W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja w miejscach publicznych...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • morfi12
    Banned
    • Aug 2009
    • 20

    Masturbacja w miejscach publicznych...

    Zdazylo sie wam kiedys?
    Nie mowie tutaj o akcjach w stylu ganianie po parkach z gola dupa, albo rozkladanie nog na srodku chodnika, raczej jakby to nazwac z pozycji... " przyczjony tygrys ukryty smok" hehe. Czyli np w autobusie siedzac na ostatnim siedzeniu, albo schowani, ale w miejscu gdzie teoretycznie moznabylby was nakryc...
    Macie w sobie cos z eksybicjonisty?
    Jesli tak to gdzie i jak zdazylo siewam to robic
    Moze jakies wpadki byly
  • Alister
    Świętoszek
    • Jan 2012
    • 20

    #2
    Pamiętam, że jak miałem 13 lat i byliśmy z rodzicami na wakacjach na wsi pojechaliśmy autem do sklepu, a ja zostałem w środku, naszła mnie ochota na masturbację, włączyłem internet w telefonie i zdjęcia jakichś dupeczek i spuściłem się w minutę, wytarłem się w chusteczkę i schowałem penisa i chwilkę później przyszli rodzice.,W wieku 15 lat podczas przerwy wyszedłem z lekcji niby, żeby się załatwić, wszedłem na sam dół do piwnicy ściągnąłem gacie w dół i jazda, skończyłem wytarłem spermę do majtek i poszedłem na lekcję bez majtek xD 3 raz też był w szkole, tylko że w kiblu. Ostatni raz to było w tamtym roku na klatce schodowej. Stanąłem w takim miejscu, żeby mnie nie było widać, odpiąłem rozporek i jazda Rajcują mnie takie rzeczy.

    Skomentuj

    • Mlodzian91
      Świętoszek
      • Aug 2012
      • 6

      #3
      no pewnie ;d w pracy w szkole
      w pracy w toi toiu podczas przerwy
      w pracy na budowie na kruzach męczyłem małego ;p
      jezeli sie zachce niema na co czekać bo to niezdrowo..

      Skomentuj

      • Animowany
        Świętoszek
        • Sep 2011
        • 13

        #4
        Hahah, dobra, ja sypnę swoimi przeżyciami
        Pierwszy taki raz, to kiedyś (mały wtedy byłem) w kościele, strasznie nudna msza była, a ja stałem z tyłu na górze i waliłem przez kieszeń.
        Kiedyś jeszcze podczas lekcji w podstawówce, no i w kiblu szkolnym kilka razy..

        Skomentuj

        • kokain666
          Banned
          • Aug 2006
          • 179

          #5
          Oczywiście. To jedna z moich ulubionych form masturbacji, którą co jakiś czas praktykuję. Oprócz tak oczywistych miejsc jak szkolna toaleta, toaleta w pracy, były jeszcze ławka w parku, opuszczone lub nieuczęszczane budynki, garaże, niezliczoną ilość razy nad jeziorami w nocy lub w dzień, zwyczajnie na chodniku w nocy, na działkach, na plaży, w lesie, w toitoiu , na klatce schodowej, na parapecie przy otwartym oknie w bloku, w namiocie, pod publicznym prysznicem, na łące, nad rzeką. Najbardziej lubię w dzień i najbardziej lubię być wtedy zupełnie nago. Masturbacja przez kieszeń jest raczej mało podniecająca. Wolę się rozebrać, złożyć ubrania i przejść parę metrów nago, lubię adrenalinkę.

