W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Erotyczny taniec

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TaajGer
    Świntuszek
    • Jul 2010
    • 77

    Erotyczny taniec

    Witam

    [ Przepraszam za brak polskich znakow, z przyczyn technicznych nie jestem w stanie ich uzywac ]

    Osobiscie uwielbiam zmyslowy taniec, przy srednio glosnej muzyce ze swoja partnerka Zaczynajac w ubraniach.. i tak powolutku sie ich pozbywac.. to niesamowite ! Uwielbiam obserwowac swoja kobiete jak zrzuca powoli i prowokujaco swoje ubranie i jak tanczy juz tylko w samej bieliznie.. [ Ja swojego tanca komentowal nie bede hehehe ale mimo wszystko staram sie w tym uczestniczyc, a nie tylko biernie obserwowac.] Pomijajac bodzce wizualne jest jeszcze w tym tancu cos tajemniczego.. ta niewypowiedziana bliskosc drugiej osoby Niesamowite przezycia. Polecam.

    A wy doswiadczyliscie czegos podobnego ? )
    Raz nie zawsze.
  • cocalover
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2010
    • 207

    #2
    Napisał TaajGer
    Witam

    [ Przepraszam za brak polskich znakow, z przyczyn technicznych nie jestem w stanie ich uzywac ]
    Według zaleceń netykiety, nie popełniasz żadnego błędu. Taki język w internecie jest przyjęty i zrozumiały. W końcu nie wszyscy mieszkają w Polsce.

    Napisał TaajGer

    A wy doswiadczyliscie czegos podobnego ? )
    Oczywiście. Uwielbiam to. Ostatnio nawet zdarzył się incydent, z dwoma napalonymi laskami. I to dopiero było mistyczne.

    Skomentuj

    • Badangel

      #3
      Kocham to, cudowny taniec zmysłów... każdy gest, ruch, dotyk ma tu niewyobrażalne znaczenie. Ja wtedy odpływam, daje się ponieść emocjom, puszczam wodze fantazji mmm... Niestety niekażdy partner jest do tego odpowiedni hehe;P Dla mnie to idealna gra wstępna. Lubię też striptiz Kiedyś zdażyło mi sie nawet nagrać mojemu facetowi i bardzo mu się podobało hehepozdrawiam

      Skomentuj

      • tim85
        Świętoszek
        • Jul 2010
        • 25

        #4
        To prawda, taniec erotyczny doprowadza mnie do szaleństwa. Bardzo lubię oglądać tańczącą przed mną żonę i porobić parę fotek
        Taniec rozpoczyna w seksownej bieliźnie i powoli się rozbiera. Wspaniała gra wstępna!

        Skomentuj

        Working...