Strefy erogenne mężczyzny..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • triplex`
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 17

    Strefy erogenne mężczyzny..

    Strefy erogenne mężczyzny..


    Strefy erogenne mężczyzny dla wielu kobiet są wciąż zagadką. Z jednej strony, nieśmiałe panie czekają na pierwszy krok partnera, boją się zbytniej aktywności w łóżku, z drugiej – mężczyźni niechętnie opowiadają o tym, co sprawia im największą przyjemność. Być może nasz artykuł pomoże niepewnym i nieśmiałym paniom zmienić się w mistrzynie seksu?
    Pamiętajmy, drogie panie, iż mężczyźni uwielbiają, jak pieścimy ich ciała, tylko nie zawsze nam o tym mówią!


    GŁOWA
    Najbardziej wrażliwe miejsca to usta i język. To właśnie dlatego od głębokich pocałunków zaczyna się prawie każda miłosna gra. Jednak panowie mają także bardzo wrażliwe…uszy! Pocałunki w te miejsca rozpalą niejednego faceta. Delikatne (uważaj, żeby przy narastającym podnieceniu nie odgryźć ukochanemu kawałka jego cennego ucha) podgryzywanie płatków uszu to także niezły pomysł na rozgrzanie mężczyzny. Delikatne głaskanie brwi, masaż twarzy oraz głowy – to lubi większość mężczyzn.


    SZYJA
    Masaż karku na pewno rozbudzi twojego mężczyznę. Tylko zapomnij o zbyt delikatnych łaskotkach, tego nasi panowie nie lubią. Namiętne pocałunki szyi? Sprawdź, czy twój ukochany też je uwielbia! Następnie zejdź niżej, aż do jego sutków, które chociaż nie są tak wrażliwe jak kobiece, to także lubią być pieszczone.


    PLECY, POŚLADKI
    Masaż pleców, same to uwielbiamy! Mężczyźni się w tym od nas niewiele różnią. Uwielbiają masaż miejsca, które znajduje się między łopatkami, delikatne pocałunki składane na plecach także sprawią niezwykłą przyjemność każdemu (no,może prawie każdemu) mężczyźnie. A masaż pośladków… hmmm To dopiero dla niego rozkosz! Spróbuj, a zobaczysz!

    BRZUCH
    Chociaż to prawdopodobnie najmniej erogenna część ciała, to delikatne pocałunki składane w od pępka niżej..i niżej… doprowadzą do szaleństwa twojego partnera! Niektórzy lubią także pocałunki w pępek, sama sprawdź, czy twój mężczyzna także do nich należy.


    RĘCE i NOGI
    Masaż i pocałunki dłoni – to mężczyźni bardzo lubią. Chociaż nie jest to masaż erotyczny, który doprowadzi ich do ekstazy, to jeśli zapomnisz o tej części ciała, gra wstępna na tym straci…Większość panów bardzo lubi także głaskanie i pocałunki w miejsca za kolanami oraz w golenie.


    MIEJSCA INTYMNE
    Oczywiście to miejsca, które pobudzą twojego mężczyznę najbardziej. Penis, moszna to najbardziej delikatne i wrażliwe strefy erogenne. Masaż tych części ciała spowoduje szybką erekcję. A masaż penisa, w górę i w dół to najpewniejszy sposób na doprowadzenie faceta do ekstazy. Możesz chwycić penisa w dłoń, lub objąć go palcami tworząc z nich obręcz, którą będziesz go masować. Niektórzy panowie wolą delikatne głaskanie, inni preferują silniejsze wrażenia. Co lubi twój, musisz sprawdzić sama… Najwyżej w erotycznych zabawach ceniony jest przez mężczyzn masaż językiem. To uwielbiają, a szczególnie, jak pieścisz główkę penisa językiem i wargami. Jak poczujesz, że jest już twardy i bardzo podniecony, możesz wzmocnić siłę masażu.


    Jak już zostaniesz królową seksu w waszym łóżku, twój mężczyzna zrobi dla ciebie wszystko! Nie bój się dawać mu rozkosz, zobaczysz, że sprawia to ogromną satysfakcję nie tylko jemu, ale i tobie. Doprowadzanie ukochanej osoby do ekstazy to cudowne uczucie!

    Inny artykuł

    Znaleziony na stronie www.omilosci.pogodzinach.net

    Na skórze ukochanego nie ma obszarów lepszych i gorszych. Ale wyrafinowane dotykanie niektórych sprawią mężczyźnie wyjątkową przyjemność. Każda kochanka i żona powinna je odkryć i nauczyć się rozbudzać - dla jego i swojej radości.


    Rys. Ewa Pamrowska
    Aby się kochać, mężczyzna musi zareagować na coś, co spowoduje wzwód i pozwoli go długo utrzymać. Mężczyznę podnieca widok nagiej kochanki, jej piersi, nóg, pośladków. Ale do pełnego rozgrzania potrzebuje również pieszczot. Dlatego największą przyjemność sprawia mu, gdy partnerka dotyka, ssie, liże, muska i całuje szczególnie wrażliwe miejsca na jego ciele. Żeby zaprowadziać ukochanego do seksualnego raju, wystarczy poznać topografię czułych punktów i pieścić go tak, jak tego potrzebuje. Najwrażliwszą strefą erotyczną u większości mężczyzn są okolice narządów płciowych. Dotykanie ich dostarcza panom dużo miłych wrażeń, niekiedy prowadzi wprost do orgazmu.

