W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy zakończenie na twarzy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2704

    #16
    No to gratulujemy postępu.

    Bardzo mi się spodobał ten temat, dawno nie poznałam kogoś kto aż tak doceniłby fakt iż laska nie narzeka jak jej sperma trafi w kąciki ust
    Sama ostatnio dostałam w oko, a pomnika na mą cześć jak nie było tak nie ma...
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • kocham_cipki
      Świntuszek
      • May 2009
      • 75

      #17
      Przez 10 lat znajomości z żoną ani razu nie miałem spustu na twarz czy do twarzy. Obrzydza ją to. Kochanka kocha moją spermę i wysysa do ostatniej kropelki. Po spuscie w niej oblizuje nawet fiuta do sucha z moich i swoich soków.

      Skomentuj

      • parka1178
        Świntuszek
        • Mar 2015
        • 74

        #18
        Na twarz tez mnie nie podnieca dostała z zaskoczenia a docelowo to lodzik z połykiem i wiem ze dla was moze to byc bzdura i podstawa seksu ale dla nas to cos trudnego do przełamania ale pierwsze koty za płoty

        Skomentuj

        • rimmingator
          Perwers
          • Apr 2009
          • 967

          #19
          wez ją na bukkake - po tym każdy twój strzał na morde bedzie ledwo zauważalnym drobiazgiem

          Skomentuj

          • Kraszan
            Świntuszek
            • May 2014
            • 51

            #20
            Napisał rimmingator
            wez ją na bukkake - po tym każdy twój strzał na morde bedzie ledwo zauważalnym drobiazgiem
            Tak, najlepiej z kolegami z pracy

            Skomentuj

            Working...