Czy poprzez robienie minetki albo loda mozna zarazic sie HIV'em lub innym syfem?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GigglY
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 2

    Czy poprzez robienie minetki albo loda mozna zarazic sie HIV'em lub innym syfem?

    Witam! Ostatnio trapi mnie pewnie pytanie. Otóż zastanawiam sie czy poprzez robienbie minetki albo loda mozna zarazic sie HIV'em albo jakims innym syfem. W ogóle chodzi mi o kontakt jamy ustnej z narządami płciowymi. Jezeli dla kogos to pytanie wydaje sie absurdalne, to prosze niech ze mnie nie smieje, bo raczej jestem poczatkujacy w tych sparawch
    Prosze o odpowiedz!
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5246

    #2
    Nikt się z Ciebie nie śmieje - jak widzisz.

    Oczywiście, jest możliwość zarażenia się wirusem HIV przy seksie oralnym - ślina uznawana jest za bezpieczną (żeby się zarazić, musiałbyś wypić jej kilka wiader ;>), natomiast nietrudno wyobrazić sobie niewielką rankę na języku etc. Jak jest z krwią - chyba sam wiesz najlepiej.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • GigglY
      Świętoszek
      • Aug 2006
      • 2

      #3
      No dobrze ale czy po takim zabiegu mozna spokojnie przelknac swoja sline?

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5246

        #4
        Powiem tak:
        Ogólnie ryzyko zarażenia się podczas minety/loda jest niewielkie. Znacznie mniejsze niż przy substancjach typu krew, sperma etc.

        Myślę, że najlepiej na początku znajomości po prostu zrobić razem test. W dzisiejszych czasach to chyba nikogo nie zdziwi.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • JOKER
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 6

          #5
          Napisał Raine
          Nikt się z Ciebie nie śmieje - jak widzisz.

          Oczywiście, jest możliwość zarażenia się wirusem HIV przy seksie oralnym - ślina uznawana jest za bezpieczną (żeby się zarazić, musiałbyś wypić jej kilka wiader ;>), natomiast nietrudno wyobrazić sobie niewielką rankę na języku etc. Jak jest z krwią - chyba sam wiesz najlepiej.
          Nie wiem czy się nie naraże, ale chciałbym zwrócić uwage że pytanie dotyczyło "minety" (nie lubie tego określenia),a nie całowania, więc nie chodzi o śline ale o kontakt z innymi płynami ustrojowymi, więc możliwość zakażenia jest większa niż przy całowaniu.

          Skomentuj

          • damianski
            Świntuszek
            • Aug 2006
            • 94

            #6
            nie chcem siać popeliny ale chyba gdzieś czytałem czy słyszałem że w takim wypadku jest bardzo duze ryzyko zakażenia ale jak juz wspomniałem nie jestem tego pewien.

            Skomentuj

            • KrzysiekV
              Ocieracz
              • Jun 2006
              • 150

              #7
              Ogolnie u osoby przyjmujacej plyny ryzyko jest wieksze. U kobiety przy zwyklym stosunku 6 razy wieksze niz u mezczyzny. To samo z minetka, lodem. Jesli cos bierzez do ust, a masz tam rane, chcby mala, to wszystko moze sie dostac do krwi.

              Radze uprawiac seks z osoba godna zaufania. No i mozna sie przebadac, jak to juz zostalo powiedziane.
              Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

              Skomentuj

              • _leon_
                Świntuszek
                • Jul 2006
                • 52

                #8
                ale wydaje mi sie ze jak sie robi minetke to mozna sie zarazic hifem poniewaz polyka sie nie sline partnerki tylko wlasnie ta wydzieline w ktorej jet wirus
                -------------

                Skomentuj

                • Dan
                  Świętoszek
                  • Apr 2006
                  • 44

                  #9
                  Napisał viktoor
                  ale wydaje mi sie ze jak sie robi minetke to mozna sie zarazic hifem poniewaz polyka sie nie sline partnerki tylko wlasnie ta wydzieline w ktorej jet wirus
                  doladnie tak jak mowisz poniewa wirusem HIV mozna sie zarazic droga plciowa... a przeciez lizanie narzdow plciowych kobiety to wiadomo co

                  Skomentuj

                  Working...