W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Biernosc kobiet (?)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • qwerty20
    Ocieracz
    • Jun 2005
    • 175

    Biernosc kobiet (?)

    czasami mi sie wydaje, ze jak sie pieścimy z dziewczyna, to glownie ja wykonuje "ruchy", a Ona pozostaje bierna, tzn. lezy, i tylko całuje, a ja? Ja zawsze musze ją masować, całować cale cialo , glaskac po główce (nie mowie, ze mi sie to nie podoba ) , a Ona tylko leży, czasami bym chcial, zeby to wlasnie Ona przejeła imicjatywe , a ja sobie spokojnie poleże. Czy tez tak macie panowie? co zrobic w tej sytuacji?
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5249

    #2
    Przewroc sie na plecy i pociagnij ja na siebie.
    Dalej powinno pojsc juz samo...

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • qwerty20
      Ocieracz
      • Jun 2005
      • 175

      #3
      no wlasnie mi chodzi o sytuacje, kiedy Ona jest na plecach tylko chodzi o to, ze ona ciagle jest na plecach i w tej samej pozycji...

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5249

        #4
        Wydaje mi sie, ze pewnym sposobem byloby pieszczenie sie, lezac na boku, pysiem w pys - czyli vis-a-vis
        A jesli ma opory przed dotykaniem Ciebie, moze ujmij jej dlon i sam nakieruj w odpowiednie miejsca? Z autopsji wiem, ze taki sposob jest calkiem skuteczny... :]

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • qwerty20
          Ocieracz
          • Jun 2005
          • 175

          #5
          ok, powiedzmy, ze naprowadze i akcja sie potoczy dalej i tego wieczoru bedzie ok. Ale jak bedzie nastepny raz i znowu to samo. Nie chce caly czas "pokazywac" na rozne sposoby co ma robic. Fajnie by bylo, jakby sama na jakis czas przejela inicjatywe, sama zrobila np. masaz z wlasnej woli (choc mowi, ze nie za bardzo umie, moje masaże tez nie należą do najlepszych, lecz chce Jej troche przyjemnosci zrobic i sie staram). i co ja mam kurcze robic...

          Skomentuj

          • dragon
            Ocieracz
            • May 2005
            • 90

            #6
            Nie... ja się muszę pochwialić że moja kobieta bardzo o mnie dba. Pieści mnie nawet częściej niż ja ją. Moja kobieta jest raczej czynna. Powiedz jej że też potrzebujesz pieszczot !! Rozmowa to podstawa
            - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

            Skomentuj

            • qwerty20
              Ocieracz
              • Jun 2005
              • 175

              #7
              dragon->zazroszcze ci kobiety. U mnie to ja jestem od "brudnej roboty" (moze nie najlepsze okreslenie). Ale wiesz , masz racje, nast. razem jak moje paluszki powedruja na odpowiednie miejsce i pobeda tam troche, to Jej powiem :Kochanie, ja tez potrzebuje pieszczot...

              tylko jestem cholernie ciekaw jak to sie skonczy, ale trzeba byc dobrej mysli

              Skomentuj

              • dragon
                Ocieracz
                • May 2005
                • 90

                #8
                tak właśnie zrób !! Powiedz że ty nie jesteś z plastiku i tez potrzebujesz pieszczot takie coś powinno ziałać w dwie strony pozdrawiam i powodzenia
                - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                Skomentuj

                • qwerty20
                  Ocieracz
                  • Jun 2005
                  • 175

                  #9
                  no i bardzo dobrze, tylko tez jest taki dżinks, ze to moze byc dobre na krotsza mete, a przy kolejnych spotkaniach we dwoje, bedzie jak wczesniej (oby nie).
                  dragon, czy Twoja dziewczyna zawsze byłą taka "rześka" :

                  "ja się muszę pochwialić że moja kobieta bardzo o mnie dba. Pieści mnie nawet częściej niż ja ją. Moja kobieta jest raczej czynna."

                  bo moja kobieta nie jest bardzo "czynna" (a szkoda, bo jest dość pociągająca )

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5249

                    #10
                    Heh, moze masz przyjaciolke - zgadaj sie z nia na piwo i 'przecwicz' z nia teksty - na pewno powie Ci, za co by sie na faceta obrazila.
                    W koncu musisz na chwile spojrzec na swiat oczami kobiety, prawda?

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • qwerty20
                      Ocieracz
                      • Jun 2005
                      • 175

                      #11
                      Raine -> a wiesz, ze mam taka osobe. Moja znajoma jest na psychologii, sama jest ze swoim (juz ) narzeczonym pare ladnych lat, kiedys mi pomagała, jak mialem problem z kobietami (wkoncu przyszla pani psycholog...). Bede sie musial Jej o zdanie zapytac

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #12
                        1, porozmawiaj
                        2. ta metoda "za raczke" - jak bedziesz jej tak robil za kazdym razem to sie wkoncu nauczy
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • Słodka*LoLa
                          Ocieracz
                          • May 2005
                          • 154

                          #13
                          ....najlepiej to jej nic nie rób....bo się nauczy że ty jesteś od tego ....i bedziesz miał dopiero kocioł....powstrzymaj się od czegokolwiek....zniecierpliwiona sama sobie "weźmie".....

                          Skomentuj

                          • Tilia
                            Erotoman
                            • Feb 2005
                            • 560

                            #14
                            qwerty20: "Ja zawsze musze ją [...] glaskac po główce "

                            To napewno jest dziewczyna?
                            To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                            Kto ma cycki, ten rządzi!

                            Skomentuj

                            • 22 latek
                              Świętoszek
                              • May 2005
                              • 34

                              #15
                              Napisał Tilia
                              qwerty20: "Ja zawsze musze ją [...] glaskac po główce "

                              To napewno jest dziewczyna?
                              Hahaha dobre

                              Skomentuj

                              Working...