W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Calowanie po lodziku?On nie chce :/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Karookarolina
    Perwers
    • May 2009
    • 1050

    #16
    Ja tez pomyslalam, ze moze sie nie myje. Jesli facet dba o higiene to nie bedzie odmawial pocałunkow. Ja w ogole nie zdecydowałabym sie na lodzika czy final w ustach jesli facet by nie chcial sie calowac
    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

    Skomentuj

    • marvellous19
      Banned
      • Nov 2009
      • 81

      #17
      jestem jego pierwsza dziewczyna wiec jestem dla neigo wyrozumiala



      prosze napiszcie jak z nim porozmawiac? Bo inaczej nie da sie tego rozmiwazac a rozmowa jest potrzebna

      Skomentuj

      • swawolna_n
        Erotoman
        • Nov 2009
        • 503

        #18
        Napisał marvellous19
        prosze napiszcie jak z nim porozmawiac? Bo inaczej nie da sie tego rozmiwazac a rozmowa jest potrzebna
        Ale może właśnie poczekaj na rozwój wypadków. Możliwe, że w trakcie zapomni o swoim uprzedzeniu i problem się nie pojawi.
        "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
        a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

        Skomentuj

        • marvellous19
          Banned
          • Nov 2009
          • 81

          #19
          Napisał swawolna_n
          Ale może właśnie poczekaj na rozwój wypadków. Możliwe, że w trakcie zapomni o swoim uprzedzeniu i problem się nie pojawi.

          a jesli sie pojawi to ja sie poczuje urazona strasznie , bede sie czuła zle i to na dobre nie wyd=jdzie a chciałąbym miec mile doswiadczenie z tego pierwszego razu

          jak pisł ktos wyzej niepotrzebnie pytalam :/ wyszukalam sobie nowy problem ;p

          Skomentuj

          • swawolna_n
            Erotoman
            • Nov 2009
            • 503

            #20
            Napisał marvellous19
            a jesli sie pojawi to ja sie poczuje urazona strasznie , bede sie czuła zle i to na dobre nie wyd=jdzie a chciałąbym miec mile doswiadczenie z tego pierwszego razu
            Rozumiem. A w ogóle nie rozmawialiście po tym, jak on wypowiedział swoje zdanie?
            "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
            a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

            Skomentuj

            • marvellous19
              Banned
              • Nov 2009
              • 81

              #21
              nie ja byłam w szoku w ogole nie odezwalam sie pozniej na ten temat wiem ze to bład

              on powiedział " nieee co Tyyy <szok>" kiedy go o to zapytałam a pozniej ja bylam zaskoczona i zniesmaczona ta odpowiedzia ...

              zastnanaiwam sie jak wrocic do tego tematu i prosze wlansie o porady jak ta rozmowe ładnie rozegrac

              Skomentuj

              • swawolna_n
                Erotoman
                • Nov 2009
                • 503

                #22
                Napisał marvellous19
                zastnanaiwam sie jak wrocic do tego tematu i prosze wlansie o porady jak ta rozmowe ładnie rozegrac
                Żeby nie było tak, że poczuje się naciskany i jeszcze bardziej się uprzedzi.
                Ja bym zapytała pewnie, co DOKŁADNIE go brzydzi. Powiedziała, że rozumiesz podejście, bo generalnie dużo chłopaków ma takie uprzedzenia na początku, ale to się bierze z niewiedzy i potem mało który nie zmienia zdania. Poinformowała, że dla Ciebie to ważne i będzie Ci trudno bez pocałunków, bo poczujesz się odtrącona itd.

