List do kobiety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Siarczan_Potasu
    Seksualnie Niewyżyty
    • Sep 2014
    • 330

    List do kobiety

    Pytanie do pań.

    Nie znam dziewczyny, a mam ochotę ją poznać. Nie mogę bezpośrednio zagadać, więc chciałbym wręczyć jej list, w którym nakreśliłbym jej, że mi się podoba, dał jej dane kontaktowe do siebie itp.

    Jak byście zareagowały na taką sytuację? Pozytywnie, negatywnie?

    Nie wiem czy kogoś ma.
  • Siarczan_Potasu
    Seksualnie Niewyżyty
    • Sep 2014
    • 330

    #2
    Napisał Diva195
    Mysle, ze w tym wlasnie tkwi klucz do sukcesu.

    Gdybym kogos miala- nie ma opcji
    To jest zrozumiałe, ale na to nie mam wpływu i wyszłoby w praniu.

    Chodzi mi o sam fakt wręczenia listu przez nieznajomego mężczyznę. Nie wiem jak zareaguje. Niezbyt archaiczny sposób zwrócenia na siebie uwagi? Kobiety nie wyśmiewają w dzisiejszych czasach takich zachowań? Nie chciałbym stać się pośmiewiskiem dla niej, jej koleżanek, ewentualnego chłopaka i "całej dzielnicy".

    Napisał Diva195
    Gdybym byla singielka- czemu nie? Mily gest w zasadzie. Pod warunkiem, ze facet nie wydalby mi sie odpychajacy fizycznie/intelektualnie. A ile kobiet, tyle gustow...
    Lubię to.

    Skomentuj

    • gines00
      Świętoszek
      • May 2016
      • 1

      #3
      Napisał Diva195
      Mysle, ze w tym wlasnie tkwi klucz do sukcesu.

      Gdybym kogos miala- nie ma opcji
      Zgadzam się.
      Obiecuje poczytac regulamin!!!

      Skomentuj

      • roksana_p
        Ocieracz
        • Nov 2015
        • 178

        #4
        Napisał Siarczan_Potasu
        Chodzi mi o sam fakt wręczenia listu przez nieznajomego mężczyznę. Nie wiem jak zareaguje. Niezbyt archaiczny sposób zwrócenia na siebie uwagi?
        W czasach kiedy ludzie zagadują do siebie prawie tylko przez internet taki sposób zwrócenia uwagi to akt odwagi, wg mnie. I już za to na starcie taki pan miałby tysiąc punktów.

        Napisał Siarczan_Potasu
        Kobiety nie wyśmiewają w dzisiejszych czasach takich zachowań? Nie chciałbym stać się pośmiewiskiem dla niej, jej koleżanek, ewentualnego chłopaka i "całej dzielnicy".
        Tylko ograniczeni umysłowo ludzie wyśmiewają takie zachowania, a chyba z takimi nie chcesz mieć do czynienia?
        Last edited by roksana_p; 04-05-16, 08:01.

        Skomentuj

        • Siarczan_Potasu
          Seksualnie Niewyżyty
          • Sep 2014
          • 330

          #5
          Wszystko mam już przygotowane i jedyną wątpliwość dla mnie stanowi jej stosunek do tego typu zachowań.

          Odrzuci to mówi się trudno. Powód nieważny, ale jej reakcja już ma dla mnie znaczenie. Nawet, gdy nic z tego nie wyniknie liczę na to, że odbierze to jako miły gest świadczący o jej atrakcyjności.

          Publiczne wyśmiane jest dla mnie nie do przyjęcia i dlatego waham się czy zaryzykować.

          Skomentuj

          • roksana_p
            Ocieracz
            • Nov 2015
            • 178

            #6
            Tego jak zareaguje nie przewidzisz dopóki jej go nie wręczysz. Jeśli nie jest to nastolatka to wątpię, że reakcja będzie prześmiewcza. Raczej będzie bardzo zaskoczona, bo to dość niecodzienny gest.

            Powodzenia i daj znać jak to się odbyło.

            Skomentuj

            • exhibicja_myśli
              Świętoszek
              • Apr 2016
              • 3

              #7
              Napisał Siarczan_Potasu
              [...] Nie mogę bezpośrednio zagadać [...]
              A czemu nie możesz? Bez obrazy, ale dawanie obcej osobie "liściku miłosnego", bo nie masz odwagi z nią normalnie pogadać brzmi trochę żałośnie. Dla mnie takie coś to nie oznaka romantyzmu, a oznaka strachu i myślę, że wiele kobiet by podobnie to odebrało i raczej było nastawione negatywnie. Weź się w garść i zamiast pisać jakieś głupoty w liście jak jakiś wstydliwy 12 latek po prostu ją zagadaj, zaproś na kawę - w najgorszym wypadku Ci odmówi, ale przynajmniej nie będziesz "dziwnym kolesiem, który rozdaje listy miłosne"...

