkę niemal codziennie ale pod warunkiem właśnie, że nie jestem zjechany jak koń po westernie, nie mam zarwanej nocki albo nie muszę wstać np. o 4 rano...
        Jest fajny i prosty test na sprawdzenie funkcjonowania nocnych stójek:
        Kup kilka znaczków ale żeby były w jednej taśmie nierozerwane. Owiń dookoła wacka i sklej końcówki. Jak rano będzie sklejony to masz problem bo w nocy zazwyczaj zdrowy całkiem facet ma 2-3 erekcje minimum. Jak pasek będzie rozerwany to zapewne godzina o której wstajesz jest godziną "odpoczynku"

        Pozdro

        Skomentuj

        • fabiano
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 129

          #5
          Ja tez zbyt czesto nie mam porannego wzwodu. Powiedzialem o tym kiedys przy okazji lekarzowi to zalecil mi branie cynku, zmiane diety i wieksza aktywnosc fizyczna. Nie pomoglo zbyt wiele, ale powiedzial tez, ze dopoki podczas seksu i masturbacji nie mam klopotow z erekcja to nie trzeba sie tym specjalnie przejmowac

          Skomentuj

          • jrzyboy
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2010
            • 227

            #6
            Do dziś, kiedy się budzę, mam porannego wzwód! Jestem ponad sześćdziesiąt lat!
            sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

            Skomentuj

            • Bobi25
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jul 2009
              • 395

              #7
              reathed, dobry sposob z tymi znaczkami Niekiedy najprostsze rozwiązania są najlepsze!
              Szczególnie jak ktoś nie ma co robić.

              Skomentuj

              • GajdzinSan
                Świntuszek
                • Sep 2012
                • 52

                #8
                A ja myślałem że poranny wzwód to jest problem a nie na odwrót. To fajnie bo ja prawie zawsze wstaje z masztem z piżamy.

                Skomentuj

                • janlis
                  Świntuszek
                  • Aug 2012
                  • 88

                  #9
                  Według mnie poranny wzwód świadczy jednak o poziomie potencji i o możliwościach faceta.
                  Ja sam mam prawie 60 lat, prawie codzienny poranny wzwód i prawdę mówiąc, dopóki się nie pokocham z żoną, to mi nie opada. Ale rozumiem młodszych, ja też kiedyś wstydziłem się , że mi stoi rano, zwłaszcza, gdy mieszkałem z teściami albo jak byliśmy ze znajomymi na wakacjach i mieszkaliśmy w jednym pokoju. Czasem się zdarzało wyjście do ubikacji ze sterczącym fiutem - często musiałem sobie zwalić, aby opadł .

                  janek

                  Skomentuj

                  • Bobi25
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jul 2009
                    • 395

                    #10
                    edług mnie poranny wzwód świadczy jednak o poziomie potencji i o możliwościach faceta.
                    Nie świadczy o żadnej potencji itp

                    Skomentuj

                    • janlis
                      Świntuszek
                      • Aug 2012
                      • 88

                      #11
                      Napisał Bobi25
                      Nie świadczy o żadnej potencji itp
                      Nie staje Ci rano, a możesz jednak ciupciać w ciągu dnia i czasem w nocy? .
                      Napisałeś swoje domysły z taką pewnością, że obawiam się, że masz z tym problem. Myślę, że nie masz racji, ale to może ja się mylę. W dalszym ciągu jednak twierdzę, że mam poranny wzwód prawie codziennie i nie mam problemów z seksem, co w moim wieku nie zdarza się tak często...

                      janek

                      Skomentuj

                      • Bobi25
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jul 2009
                        • 395

                        #12
                        ie staje Ci rano, a możesz jednak ciupciać w ciągu dnia i czasem w nocy?
                        Tak nie staje mi rano i mogę ciupciać bez problemów w dzień i w nocy.

                        Napisałeś swoje domysły z taką pewnością, że obawiam się, że masz z tym problem
                        Nie mam problemu nie musisz się obawiać.

                        Skomentuj

                        • breathed
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Aug 2005
                          • 269

                          #13
                          Napisał janlis
                          Według mnie poranny wzwód świadczy jednak o poziomie potencji i o możliwościach faceta.
                          Jak wstajesz o "złej" godzinie to budzisz się z flakiem. Proste. Poranna stójka nie jest wyznacznikiem potencji ani możliwości. Jak się budzę o standardowej godzinie to mam taki maszt, że aby oddać mocz to muszę usiąść. Nie dognę go w dół...
                          Ale jak się budzę o tej powiedzmy 4 czy 5 rano to flaczek. A wieczorem czasem i 3 numerki pod rząd...
                          Stąd proponowany przez mnie prosty test ze znaczkami

                          Skomentuj

                          • kuba0079
                            Świętoszek
                            • Jul 2009
                            • 38

                            #14
                            Mnie codziennie gdy wstaje wita namiocik i to na dobrym mocowaniu

                            Skomentuj

                            • hejej1020
                              Ocieracz
                              • Oct 2010
                              • 107

                              #15
                              Najgorzej jak tu musisz szybko wstać ,bo czas leci ,a narazisz się wtedy na widoki (rodziców, rodzeństwa, znajomych).

                              Skomentuj

                              Working...