                Nie wiem, jaki on jest. Może z nim lepiej ostro, w stylu - ja Ci liżę fiuta, to mnie całuj, draniu!
                "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
                a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

                Skomentuj

                • Karookarolina
                  Perwers
                  • May 2009
                  • 1050

                  #23
                  Ja bym postawiła sprawe jasno, nie chcesz sie calowac, nie ma lodzika. Ty bedziesz sie wysilac i produkowac dla Niego, a On nie bedzie chciał nawet Cie pocałowac.
                  Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                  Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                  Skomentuj

                  • Maoam
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 714

                    #24
                    Chwileczkę, nie wiesz jak porozmawiać z własnym facetem?
                    To ja napisałam, że wyszukałaś sobie następny problem. Wiesz co? Może rozwiązaniem tych wszystkich problemów byłoby nie zakładać z góry, że za jakiś czas będzie źle, że coś się nie uda itd. Po prostu myśleć pozytywnie i poczekać na rozwój wydarzeń.
                    Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                    Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                    I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                    Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                    Skomentuj

                    • marvellous19
                      Banned
                      • Nov 2009
                      • 81

                      #25
                      Napisał Maoam
                      Chwileczkę, nie wiesz jak porozmawiać z własnym facetem?
                      To ja napisałam, że wyszukałaś sobie następny problem. Wiesz co? Może rozwiązaniem tych wszystkich problemów byłoby nie zakładać z góry, że za jakiś czas będzie źle, że coś się nie uda itd. Po prostu myśleć pozytywnie i poczekać na rozwój wydarzeń.

                      nie zakladam akurat tego tylko zapytalam nie wiem po co i sie dowiedzialam, moze to i dobrze ze teraz sie dowiedzialam niz pozniej mialabym doznac szoku po sytuacji

                      Skomentuj

                      • Erectus
                        Świętoszek
                        • Apr 2010
                        • 11

                        #26
                        Napisał Jacenty
                        Że niby Ty możesz jago fjuta brać do ust, ale on nie ma zamiaru potem tych ust całować? Gratulacje dla chłopaka. Powiedz mu, że nie będziesz z nim chodziła za rękę ani nie ma Cię tą ręką obejmować, bo przecież jak sika to go tą ręką trzyma. Dziecinada.
                        po tym poście powinni zamknąć temat, bo wyczerpany

                        co za głupota... Przemów chłopczykowi do rozumu... albo nie. Powiedz,że lodzika nie będzie

                        Skomentuj

                        • icansee
                          Świętoszek
                          • Jan 2010
                          • 20

                          #27
                          Dziwisz się, że nie chce się całować ? Szpinak jesteś ? Czy on jest pedałem, że ma mieć w buzi swoją spermę ? Weź koleżankę i po tym z nią się całuj. pietruszka, ale problem.

                          Jeśli kolega nie umie się kulturalnie wysławiać, to zasadzimy mu w poście karne warzywka - Hagath
                          0statnio edytowany przez Hagath; 07-04-10, 20:37.

                          Skomentuj

                          • Greedo
                            Banned
                            • Dec 2006
                            • 1657

                            #28
                            @up
                            niech ktoś inny Cie zbeszta mi szkoda palców na stukanie w klawiaturę.

                            Skomentuj

                            • gal_anonim
                              Ocieracz
                              • Mar 2006
                              • 107

                              #29
                              Cholera, przyzwyczajony do bycia modem na innym forum aż chce mi się dać ostrzeżenie icansee.

                              Poza tym Jacenty ma racje. Koniec tematu.

                              Skomentuj

                              • icansee
                                Świętoszek
                                • Jan 2010
                                • 20

                                #30
                                Marchew się !!! Kalarepa dziewczyna chce całować się z chłopakiem mając w gębie jego spermę. Napisałem prawdę, a Wy dajecie ostrzeżenie, jej dajcie za głupie pomysły. Ja bym na miejscu chłopaka spuścił Ci się na twarz i kazał zlizywać jeśli lubisz jego białą "konsystencję".

                                Kolega będzie miał czas na kurs dobrego wychowania. I dostanie więcej warzyw - Hagath
                                0statnio edytowany przez Hagath; 07-04-10, 20:48.

                                Skomentuj

                                Working...