    Pozdrawiam
  • Margerita
    Ocieracz
    • Aug 2006
    • 174

    #2
    Napisał triplex`
    Jednak panowie mają także bardzo wrażliwe…uszy! Pocałunki w te miejsca rozpalą niejednego faceta. Delikatne (uważaj, żeby przy narastającym podnieceniu nie odgryźć ukochanemu kawałka jego cennego ucha) podgryzywanie płatków uszu to także niezły pomysł na rozgrzanie mężczyzny.
    Zawsze tak myślałam i tak robie często ale mój partner chyba za tym nie przepada Więc korzystam z tego w odwrotną stronę.. Kiedy on np. całuje moje piersi czy szyje a ja chcę żeby przestał i dał mi gorącego buziaka to wtedy całuje, liże lub biorę do ust płatki jego uszu.. wtedy odrazu się podnosi
    rób co uważasz i uważaj jak robisz

    Skomentuj

    • Motywatore
      Erotoman
      • Jun 2006
      • 639

      #3
      Dojrzała kobieta wie jak to zrobić:

      Skomentuj

      • gucio5tys
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1075

        #4
        Napisał Motywatore
        Dojrzała kobieta wie jak to zrobić:
        http://www.metacafe.com/watch/60335/prostate_massage/
        Do bani! Widać tylko twarz faceta
        Alkohol - typowy rozluźniacz języka
        "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
        Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Mam dystans do tego typu porad.
          Pieścić można wszędzie i na wszystkie sposoby, i robić to po prostu na wyczucie, ewentualnie pytać partnera.
          Byłam kiedyś z facetem, którego do szaleństwa doprowadzało, gdy ssałam mu palce u stóp.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • gucio5tys
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1075

            #6
            Napisał rojze
            Byłam kiedyś z facetem, którego do szaleństwa doprowadzało, gdy ssałam mu palce u stóp.
            Heh, aż mnie zatkało rojze Opowiedz może o tym, co odczuwałaś
            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              Napisał gucio5tys
              Heh, aż mnie zatkało rojze Opowiedz może o tym, co odczuwałaś
              Nie robiłabym tego, gdyby nie sprawiało mi to przyjemności... a sprawiało sporą.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • dziewuszka
                Świntuszek
                • Jul 2006
                • 70

                #8
                Napisał rojze
                Nie robiłabym tego, gdyby nie sprawiało mi to przyjemności... a sprawiało sporą.

                o ble;p wybacz ale to jedyne co odczuwam jak slysze takie cos;d to pod hmm fetysz lub perwere idzie!!!

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Napisał dziewuszka
                  o ble;p wybacz ale to jedyne co odczuwam jak slysze takie cos;d to pod hmm fetysz lub perwere idzie!!!
                  Nie rozumiem, czemu?
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • ona sama
                    Ocieracz
                    • Jul 2005
                    • 141

                    #10
                    Mój chłopak też lubi gdy ssam mu paluszki u stópek i podobnie jak rojze nie widze w tym nic złego.
                    Tylko przed tym jest fajnie sobie umyć te stópki bo gdyby facet o to nie dbał nie dawałoby to takiej przyjemności...

                    Skomentuj

                    • Łobuz
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2007
                      • 218

                      #11
                      Ja mam kilka takich....
                      A najlepszy jest pępek- szaleję jak mnie tam moje Słońce liże i całuje....

                      Skomentuj

                      • DJ.Tuning
                        Świętoszek
                        • May 2007
                        • 38

                        #12
                        Napisał Asiulek
                        Nie jest wspomniane , że odbyt tez jest strefą erogenna , mój facet odlatuje gdy sie go piesci w tym miejscu palcem badz jezykiem. Ja podobnie

                        Fajne artykuły choć ja wole korzystać ze swojej wyobrazni, spontanicznosci a nie ze "ściągawki"
                        Mnie też zdziwił brak odbytu w tym artykule. Przecież każda dziewczyna, która zna swojego partnera i mapę jego ciała wie bardzo dobrze, że to jedno z miejsc, które umiejętnie pieszczone powoduje totalne odloty u faceta. Przecież w okolicy odbytnicy mężczyzny znajduje się punkt, który seksuolodzy określają jako łechtaczkę. Odpowiednie stymulowanie odbytnicy może doprowadzić faceta do stanu identycznego jak orgazm łechtaczkowy u kobiety nie jednokrotnie połączony z wytryskiem. A jeśli do tego w tym samym czasie trwa stosunek to… …to… …no nie tego opisać się nie da to trzeba przeżyć ale mówię wam totalny odlot.
                        KTO ZROZUMIE UZALEŻNIONEGO OD SEKSU??

                        Skomentuj

                        • ashleyyy
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2007
                          • 182

                          #13
                          Mój mężczyzna szaleje jak go całuje po szyji z tyłu to aż mu ciarki przechodzą hehe albo po bokach klatki piersiowej ojej jak on sie wtedy wije
                          To nie jest kolejna komedia dla kretynów !!

                          Kto pozna miłość raz
                          A potem straci ją
                          Inaczej patrzy na życie

                          Skomentuj

                          • Mięśniak
                            Świntuszek
                            • Apr 2007
                            • 61

                            #14
                            Są mężczyźni którym stoją sutki. Mnie nigdy nie stają z podniecenia

                            Skomentuj

                            • ashleyyy
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2007
                              • 182

                              #15
                              Napisał Mięśniak
                              Są mężczyźni którym stoją sutki. Mnie nigdy nie stają z podniecenia
                              Mojemu stoją i zawsze mnie to cieszy
                              To nie jest kolejna komedia dla kretynów !!

                              Kto pozna miłość raz
                              A potem straci ją
                              Inaczej patrzy na życie

                              Skomentuj

                              Working...