W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • miedzwiedz
    Świętoszek
    • Oct 2011
    • 5

    jo za*****cie za*****bista kurtała

    Skomentuj

    • Emperor
      Świętoszek
      • Dec 2014
      • 31

      Witam. Jestem tu nowy. Znalazłem ten wątek przez google. Byłem ciekaw czy ktoś ma podobne preferencje do mnie. Okazuje się że jest nas wielu. Mnie szczególnie rajcują puchowe kurteczki i płaszcze ze śliskich materiałów z wierzchu. Mogą być bardziej lub mniej śliskie. W moim odczuciu są dopełnieniem kobiecej urody. Sam ciuch bez kobiety nie jest dla mnie interesujący. Jak jest z wami? Kręcą was bez zawartości(kobiety) wewnątrz?

      Skomentuj

      • alessandronesta
        Świntuszek
        • Feb 2013
        • 59

        Napisał Emperor
        W moim odczuciu są dopełnieniem kobiecej urody. Sam ciuch bez kobiety nie jest dla mnie interesujący. Jak jest z wami? Kręcą was bez zawartości(kobiety) wewnątrz?
        Dla mnie też są dopełnieniem urody, same ubrania mnie nie kręcą. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy mam szansę dobrać się do kurtki/płaszcza pięknej kobiety, która jeszcze piękniej w nim wygląda.

        Skomentuj

        • teranowa
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2011
          • 249

          Witaj Emperor, jak widać uzbierało się nas już dość trochę U mnie to wygląda tak że w dalszym ciągu lubię posiadać takie kurtki i się nimi bawić samemu ale już coraz rzadziej. Jednak dużo dużo lepiej taka kurtka wygląda na kobiecie.


          Emperor masz jakieś swoje ulubione kurtki/ płaszcze? Masz jakąś kolekcję? Śledzisz jeszcze jakieś inne strony/ fora/ filmy/ galerie związane z naszym fetyszem? Masz może coś godnego polecenia?
          0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 13:44.

          Skomentuj

          • Emperor
            Świętoszek
            • Dec 2014
            • 31

            Napisał teranowa
            Emperor masz jakieś swoje ulubione kurtki/ płaszcze? Masz jakąś kolekcję? Śledzisz jeszcze jakieś inne strony/ fora/ filmy/ galerie związane z naszym fetyszem? Masz może coś godnego polecenia?
            Ulubione hehehehe Moja ulubiona to taka dłuższa mojej dziewczyny. Po roku bycia razem przełamałem się przed nią i to ze mną w niej zrobiła. Czy śledzę inne stronki? Nie. Do środy myślałem że takowy fetysz w ogóle nie istnieje lub jest jakiś wyjątkowy

            Z innej beczki. Wchodząc w istotę tego- mnie się takowe kurtki podobać zaczęły jak weszły na rynek pod koniec lat 90. Byłem wtedy jeszcze dzieckiem. Podobała mi się koleżanka z klasy w takiej śliskiej kurteczce reeboka Ach, to była 3 klasa podstawówki. Od tego czasu minęło już ponad 15 lat, dziecięce marzenia wreszcie się spełniają. Najtrudniejsze jest się przełamać przed partnerką i przyznać że się to nam podoba ...

            Skomentuj

            • martyna1111
              Świętoszek
              • Dec 2014
              • 35

              mnie sie podoba taki płaszcz





              0statnio edytowany przez martyna1111; 07-12-14, 17:18.

              Skomentuj

              • Gandalf71
                Seksualnie Niewyżyty
                • Dec 2014
                • 208

                Faaajne a pod takim płaszczykiem ciałko w sexy bieliźnie
                Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
                Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

                Skomentuj

                • teranowa
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2011
                  • 249

                  Emperor a jaka to dłuższa kurtka jakaś marka bliższy opis? Warto się przełamywać, chociaż czasem jest ciężko, ale zawsze wychodzę z założenia że jakiś tam podniecający ciuch jest lepszy niż sex w błocie, na gnoju, w kurniku albo w stroju kubusia puchatka

                  U mnie jeszcze nie świadomy początek tego upodobania zaczynał się też w tym okresie więc coś wiem na ten temat wtedy były niezłe wynalazki...

                  Skomentuj

                  • Emperor
                    Świętoszek
                    • Dec 2014
                    • 31

                    Napisał teranowa
                    Emperor a jaka to dłuższa kurtka jakaś marka bliższy opis? Warto się przełamywać, chociaż czasem jest ciężko, ale zawsze wychodzę z założenia że jakiś tam podniecający ciuch jest lepszy niż sex w błocie, na gnoju, w kurniku albo w stroju kubusia puchatka
                    z sieci Kappahl kupiona w zeszłym roku :> Jak się zgodzi, to wrzuce foty

                    Skomentuj

                    • Mxzm
                      Banned
                      • Feb 2011
                      • 23

                      Witamy,witamy Emperor. Ach te wspaniałe lata dziewięćdziesiąte .... to były czasy, najfajniejsze kurteczki jakie pamiętam z tamtych lat... a jedna z nich najwspanialsza... idealny materiał, krój, kolor, nigdy już nie spotkałem takiej super kurteczki... teraz bez wahania bym ją kupił, w tedy za młodu zabrakło odwagi czego żałuję do dziś...

                      Skomentuj

                      • oktan1
                        Świętoszek
                        • Feb 2011
                        • 20

                        Witam dzisiaj pijąc piwko z kolegami z pracy przykuło moją uwagę kobieta idąca ze śmieciami wiadro a na wiadrze kurtka wisi miałem nadzieje ze położy koło śmietnika taki duży kubeł ale niestety wywaliła chciałem ją zabrać ale wysypała na nią śmieći była cała zawalona pieluchami i nie tylko cała uwalona to ją zostawiłem mam taką kolor różowy ale niebieski tez fajny co myslicie
                        Załączone Pliki

                        Skomentuj

                        • martyna1111
                          Świętoszek
                          • Dec 2014
                          • 35

                          jak myślicie czemu jarają nas takie damskie kurtki?

                          Skomentuj

                          • Mxzm
                            Banned
                            • Feb 2011
                            • 23

                            Nie raz próbowałem odpowiedzieć sobie na to pytanie i niestety do dziś nie znalazłem odpowiedzi.... pogodziłem się z tym i traktuję to jak każdy inny fetysz... jeden lubi bondage inny kurtki ortalionowe itd...

                            Skomentuj

                            • martyna1111
                              Świętoszek
                              • Dec 2014
                              • 35

                              a czemu faceta mk fascynuje bycie kobietą?
                              bo dla niego to moze byc fascynacja masochizmem , bo wielu uważa że być kobietą byc w damskich ciuchach to coś gorszego- że damskie ciuchy to przypisanie do gorszej kategorii ludzii
                              ktora musi służyć facetom.
                              uwazam że relacja , stosunek damsko męska to zawsze ma podtext sado maso?

                              Skomentuj

                              • alessandronesta
                                Świntuszek
                                • Feb 2013
                                • 59

                                Mnie niezbyt jarają przebieranki, ale jeśli już to podniecające może być w tym to, że jest to coś zarezerwowanego dla drugiej płci, dla mężczyzn nawet niejako coś wprost zakazanego. Żadne tam sado maso.

                                Skomentuj

                                Working...