W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najstarsza Osoba z która sie kochaliście ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomasz2012
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 5

    Ona 13 lat starsza. Moja pierwsza. Było wspaniale i zawsze będę ją pamiętał. Zresztą do dzisiaj pozostaliśmy przyjaciółmi

    Skomentuj

    • cicinho85
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 7

      38...sympatyczna agnieszka..poznałem ja kiedyś w sklepie.... spotykaliśmy się około roku...jakoś już kontaktu nie utrzymujemy

      Skomentuj

      • Asia22perw
        Świntuszek
        • Jun 2012
        • 67

        męzatka ?

        Skomentuj

        • cicinho85
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 7

          mężatka

          Skomentuj

          • Greedo
            Banned
            • Dec 2006
            • 1657

            37 ja 24. Świetny seks, nie ze względu na wiek czy niewiadomo jakie umiejętności, tylko temperament i to jak do siebie w łóżku pasowaliśmy.

            Skomentuj

            • petterras
              Świętoszek
              • Mar 2007
              • 12

              Napisał morelka
              Ja mam 22 lat, mój cudowny mężczyzna ma 37, jesteśmy razem od 3,5 roku. Rozdziewiczył mnie 2 lata temu W ogółe nie naciskał i czekał aż sama tego zapragnę. Raz na sylwestra się ostro upiłam i wręcz kazałam mu to zrobić a on tego nie zrobił bo byłam pijana. Uwielbiam nasz sex! Ciągle coś nowego! Nas sex się rozwija. Bardzo polecam związek ze starszym mężczyzną (nieżonatym). On Wam Panie pokaże co to znaczy kochać kobiete (co nie znaczy, że niektórzy młodzi nie umieją ). No i to ciało męskie (mój jest sportowcem). WIĘKSZOŚĆ mężczyzn w moim wieku wydaje mi się wyglądać jak wychudzone dzieci (ale to tylko wynik mojego wypaczenia, nie wasza wina chłopcy (moje koleżanki kochają wasze ciałą))

              Chciałam jeszcze dodać, że nie mam porównania bo to ma znaczenie w moich ocenach.
              Aha, mój Stary dochodzi tak szybko jak nastolatek i takie też ma libido ale zna swoje ciało i umie nim kierować.

              Myśle, że wiek, do pewnego pułapu, mało tu ma do rzeczy. Trzeba się dobrać. Mężczyzna, który szybko dochodzi, przy kobiecie, która długo dochodzi, będzie uważany przez nią za zaburzonego ale ten sam mężczyzna z kobietą, która ma bardzo szybko orgazm, będzie dla niej cudownym kochankiem - tak jest ze wszystkim.

              Trzeba się dopasować, trzeba się poznać (a nie sugerować wiekiem)
              he he usmialem sie przy tej odpowiedzi ...pewnie juz przyczike robisz na jakiegos mlodzika bo sexu za malo masz , nawet w poscie da sie to odczuc...pozdrawiam

              Skomentuj

              • babaluba
                Świętoszek
                • Mar 2012
                • 4

                Znałem dziewczyny, które twierdziły, że nie interesują ich faceci w ich wieku, szukały mężczyzn dużo od nich starszych. Myślę że dla tych dziewczyn seks był mniej ważny, bardziej interesowały je doświadczenia życiowe, pozycja społeczna tych mężczyzn. (Zmarły niedawno łapicki, miał taką żonę.) Być może szukały w tych mężczyznach jakiegoś obrazu swojego ojca..
                Ja też kiedyś miałem fazę na starsze kobiety. Lubiłem rozmawiać w pracy z kobietami, które mają dzieci itp. niektóre były po rozwodzie, zastanawiałem się jak wygląda ich życie seksualne, wiele z nich w ogóle ż ycia seksualnego nie miała, bo tylko dzieci praca, mąż co nie chce płacić alimentów. Myślałem, że zasługują na to by mieć od czasu do czasu seks, zasługują na uczucie pożądania i bycia pożądanym. Fantazjowałem na ich temat, próbowałem je poznać przez net itp., ale nigdy żadnej takiej nie poznałem. Może to i lepiej, bo potem wycofując się z takiego związku, czułbym się dziwnie - że niby zostawiam ją bo za stara, źle bym się czuł.

