W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Brak orgazmu przy penetracji, obojetnosc w lozku.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HopesAndDreams
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 3

    Brak orgazmu przy penetracji, obojetnosc w lozku.

    Witam. Mam 19 lat.

    1.mam problem gdy partner zaspokaja mnie wchodzac nie potrafie osiagnac orgazmu a gdy robi to palcami odrazu szczytuje.. jaka jest tego przyczyna ??????? dodam,ze on nie ma z tym zadnych problemow, konczy w srodku.

    2.jestem "leniwa" w lozku, nic mi sie nie chce, najechetniej lezalabym jak kloda, nie mam ochoty na zmiane pozycji itp, rzadko inicjuje... moj facet oczywiscie jest tym zalamany.. dlaczego tak jest???(biore tabletki ale juz wczesniej tak sie dzialo wiec to raczej nie od nich) moze powinnam uprawiac jakis sport???

    3.Gdy facet konczy w was to czy ta sperma odrazu z was "wyplywa"? wiadomo ze zaraz i tak biore prysznic czy kapiel ale dla mnie jest to troche zenujace ze ledwo wstane z wyrka a tu cieknie po nogach... czy to normalne ??

    Pozdrawiam!
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3900

    #2
    Ad. 1



    Ad. 2

    Dlaczego tak jest? Podejrzewam, że jest w Tobie jakiś pierwiastek samolubności i wygodnictwa

    Ad. 3

    Co w tym żenującego? Przecież to słodki widok.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5250

      #3
      Napisał anduk
      Ad. 3

      Co w tym żenującego? Przecież to słodki widok.
      Gorzej jeśli przyjrzeć się bliżej, czasami można zobaczyć spieprzające w panice po udach plemniki, wrzeszczące: "nanoxynol, sp*****lamy!!"

      PS.
      Poczytaj Cosmo i temu podobne, popróbuj czegoś nowego. Może jeszcze odkryjesz w sobie tygrysa :-)

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3900

        #4
        Napisał Raine
        czasami można zobaczyć spieprzające w panice po udach plemniki
        Raine to już nie są plemniki a miliony ludziów, skoro były w środku a czas poczęcia liczy się od czasu wystrzału
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • nightnoisenobod
          Świętoszek
          • Jul 2009
          • 30

          #5
          Cześć HopesAndDreams, co do pierwszego pytanie problem nie jest w twoim partnerze tylko tobie. Nie obrażaj się, ale jest tak że niektóre pozycje nie dają mam przyjemności. Wiem z własnego doświadczenia, że mi jest źle w pozycji od tyłu, czyje się mało komfortowo - muszę widzieć twarz mojej partnerki.

          Sport, jak najbardziej i powiem ci że dzięki uprawianiu sportu będziesz lepsza. Sport daje mam siłę do działania z życiu i w łóżku, a nawet poza nim. Ja biegałem za drugi dzień, lekka siłownia i aerobic i czułem się dobrze, tobie też to polecam.

          Ostatnie pytanie, kończenie w środku. Jeśli nie lubisz jak wylewają się z ciebie jego soki to powiedz mu o tym. Musicie znaleść złoty środek a poza tym nie jesteś leniwa to on robi po swojemu - lepiej zaproponuj mu jakiś inny finał.

          Skomentuj

          • Gogol
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2009
            • 241

            #6
            Kiedyś z moją Panią, jedliśmy kolację w restauracji. Atmosfera zrobiła się tak erotyczna (może to od drinków bo po drinku diabeł wstępuje jej w cipkę) - że postanowiliśmy skonsumować się w toalecie. Jak postanowiliśmy - tak zrobiliśmy. Potem z szelmowskim uśmiechem powiedziała, że gdy wracaliśmy do stolika i sperma ciekła jej po nogach - czuła się wyjątkowo seksownie.
            Więc absolutnie nie rozumiem w czym ma problem Hopes&Dreams. Żenujące??? Ale w świetle tego co ona pisze w punkcie 2 zaryzykuje tezę, że ona albo nie w pelni akceptuje swojego partnera, albo jej seksualność nie jest jeszcze dojrzała.
            Nie można mieć wszystkich dziewczyn na świecie, ale należy do tego dążyć.

            Skomentuj

            • HopesAndDreams
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 3

              #7
              Night dzieki za rady
              Tu nawet nie chodzi o to, ze tego nie lubie tylko kiedys wyobrazalam sobie to troszke inaczej.. no bo wymiana poscieli po kazdym stosunku jest meczaca a chyba nikt nie lubi spac w meskim nasieniu a moze to zalezy od sily wytrysku im mocniejsza tym opoznia sie "wylanie" no nie wiem.. nie przeszkadza mi to jakos bardzo ale wolalam zapytac
              Gogol nie kazdy musi lubic sciekajaca po nogach sperme ,co nie oznacza ze nie akcpetuje swojego partnera..

              Skomentuj

              • myraxidos
                Świntuszek
                • Nov 2009
                • 91

                #8
                Napisał HopesAndDreams
                Witam. Mam 19 lat.

                1.mam problem gdy partner zaspokaja mnie wchodzac nie potrafie osiagnac orgazmu a gdy robi to palcami odrazu szczytuje.. jaka jest tego przyczyna ??????? dodam,ze on nie ma z tym zadnych problemow, konczy w srodku.

                2.jestem "leniwa" w lozku, nic mi sie nie chce, najechetniej lezalabym jak kloda, nie mam ochoty na zmiane pozycji itp, rzadko inicjuje... moj facet oczywiscie jest tym zalamany.. dlaczego tak jest???(biore tabletki ale juz wczesniej tak sie dzialo wiec to raczej nie od nich) moze powinnam uprawiac jakis sport???

                3.Gdy facet konczy w was to czy ta sperma odrazu z was "wyplywa"? wiadomo ze zaraz i tak biore prysznic czy kapiel ale dla mnie jest to troche zenujace ze ledwo wstane z wyrka a tu cieknie po nogach... czy to normalne ??
                Pozdrawiam!

                1. mam 20 lat i to samo co Ty

                tzw palcowka moze doprowadzac Cie do orgazmu poprzez stymulacje łechtaczki moze nawet punktu G, sproboj podczas seksu piescic reka łechtaczke i zobaczysz czy bedzie inaczej

                2. niekoniecznie chodzi o sport, moze o Twoje nastawienie do seksu? ja tez bylam pasywna.. lezalam tylko i myslalam ze ksiazke moge czytac, ale powiem Ci ze im bardziej Ty bedziesz w lozku aktywna tym lepiej bedzie wygladac Twoje i partnera wspolzycie, bo i on sie bedzie staral i Ty bedziesz miala z tego wieksza frajde niz tylko lezec i gapic sie w sufit.:p poza tym napewno niezle sie zdziwi jak raz (zrob cos zeby sie napalic, no nie wiem obejrzyj jakis film czy cos;D ) przejmiesz inicjatywe i zmienicie pozycje np na jezdzca! no chyba umrze z radosci

                3. to normalne ze wyplywa, przeciez nie jestesmy wszystkowchłaniajacymi gąbkami Twoje i jego płyny to przeciez za duzo do trzymania miedzy nogami, to zupelnie normalne ze leci ;P

                Skomentuj

                Working...