Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 04-08-16, 21:39   #51
koffel
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2016
Postów: 39

Płeć: Mezczyzna
Lubię gdy moja kobietka robi mi loda w pozycji 69. Jednocześnie lizanie cipki i obciąganie to jest to... Co do samej minetki - bardzo wygodna pozycja to gdy partnerka leży w poprzek łóżka a ja klękam na podłodze i robię swoje .....
koffel jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-17, 19:54   #52
CałkiemSpoko
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Postów: 53

Płeć: Para
Oczywiście 69, ale metoda, pierwsze ja, później on też jest dobra, ale tak lepiej od razu jest gdy pieścimy się nawzajem.
CałkiemSpoko jest offline   Reply With Quote
Old 20-01-18, 21:28   #53
koma4
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Postów: 62

Płeć: Kobieta
Jeśli ja jemu, to najchętniej ja klęczę przed nim, a on stoi, trzyma mnie za głowę i sam nadaje rytm. Taki lodzik poddańczy. Mogę się krztusić i ślinić, nie mam nic przeciwko, to element zabawy. Ewentualnie on klęczy nad moją twarzą , swoją twarzą w kierunku moich stóp, ja mam odchyloną do tyłu głowę, a on posuwa mnie głęboko w gardło. W każdym razie zawsze on dominuje i to mi się podoba.
A jeśli on- mnie, to najchętniej kiedy leżę na plecach, a on trzyma za kostki moje zadarte nogi i wylizuje mi cipkę. Albo lepiej - ja na czworaka z wypiętym tyłeczkiem, a on liże mnie od tyłu, pełne pole do popisu dla partnera , z dostępem do obu dziurek. Mrrr
koma4 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:04.
   Archiwum