W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Foliowanie próżniowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • endriusek
    Świntuszek
    • Sep 2011
    • 68

    #16
    ja jak najbardziej jestem za. tu nie chodzi tylko o mniejszy dopływ tlenu ale i o unieruchomienie. A co do niebezpieczeństwa to przecież takie rzeczy robi się tylko z maksymalnie zaufaną osobą.

    Skomentuj

    • ktos69
      Erotoman
      • May 2007
      • 757

      #17
      Ja zacząłem się dusić na sam widok. Inna sprawa, że mam lekką klaustrofobię

      Świetnie ujął to IceBerg w pełni się z tym zgadzam

      Skomentuj

      • nieuchwytna
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2011
        • 251

        #18
        Totalny idiotyzm jak dla mnie. Nie wyobrażam sobie tego. Dziwne odczucia towarzyszyły mi przy oglądaniu tych prakyk.
        Trzy czwarte z miłości.

        Skomentuj

        • Anuszka
          Banned
          • Sep 2011
          • 401

          #19
          W pewnej knajpie zawieszono na ścianach ogromne zdjęcia seksownych, nagich kobiet pod folią. Przyznam szczerze, że choć jest w tym coś mega erotycznego to duszę się na sam widok. O ile delikatne przyduszanie jak najbardziej o tyle foliowanie twarzy - nie.

          Skomentuj

          • afka
            Świntuszek
            • Sep 2011
            • 88

            #20
            kurcze przesada, ale jak ktoś lubi
            afa

            Skomentuj

            • endriusek
              Świntuszek
              • Sep 2011
              • 68

              #21
              nie no wiadomo że nie do granicy oddechu ale lekkie przyduszanko polecam

              Skomentuj

              • barmetr
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1399

                #22
                Jak byłem dzieckiem to rodzice bardzo denerwowali się, gdy zakładałem sobie foliówki na głowę. Nigdy się przy tym nie dusiłem, więc nie traktowałem tego jako próby samobójczej. Ot, zabawa znudzonego dzieciaka.

                A odnośnie filmiku, to w folii kobieta nie wygląda dobrze. A jaki jest związek tego typu praktyk z sado-maso, to nie wiem.

                Skomentuj

                Working...