W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nagle pojawiające się pożądanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sebastian1975
    Świętoszek
    • Nov 2010
    • 32

    Nagle pojawiające się pożądanie

    Witajcie,

    czy, a może jak często, zdarzyło Wam się zapragnąć osoby, o której początkowo myśleliście, że jest totalnie nie w Waszym typie i w ogóle Wam się nie podobała. Nawet do tego stopnia, że myśleliście, że palcem nie możecie jej dotknąć... A jednak, z czasem wszystko się zmieniło... Jestem ciekaw na skutek czego...

    Ja niedawno byłem w relacji (miał być związek... nie wyszło) z dziewczyną, która była w ogóle nie w moim typie, ja myślałem, że bym jej nigdy nie zaczepił, nie poderwał, palcem nie dotknął. Ona zrobiła to pierwsza, a ponieważ tłumy lasek się za mną nie uganiały (czego żałuję ), była miła, dzwoniła, to jakoś się to potoczyło i z czasem się zakochałem i czułem silne pożądanie... Zmiana była taka, że o ile, że przy pierwszych dwóch razach nawet mi kiepsko stawał na jej widok, a później... gdy tylko zaczynałem się z nią całować, to stawał mi natychmiast i chciałem się kochać prawie, że bez przerwy, i to z czasem więcej... i więcej inna rzecz, że dla niej raz lub max 2 razy dziennie to i tak było dużo... bo miała raczej mały temperament. I nie wiem, kiedy jak i dlaczego zacząłem coś do niej czuć... buzia była bardzo nie w moim typie, włosy krótkie, a jednak... wbrew moim przekonaniom zdarzył się romans...

    pozdrawiam
    Sebastian
  • znowuzapilem
    SeksMistrz
    • Nov 2010
    • 3555

    #2
    Ja tak miałem po alkoholu
    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

    Skomentuj

    • Sebastian1975
      Świętoszek
      • Nov 2010
      • 32

      #3
      Rzecz w tym, że ja bylem

      trzeźwy i w stanie czuwania (czyli nie hipnozy, a przynajmniej nic o tym nie wiem...)

      Skomentuj

      • pixieee88
        Banned
        • May 2012
        • 54

        #4
        Wypowiem się jako kobieta: ja tak chyba nie miałam, natomiast jeden kolega mojego chłopaka niby mu podpowiada, że po co on jest ze mną, że on woli szczuplejsze laseczki i opalone, a jak tylko do nas przychodzi, widzę, że na mnie leci.

        Skomentuj

        • arbder
          Ocieracz
          • Aug 2006
          • 108

          #5
          Tak to już życiu bywa. Bardzo często nasze partnerki są zupełnym przeciwieństwem wymarzonego ideału, a i tak nie zamienilibyśmy ich na żadną inną. Wychodzi na to, że jednak faceci nie tylko na wygląd zwracają uwagę.

          Skomentuj

          Working...