Pierwszy, oralny raz

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VictoriiA
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 683

    To i to w moim mieszkaniu. On mi - wzbraniałam się, chociaż bardzo tego chciałam - ale tak dla zasady pierwszy raz był jedynym podczas którego nie doszłam - jednak ćwiczenia czynią mistrza 4 miesiące związku. Ja mu ? Miesiąc później, on się wzbraniał, ja zdominowałam sytuację - nie pożałował
    The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

    Skomentuj

    • Calvados
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 23

      on pierwszy zaczął... ja bardzo chciałam, ale... bałam się jak on zareaguje!

      Skomentuj

      • Misieq87
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 4

        W moim przypadku pierwszy oralny raz był z inicjatywy partnerki Kiedyś myślałem sobie: "co fajnego może być w minetce?" ale jak zobaczyłem jej myszkę od razu wziąłem się do roboty i mi posmakowało A pierwszy lodzik który mi zrobiła był całkowitym zaskoczeniem, bo najpierw oświadczyła że to koniec igarszek, a później rzuciła mnie na łóżko i zaczęła działać Miło wspominam ten wieczór

        Skomentuj

        • ZnudzonySeksem
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 10

          A u nas moja kobietka zrobiła mi lodzika jakos po 3 miesiacach wspołzycia....
          Ja jej oczywiscie za pierwszym razem

          Skomentuj

          • karusia
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 9

            mój pierwszy raz to bodaj w wieku 18 lat, byłam cholernie ciekawa i sama spytałam chłopaka czy mogę. tak mu się spodobało że chwilkę później było po wszystkim on na szczęście mi się po chwili odwdzięczył i to było zdecydowanie ciekawsze

            Skomentuj

            • Dago
              Ocieracz
              • Jan 2007
              • 125

              Mój pierwszy raz z minetką? wyszedł całkowicie spontaniczne, a zaczęło sie od całowania i tak cały czas w dół Moja dziewczyna z kolei zrobiła mi lodzika dużo później i też wyszło to spontanicznie i trochę w zastępstwie bo nie mogliśmy sie akurat kochać. Ale i tak był on dla mnie zaskoczeniem, bo moja partnerka nie uznaje za bardzo tego typu pieszczot, niestety
              70 procent kobiet zamężnych uprawia sex pozamałżeński i wszystkie deklarują monogamię.

              Skomentuj

              • martika
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 37

                Mój pierwszy oralek miałam jakiś miesiąc po pierwszym seksie

                Skomentuj

                • daniel's
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 17

                  podczas jednej z pierwszych gier wstępnych to było coś niesamowitego po chwili odleciałem, a później zająłem sie moją kobietką i tak pokochałem minetkę uwielbiam pieścić języczkiem cipeczkę mojej Kobietki

                  Skomentuj

                  • Bujda
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 725

                    A mój jeszcze dopiero przede mną. Dzisiaj już miałam taką ochotę, a tu niestety facet zmęczony i nie przyjedzie

                    Ale co się odwlecze to nie uciecze
                    Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

                    Skomentuj

                    • TaintedLove
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 41

                      Nie pamiętam dobrze kiedy ja pierwszy raz byłam pieszczona, przypominam sobie jedynie że mi się nie spodobało i z późniejszymi partnerami nie chciałam być tak zadowalana, ale teraz co jest coś innego, spotkałam odpowiedniego partnera i nie wyobrażam sobie seksu bez gry wstępnej pod postacią pieszczot oralnych chyba że już nie mogę wytrzymać z podniecenia i chcę mieć go już w sobie.
                      Ja sama osobiście długo miałam opory przed wzięciem penisa do ust i pierwszy raz nie za bardzo mi wyszedł bylam zbyt ostrożna zbyt delikatna, ale sie staralam i partner zrozumial ze to moje pierwsze kroki w tej dziedzinie i nie zmuszał mnie do niczego. Pewnego dnia byliśmy na imprezie i trochę popiliśmy, mała kłótnia wielki foch, więc chciałam wykupić swoje winy i zrobiłam to tak jak należy, i kiedy zobaczyłam jaką mu to sprawia przyjemność nie mogę się opanować przed zrobieniem mu pobudki kiedy on rano jeszcze śpi a jego pogromca już nie
                      Last edited by TaintedLove; 28-04-09, 21:54.
                      A jednak dorosłość ma swoje zalety.
                      Seks, i nieobecność rodziców mówiących co mamy robić...
                      to cholernie fajna rzecz

                      Skomentuj

                      • GooGoo

                        Mój pierwszy oralny raz, był niedawno (na początku tygodnia). Pieściłem dziewczynę i aż się zdziwiłem, że tak szybko doszła. Na początku miałem pewne opory co do podobnych akcji, (dziewczyna niespecjalnie wie do czego służy maszynka do golenia w tym miejscu) jednak gdy już się rozkręciłem to nie mogłem przestać. Od tej (tamtej) pory uwielbiam łechtaczkę i pieszczoty. Kiedy widzę jej reakcję to dla mnie najlepsza nagroda. Polecam wszystkim by mięli okazję widzieć to co ja miałem okazję (reakcja ;-) ) ,a wszystko stanie się jasne xD

                        Skomentuj

                        • kokain666
                          Banned
                          • Aug 2006
                          • 179

                          GooGoo, reakcja jest chyba najlepszą nagrodą za nasz trud

                          Skomentuj

                          • GooGoo

                            Otóż to !

                            Skomentuj

                            • Big Buddha
                              Świętoszek
                              • Apr 2009
                              • 19

                              Pierwsze oralne doświadczenia (zarówno lodzik jak i minetka) miałem okazję nabywać z tą samą dziewczyną, kilka miesięcy po tym jak się poznaliśmy i kilka miesiecy przed pierwszym stosunkiem (zarówno moim jak i jej).
                              Pierwszego lodzika nie kojarze, musze ją wypytać pewnie będzie lepiej pamietała
                              Pierwszą minetke w moim wykonaniu pamietam juz lepiej Odwiedziłem ją w wakacje w domku letniskowym, była tam razem z rodzicami. Wybraliśmy sie na spacer na pobliskie wzgórze gdzie znajduje się kosciół a wokół niego miłe polanki. Siedzieliśmy na kocyku w ustronnym miejscu, wzieła nas ochota na amory i zaproponowałem jej minetkę Było miło ale speszyła nas jakaś pani z wózkiem, która również postanowiła się tam wybrać na spacer.

                              Ogólnie nie znaliśmy jeszcze za dobrze swoich upodobań dlatego początki były bardzo nieśmiałe i chyba więcej w tym było ekscytacji i ciekawosci niż przyjemnosci a osiągnięcie orgazmu oralnie trwało dośc długo lub nawet wcale nie było to możliwe Teraz, prawie 2 lata później idzie nam to znacznie sprawniej i teraz jest sama przyjemnośc

                              Skomentuj

                              • Kropla Seksu

                                pierwszego oralnego za bardzo nie pamietam pamietam jedynie ze bardzo sie stresowalam bo nie wiedzialam czy zadowole partnera czy nie ale juz za kolejnym razem widzialam co mu sie podoba i udoskonalam to teraz juz idzie mi calkiem dobrze i jest to dla mnie przyjemnosc

                                Skomentuj

                                Working...