W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy chcialybyscie dostac od swojego faceta wibrator?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #16
    Napisał Falcon
    kurde na kogo jak na kogo ale na Ciebie to ja rojze liczylem a tu taki numer mi wycinasz ja tam dumy jestem i jesli kiedys swojej kobiecie przestane wystarczac to poprostu odejde z dumnie podniesiona glowa tak mi kaze moje meskie przerosniete ego i gadajcie sobie co chcecie
    Ja sie zastanawiam czy ty wogóle masz w takim razie poczucie "JA" wyobraż sobie sytacje że nie widzisz sie z dziewczyną załóżmy tydzień (no taki okres trafił sie że zalatani jesteście albo wyjazd jednego z was, no popprostu nie widzicie sie tydzień) a ona po powrocie zupełnie przypadkiem odkrywa chodzby to forum otwarte na dziale opowiadania erotyczne i jej ambicje są urażone że musisz sie czymś wspomagać a może te opowiadania są leprze od niej? a może ona wiele rzeczy nie umie? (roztrzęsiona i załamana dumnie oświadcza iż nie bedzie Ci wiązać rąk, jest dla Ciebie nie wystarczająca, ze łzami w oczach opuszcza najpierw tówj pokój potem mieszkanie a na koniec Twoje życie )

    Czysty idiotyzm, podniecanie sie zabawkami to jedno, człowiek, partner, miłość, uczucie, związek to drógie.

    Jeżeli ktoś ma awersje co do np wibratora a jednak widzi pewne nieporozumienie wynikające z lekkiego zagubienia co do uczuć oraz zabaw razem i samemu, proponował bym najpierw rozmowe, potem razem kupno a potem zabawe, tak aby sie przekonać że gdy ona odłoży żelowego lub wibrującek chce Cie tak samo bądz jeszcze bardziej, zmienia sie rodzaj oraz nasilenie podniecenia i doznań fizycznych a nie uczuć

    Skomentuj

    • Falcon
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2005
      • 369

      #17
      moement moment ja powiedzialem ze nie kupilbym Jej, wibratora ale jesli sprawila by go sobie sama to zupelnie co innego, zreszta nie mieszkamy razem wiec nie wiem czy juz go gdzies pod lozkiem nie chowa A z tymi opowiadaniami to troche hmmmm.... naciagany dla mnie argument bo:
      1) co innego szukac podniety w postaci tekstu na ekranie a co innego w postaci sztucznego czlonka (jak dla mnie co innego )
      2)ja z moim kochaniem juz czytujemy opowiadania razem, jako element naprzyklad gry wstepnej
      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #18
        No, dla mnie opowiadania są znacznie bardziej podejrzane niż wibrator.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Falcon
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2005
          • 369

          #19
          ?? rojze wytlumacz dlaczego??
          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #20
            Bo wibrator angażuje tylko niewielki kawałeczek ciała... a opowiadanie- umysł.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Falcon
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2005
              • 369

              #21
              hmmm ciekawe jak zawsze spojrzenie, cholerka musze to dobrze przemyslec - tos mi klina zabila nic to przemysle i odpowiem do czego doszedlem


              przemyslalem i doszedlem do wniosku ze cos w tym jest kurde ale jednak organem sexualnosci czlowieka jest cialo bo to dzieki niemu czujemy przyjemnosc a umysl tylko wspomaga cialo wiec opowiadania wydaja mi sie mniej szkodliwe bo ich czytanie nie dostarcza bezposredniej przyjemnosci tylko podniecenia a co dalej z tym zrobimy to nasza wola
              0statnio edytowany przez Falcon; 03-09-05, 14:06.
              Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

              Skomentuj

              • wizard
                Świętoszek
                • Sep 2005
                • 4

                #22
                bedac u kolegi przez przypadek zauwazyl pewien z nas vibrator , nie lepiej facet ?

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #23
                  Napisał Falcon
                  hmmm ciekawe jak zawsze spojrzenie, cholerka musze to dobrze przemyslec - tos mi klina zabila nic to przemysle i odpowiem do czego doszedlem


                  przemyslalem i doszedlem do wniosku ze cos w tym jest kurde ale jednak organem sexualnosci czlowieka jest cialo bo to dzieki niemu czujemy przyjemnosc a umysl tylko wspomaga cialo wiec opowiadania wydaja mi sie mniej szkodliwe bo ich czytanie nie dostarcza bezposredniej przyjemnosci tylko podniecenia a co dalej z tym zrobimy to nasza wola
                  No ale pomyśl inaczej.
                  Wyobraź sobie osobę całkowicie od ciebie zależną- powiedzmy umownie niewolnika.
                  Jego ciało jest twoją własnością. Możesz z nim robić co chcesz.
                  Na umysł nigdy przenigdy nie będziesz miał wpływu.
                  Jakby nie było, umysł rządzi ciałem.
                  Przyjemność seksualną odczuwamy dzięki naszemu układowi nerwowemu, który podlega mózgowi.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • gaga
                    Świętoszek
                    • Sep 2005
                    • 9

                    #24
                    bo do tanga trzeba dwojga a wibarator jest TYLKO dodatkiem

                    Skomentuj

                    • Falcon
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2005
                      • 369

                      #25
                      Rojze oj tak ale jednak bez tego ciala umysl jest bezradny!! pojdzmy na kompromis wibrator i opowiadania postawmy na jednym poziomie co ty na to?? jednak to nie zmienia faktu ze wibratora bym partnerce nie kupil jesli chce moze uzywac nie mam nic przeciwko ale ja Jej go nie kupie!! i jeszcze jedno umysl mozna tak zmanipulowac i otepic ze stanie sie calkowicie podatny na nasze sugestie patrz terrorysci samobujcy albo czlonkowie sekt
                      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #26
                        Ja sie zgodze z rojze w tym ze bez umyslu nie ma prawdziwej przyjemnosci. IMHO cala nasza seksualnosc pochodzi z mozgu. Daje obrazowy przyklad wyzswzosci umyslu w tych sprawach:
                        Da sie zaspokoic czysto mechanicznie, bez fantazjowania (choc to trudne), ale wtedy ta satysfakcja jest wielka jak pierd motyla
                        Z drugiej strony da sie podniecic tylko umyslowo, bez zadnej dzialalnosci mechanicznej do stopnia gdy trzesa sie rece i lamie sie glos a serce bija jak cholera Baa, da sie nawet dojsc, chociaz jest to trudne, szczegolnie dla faceta. Ale jest oczywiscie mozliwe - jako przedwczesny wytrysk chlopaka, ktory strzela od samego patrzenia Kobieta jest tu o wiele latwiej...
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • bonobo86
                          Świętoszek
                          • Aug 2005
                          • 18

                          #27
                          a mnie podobaja sie nowe wibratorki, ktore wypuscil durex nie wygladaja tak oblesnie jak te wszystkie sztuczne penisy, ale moj Misio nie bardzo lubi takie zabawki. Moze boi sie, ze bede wolala bawic sie z durexem niz Jego tygryskiem... Tak serio to czuje sie zaspokojona, wiec narazie sobie odpuszcze zabawki...

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #28
                            zarzuc fotki zeby bylo wiadomo ktore to takei fajne
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • Adam z Raju
                              Świętoszek
                              • Sep 2005
                              • 19

                              #29
                              ciekawe tylko czy kobieta zastanawiałaby sie czy kupić facetowi sztuczną pochwę - bo znając podejście nie prędko mozemy się takich prezentów pod choinką spodziewać )

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #30
                                Jasne, gdybym wiedziała, że chce...
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...