W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Paluszki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skt7
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 4

    Paluszki

    Witam, jakiś czas temu przeczytałem gdzieś o "magicznym" sposobie doprowadzenia dziewczyny do szaleństwa za pomocą palców, tylko nie pamiętam jak to się nazywało i nie mogę tego nigdzie znaleźć. Gdyby ktoś był tak łaskawy i mi pomógł w jakiś sposób to byłbym wdzięczny.
    /Z tym magicznym sposobem to trochę przesadziłem, mimo nazwy tego forum wolałem uniknąć dosłownych określeń
  • Karookarolina
    Perwers
    • May 2009
    • 1050

    #2
    Palcówka poczytaj trochę forum, tu jest wiele tematow z ktorych dowiesz się jak zaspokoic kobietę
    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

    Skomentuj

    • julianna
      Banned
      • Dec 2006
      • 1036

      #3
      tak, czyli inaczej masowanie łechtaczki paluszkiem

      Skomentuj

      • Pasek102
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 211

        #4
        "Co kraj to obyczaj" Nie ma złotego środka

        Skomentuj

        • entity
          Ocieracz
          • Jan 2010
          • 121

          #5
          to żeś zapodał konkretami, przecie palcami można na tysiąc sposobów operować

          Skomentuj

          • nochybaty

            #6
            entity ma rację.
            a jeśli chodzi o łechtaczkę to nie za mocno bo to boli !

            Skomentuj

            • skt7
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 4

              #7
              No tak Mogłem się tego spodziewać [;
              Chodzi mi dokładnie o palcówkę, z tym, że nie o normalne wkładanie palców prosto, tylko takie jakby "zachaczanie" palców w środku i... wykonywanie ruchów nie wyjmując palców? Z tym, że nie wiem jak to ma w ogóle przebiegać i o to mi chodzi. W żadnym temacie tego nie znalazłem, a pamiętam, że w którymś z nich była o tym wzmianka typu "poszukaj na forum, było o tym nie dawno" a ja jednak nie mogę tego znaleźć. A ta "technika" podobno bardzo działa na kobiete

              Skomentuj

              • gagatka
                Banned
                • Mar 2010
                • 329

                #8
                Na każdą kobietę działa inna technika, więc nie rób sobie nadziei, że jednym uniwersalnym sposobem zadowolisz wszystkie.

                Skomentuj

                • entity
                  Ocieracz
                  • Jan 2010
                  • 121

                  #9
                  może chodzi Ci o to zeby chwilami nie tylko wsuwać i wysuwać tylko zagiąć palce na mityczny punkt G i naciskac na przednia sciane pochwy . przynajmniej u nas działa to czasem
                  ale takie rady są bez sensu każdy ma inaczej i zresztą cała radość to odkrywać, bawcie się i kombinujcie ;>
                  0statnio edytowany przez entity; 23-06-10, 18:48.

                  Skomentuj

                  • red_painterka
                    Perwers
                    • Sep 2009
                    • 997

                    #10
                    A mnie własnie to "zaginanie palca" zawsze wkurzało.. Może mało cierpliwa byłam ;p
                    Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                    Ignorance is bliss.

                    Skomentuj

                    • Karookarolina
                      Perwers
                      • May 2009
                      • 1050

                      #11
                      Dokładnie. Myslisz pewnie o stymulacji punktu G. To własnie tak wyglada ze palce ugiete skierowane jakby w podbrzusze.
                      Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                      Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                      Skomentuj

                      • red_painterka
                        Perwers
                        • Sep 2009
                        • 997

                        #12
                        I samo naciskanie tego punktu "doprowadza do szaleństwa"?
                        Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                        Ignorance is bliss.

                        Skomentuj

                        • kornNelka
                          Banned
                          • Feb 2010
                          • 43

                          #13
                          tak, doprowadza. szczególnie jak ktoś robi to nieumiejętnie i nachalnie

                          Skomentuj

                          • Karookarolina
                            Perwers
                            • May 2009
                            • 1050

                            #14
                            Mnie naciskanie drazni. Ja tam lubie jak wykonuje takie ruchy palcami, jakby chciał mnie tam łaskotac
                            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                            Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                            Skomentuj

                            • skt7
                              Świętoszek
                              • Mar 2009
                              • 4

                              #15
                              Chyba jednak czas na dłuższy komentarz.
                              Człowiek póki nie założy tematu uważa, że jesteście inteligentni, próbujecie pomóc kreatywnymi odpowiedziami. Jednak to jest trochę mylne wrażenie. Nigdzie nie napisałem, że to zadowoli każdą dziewczynę, ale oczywiście ktoś musiał o tym wtrącić sądząc, że mam 12lat i nie wiem o tym, że na różne dziewczyny, różne czynności różnie wpływają. Chociaż czytając zdanie "W żadnym temacie tego nie znalazłem, a pamiętam, że w którymś z nich była o tym wzmianka typu "poszukaj na forum, było o tym nie dawno" a ja jednak nie mogę tego znaleźć" można jednak wywnioskować, że parę tematów przeczytałem.
                              Poza karookarilinką oraz entity, którzy spróbowali mi pomóc reszta osób opowiadała o swoich doznaniach, które szczerze mówiąc mnie w ogóle nie interesują i nijak nie mają się do tematu który założyłem. Ano i bym zapomniał o Pani Kornelce, która od razu zakłada, że zrobił bym to nieumiejętnie nic o mnie nie wiedząc, oraz o mojej partnerce, ale to chyba normalne u was, prawda?
                              Następnym razem proszę was "Dorośli" ludzie o to, abyście zastanowili się nad tym co piszecie. Bo jeśli jesteście tak samo inteligentni na co dzień to ja gratuluje.
                              Podsumowując zadałem pytanie na które otrzymałem sensowne odpowiedzi od 2osób(za co im chwała, ratujecie mój temat, bez was bym się chyba załamał widząc poziom reszty wypowiedzi), a reszta to zwykły chłam nie wnoszący nic do tematu.
                              Może się zastanowicie następnym razem nad odpowiedzią w temacie, który moim zdaniem nie jest tematem, który służy do tak odległych(od wątku) rozmów.
                              Dziękuje, dobranoc.

                              Skomentuj

                              Working...