                Skomentuj

                • Motywatore
                  Erotoman
                  • Jun 2006
                  • 639

                  Napisał babaluba
                  Znałem dziewczyny, które twierdziły, że nie interesują ich faceci w ich wieku, szukały mężczyzn dużo od nich starszych. Myślę że dla tych dziewczyn seks był mniej ważny, bardziej interesowały je doświadczenia życiowe, pozycja społeczna tych mężczyzn. (Zmarły niedawno łapicki, miał taką żonę.) Być może szukały w tych mężczyznach jakiegoś obrazu swojego ojca..
                  Ja też kiedyś miałem fazę na starsze kobiety. Lubiłem rozmawiać w pracy z kobietami, które mają dzieci itp. niektóre były po rozwodzie, zastanawiałem się jak wygląda ich życie seksualne, wiele z nich w ogóle ż ycia seksualnego nie miała, bo tylko dzieci praca, mąż co nie chce płacić alimentów. Myślałem, że zasługują na to by mieć od czasu do czasu seks, zasługują na uczucie pożądania i bycia pożądanym. Fantazjowałem na ich temat, próbowałem je poznać przez net itp., ale nigdy żadnej takiej nie poznałem. Może to i lepiej, bo potem wycofując się z takiego związku, czułbym się dziwnie - że niby zostawiam ją bo za stara, źle bym się czuł.
                  O jakim ty związku mówisz?
                  Spotykasz się z taką kobietą tylko dla sexu.
                  Żeby nie miała wątpliwości angażujesz ją do trójkątów.
                  Przychodzisz z dziewczyną, kumplem lub parą.

                  Chyba nie chcesz tego traktować oficjalnie?
                  Tylko jak wtedy nazywasz taką kobietę?
                  Dziewczyną, jak ona ze 40 wiosen już ma...?
                  Zajdzie ci w ciążę:
                  Indywidualistka, twarda babka, ceniona reżyserka. Małgorzata Szumowska, autorka głośnego "Sponsoringu", jest w ciąży. Reżyserka niedawno wyszła za mąż za aktora Mateusza Kościukiewicza, młodszego od niej o 13 lat.


                  13 lat różnicy to nie dramat, ona ma 39-lat zatem jeszcze, jeszcze.

                  Gorzej jak chłopak ma np. 20lat a kobieta z 45lat.
                  Takie przypadki też się spotyka.
                  0statnio edytowany przez Motywatore; 13-08-12, 10:28.

                  Skomentuj

                  • Jolanta1308
                    Świętoszek
                    • Aug 2012
                    • 1

                    starsi,mlodsi partnerzy

                    Witam ,ja mam partnera o 15 lat mlodszego,sama mam 50 lat.Jestem zadbana kobieta,on jest moim pierwszym tak mlodym partnerem.Jest czuly ,mily i zagubiony.Uwielbiamy sie piescic i spelniac siebie.On jednak ma duze zaleglosci.Uczymy sie wspolnie wszystkiego i powiem wam ,ze jest to najpiekniejszy okres w moim zyciu.To wszystko jest takie nowe i czuje sie z nim znakomicie.Nigdy w zyciu tak sie nie czulam,a przeciez bylam 25 lat mezatka.Polecam ,tylko trzeba trafic na takiego ,swoistego ,pragnacego faceta.

                    Skomentuj

                    • flexit
                      Świętoszek
                      • May 2009
                      • 5

                      Ja tam kiedyś, kiedyś miałem przyjemność z dużo starszą od siebie... i pomimo tego , że dziś jestem już w związku poważnum to miałbym ochote na taki mały skok ze starszą, starszą...

                      Skomentuj

                      • xdpl
                        Świntuszek
                        • Sep 2012
                        • 67

                        Idealny układ seksualny to starszy facet i młoda kobieta oraz młody facet i starsza kobieta. Wiele osób to potwierdzi.

                        Gdy miałem 21-26 lat lubiłem kochać się ze starszymi. Mój rekord to 47 lat i było fajnie, choć dziwnie się czułem i nie spotkałem się więcej. Na pewno kobieta 30-40 to jest super wiek dla każdego faceta. Robiłem to czego rówieśniczki jeszcze nie kumały, czyli min. anal i dochodzenie do orgazmu pochwowego. Sam klasyczny seks też bardziej namiętny.

                        Obecnie gdy mam 30 kilka lat marzą mi się z kolei bardzo młode - 16-18 lat. Narazie jestem na etapie szukania, najlepiej dwóch naraz

                        Skomentuj

                        • Motywatore
                          Erotoman
                          • Jun 2006
                          • 639

                          Kup kabriolet i ustaw się pod liceum.

                          Zimą zamykaj dach żeby na śniegu nie musiały siedzieć... ;-)

                          Skomentuj

                          • ramirez7
                            Świętoszek
                            • May 2012
                            • 41

                            jeszcze niestety nie udało mi się zaliczyć żadnej konkretnie zmarszczonej panny

                            Skomentuj

                            • Morticia
                              Świętoszek
                              • Aug 2012
                              • 5

                              on 35 lat ja 14 mniej

                              Skomentuj

                              • marq
                                Świętoszek
                                • Feb 2007
                                • 5

                                ja zawsze trafiałem na młodsze kobitki, ale jestem jeszcze młody więc wszystko przede mną

                                Skomentuj

                                Working...