              Skomentuj

              • Siarczan_Potasu
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2014
                • 330

                #8
                To nie jest list miłosny, zresztą w liście wytłumaczyłem dlaczego akurat zdecydowałem się na taką formę kontaktu.
                Chodzi o to, że wiem o niej niewiele, a widuję ją jedynie w jej miejscu pracy. Mogę zagadać, poprosić o numer, zaprosić na kawę, ale jakby to wyglądało w sytuacji, gdy obok mogą kręcić się jej koleżanki z pracy, klienci czy nawet przełożeni? Zmniejszam swoje szanse na sukces. Jestem przekonany, że w tej sytuacji odmówiłaby żeby wyjść w pracy na profesjonalistkę i nie być posądzoną o zajmowanie się nie swoimi obowiązkami.
                Nie mam zamiaru czekać na nią aż skończy, ponieważ to dopiero trąci desperacją.
                Wychodzę z założenia, że w spokoju, przy pełnej dyskrecji (przynajmniej w pracy) odczyta i da odpowiedź.
                Dodatkowo zakładałem, że to miły gest i chyba nietypowy w obecnych czasach, a jaja to się pokazuje jak trzeba kobietę odebrać z przystanku o 3 w nocy czy zatroszczyć się o nią w czasie choroby.
                Aczkolwiek masz trochę racji pisząc o "dziwnym kolesiu". Ze względu na to, iż zachowanie nietypowe mogę zostać w ten sposób odebrany.

                Skomentuj

                • PZ IV
                  Ocieracz
                  • Dec 2015
                  • 152

                  #9
                  Sztuka epistolarna już prawie uwiędła w tych czasach postepujacego badziewia.
                  Podoba mi się pomysł pisania listu.
                  Jeżeli trafi do osoby, która potrafi to docenić, dostaniesz extra kilka pktow prestiżu na start.
                  Jak chcesz pisać list, to zadbaj o estetykę. Pisz starannie, odręcznie, użyj drogiej papeteri - to widać. Tylko nie rysuj zadnych kolorowych glupot!
                  Takie przedwojenne zaloty ;-)

                  Kuzwa... to bylo do pań.....

                  Skomentuj

                  • Goldie
                    Erotoman
                    • Apr 2012
                    • 505

                    #10
                    Zawsze miło jest mieć w skrzynce pocztowej coś więcej niż tylko rachunki

                    Dostałam taki list kiedyś i choć mnie trochę rozbawiła sama sytuacja to jednak było to bardzo miłe.
                    Spróbuj jak już inaczej nie możesz. Nie masz nic do stracenia skoro się nie znacie.
                    _____ _____ ___ _

                    Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

                    Skomentuj

                    • Falanga JONS
                      Banned
                      • Feb 2012
                      • 1156

                      #11
                      Hm, miłe... Autorowi wątku nie chodzi pewnie o to, by... "O, jakie to miłe, dzięki i cześć", tylko o to by skończyło się klepnięciem w dupsko na początek.

                      Skomentuj

                      • Goldie
                        Erotoman
                        • Apr 2012
                        • 505

                        #12
                        Jeśli będzie ja tak miło zaskakiwał to zapewne tak się skończy
                        _____ _____ ___ _

                        Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

                        Skomentuj

                        • Christophero
                          Banned
                          • Feb 2009
                          • 1039

                          #13
                          ja jak piszę listy to spotykam się ze skrajnymi opiniami.
                          Jakaś część - choćby tu na forumu - ****e mnie jak sukę, że "wiersze"
                          że "bełkot"
                          ale znowu piszę czasem prywatnie,
                          niekoniecznie z kimś z bt,
                          to pojawiają się opinie typu "jesteś jednym z nielicznych, który to jeszcze potrafi"

                          więc zasadniczo przygotuj się na jedno i drugie.

                          możesz być z****ny jak bura suka
                          albo podbijesz serce na resztę jej życia!

                          Skomentuj

                          • znowuzapilem
                            SeksMistrz
                            • Nov 2010
                            • 3555

                            #14
                            Napisał PZ IV
                            Sztuka epistolarna już prawie uwiędła w tych czasach postepujacego badziewia.
                            Podoba mi się pomysł pisania listu.
                            Jeżeli trafi do osoby, która potrafi to docenić, dostaniesz extra kilka pktow prestiżu na start.
                            Jak chcesz pisać list, to zadbaj o estetykę. Pisz starannie, odręcznie, użyj drogiej papeteri - to widać. Tylko nie rysuj zadnych kolorowych glupot!
                            Takie przedwojenne zaloty ;-)

                            Kuzwa... to bylo do pań.....
                            Otóż to!
                            Siarczan, Ty stary romantyku
                            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                            Skomentuj

                            • solstafir
                              Banned
                              • Aug 2012
                              • 779

                              #15
                              Bądź sobą, przecież dobrze mieć kobietę z którą do siebie pasujecie. Jesteś facetem który chce dać list - to jej daj.

                              Będziesz "pewny siebie", wiedział co robisz, robił to co chcesz, to nikt Cie nie wyśmieje.
                              Last edited by solstafir; 04-05-16, 20:22.

                              Skomentuj

                              Working...