W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

To nie fair... :(:( (złamane serce)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • house86
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 45

    #31
    nom, miło, ze ktos zauwazyl hehe Jakos sie musze trzymac, ale mam chwile, ze wysiadam... dzisiaj jest nawet nieźle, jutro i az do piatku bede zajety, to nie bede mial czasu nawet myslec o tym wszystkim... ale sa chwile, kiedy wymiekam.... A od czegos trza zaczać, zatem zacząłem od podpisu...
    ...mmmmrrrr

    Skomentuj

    • Lolita
      Banned
      • Jul 2005
      • 76

      #32
      I tak trzymaj!

      Skomentuj

      • radzio_z
        Erotoman
        • Feb 2005
        • 496

        #33
        Napisał house86
        nom, miło, ze ktos zauwazyl hehe Jakos sie musze trzymac, ale mam chwile, ze wysiadam... dzisiaj jest nawet nieźle, jutro i az do piatku bede zajety, to nie bede mial czasu nawet myslec o tym wszystkim... ale sa chwile, kiedy wymiekam.... A od czegos trza zaczać, zatem zacząłem od podpisu...
        Ja Ci mówie, znajdź sobie fajną dziewczynę, tylko nie wspominaj jej że miałeś w życiu epizod homo, bo ją to zniechęci. Nie rozumiem co może być fajnego w przytulaniu się do drugiego faceta i pakowaniu mu w dupe. Nigdy nie zrozumie ******w.
        Jestem niepokorny

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #34
          I no po kiego ma się ograniczać do samych kobiet, jeśli faceci też go kręcą? Nie lepiej znaleźć otwartą i tolerancyjną partnerkę, którą będzie można zaprosić do menage a troise?
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • house86
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 45

            #35
            Po pierwsze nie "pakowałem mu w dupę", choc nie wykluczam tego, sam nie wiem... Uwierz, gdybys byl na moim miejscu i bys go znal, to sam bys sie chcial przytulic Po drugie nie jestem pedałem, geyem, itp nie bede tego tlumaczc za kazdym razem, staje sie sie troche uciążliwe... Po trzecie, rozje, masz racje nie bede sie ograniczal... to moje zycie i zrobie z nim, co mi sie tylko podoba... Choc kilka osób jest wyrozumiałych... Pozdrawiam
            ...mmmmrrrr

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #36
              Ja też cię pozdrawiam, House. I trzymaj się.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • house86
                Świętoszek
                • Jun 2005
                • 45

                #37
                Jakoś muszę Choć to nie łatwe... associations... beautiful moments - disappeared ... :-/
                ...mmmmrrrr

                Skomentuj

                • Lolita
                  Banned
                  • Jul 2005
                  • 76

                  #38
                  Według mnie, najważniejsze to pozostać sobą wbrew temu, co narzucają nam stereotypy
                  3maj się.

                  Skomentuj

                  Working...