          Skomentuj

          • kamil1422
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 139

            #6
            Zapędy mam, ale raczej nie zrealizowane

            Skomentuj

            • qaz12
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 44

              #7
              Lubie czasami chodzic bez majtek z czystej wygody i poczucia ze nic mnie nie uciska a wtedy latwy dostep do malego jadac autem i czasami mozna sie nim pobawic

              Skomentuj

              • badacz
                Ocieracz
                • Oct 2009
                • 156

                #8
                Napisał qaz12
                Lubie czasami chodzic bez majtek z czystej wygody i poczucia ze nic mnie nie uciska a wtedy latwy dostep do malego jadac autem i czasami mozna sie nim pobawic
                w lato często bez majtek chodzę bo za gorąco jest w spodenkach mam takie siatkowe i one są przeważnie bardzo luźne i można się swobodnie bawić małym przez kieszeń

                co do tematu to chyba zaliczyłem kilka miejsc publicznych pływalniane szatnie, w pracy w kibelku, w wojsku gdzie się dało jak się miało chwilkę wolnego, na uczelni, na budowie na dachu, w centrach chandlowych, na siłowni, w samochodzie na parkingu, w toi tojach nad jeziorem w krzaczkach i w wielu innych miejscach jednym słowem gdzie się dało
                --->>>DaNgEruSe<<<---
                ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                Skomentuj

                • mery3-0
                  Świętoszek
                  • Sep 2012
                  • 5

                  #9
                  ja lubie z kulkami gejszy w cipie chodzić po mieście ciagle mnie pobudzają i rajcuje mnie że ktoś moze nakryć w efekcie czego częto korzystam z publucznych toalet w celu dojścia

                  Skomentuj

                  • lolo82
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 46

                    #10
                    często zdarza mi sie po siłce albo basenie pod prysznicem, a czasem lobie chodzić z korkiem

                    Skomentuj

                    • rozmowny28
                      Świętoszek
                      • Sep 2012
                      • 7

                      #11
                      hi

                      Kiedys w tesco w przymierzalni rozebralem sie do naga ubralem sobie damskie stringi z wieszaka i walilem sobie w sasiedniej kabinie laska chyba slyszala
                      kiedys przed oknem sasiadki na parapet sie spuscilem
                      oj wiele tego bylo sałna itd.
                      lubie to
                      0statnio edytowany przez sister_lu; 06-11-12, 15:03. Powód: próba anonsu

                      Skomentuj

                      • xcpsx
                        Świętoszek
                        • Dec 2012
                        • 6

                        #12
                        Lubie bawić się jadąc autem, wyciągam fajfuska i dawaj tek oczywiście żeby nikt nie widział. Nieraz jak na przystankach (takich z zatoczką) stoją fajne laski staje sobie i udaje że rozmawiam przez tel. W lusterku sobie je glądam i trzepie, anie nigdy nie do końca, lubie takie uczucie pobudzenia

                        Skomentuj

                        • xxxmadziaxxx
                          Ocieracz
                          • Dec 2012
                          • 135

                          #13
                          Ja się masturbowałam w:
                          -samochodzie
                          -parku za drzewem
                          -toalecie
                          -autobusie też i wtedy właśnie mnie przyłapano
                          -w magazynie w sklepie gdzie pracuje mój kolega (kolega nie wiedział co robię )
                          -w kinie
                          -u mnie na osiedlu na ławce
                          i pewnie kilka jeszcze by się miejsc znalazło...
                          ogółem to podniecają mnie takie rzeczy ...

                          Skomentuj

                          • Normalny_Facet
                            Banned
                            • Nov 2012
                            • 33

                            #14
                            Masturbacja tylko w domu?

                            Witam
                            Nie będę ukrywać, że masturbacja co jakiś czas sprawia mi przyjemność i nie zawsze dzieje się to w domu, po "bożemu"

                            Jak jest z tym u was? Jakie ciekawe miejsca na zabawę uskutecznialiście? Praca, auto w lesie to moje przypadki.

                            Przyłapaliście tak kogoś, a może sami zostaliście przyłapani?

                            Zapraszam do dzielenia się wrażeniami.

                            Skomentuj

                            • xxxmadziaxxx
                              Ocieracz
                              • Dec 2012
                              • 135

                              #15
                              haha to temat dla mnie
                              więc tak:
                              -samochód
                              -park
                              -kino
                              -autobus
                              -pociąg
                              -toaleta
                              -praca
                              -przebieralnia w sklepie
                              -las
                              może coś jeszcze teraz nie pamiętam
                              jak mi się przypomni napisze

                              Skomentuj

                              Working...