Seks z dojrzalymi kobietami

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • npi91
    Świętoszek
    • Jun 2012
    • 49

    #31
    GajdzinSan, nigdzie nie kręciła Cie jakaś np Twoja nauczycielka?? U mnie na studiach jest taka jedna od Logistyki.. Wiele razy sobie wyobrażałem ją nago czy też w łóżku.. Piękna blondyneczka, włosy kręcone, opalona, zawsze elegancko ubrana albo w obcisłe spodnie albo krótką spódniczke no i oczywiście dość często duży dekolt <33 Ale niestety nigdy bym się nie odważył jej tego powiedzieć... Ale nie powiem, zawsze pierwszy służę pomocą jej przy problemach z komputerem, rzutnikiem etc
    Piwa i seksu nigdy nie odmawiam!

    Skomentuj

    • redxxx
      Świętoszek
      • Sep 2012
      • 23

      #32
      Wlasnie wkurza mnie to ze polskie kobiety +50 wstydza sie sa nie smiale i zamykaja na chatach,jak im wytlumaczyc ze sa miliony mlodszych o 20-30 lat ktorzy by niezle pofiglowali z takimi Paniami.Jak to zmienic.

      Skomentuj

      • Corleone2
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2007
        • 284

        #33
        panie ... kijem Wisły nie zawrócisz
        " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

        Skomentuj

        • Mięśniak
          Świntuszek
          • Apr 2007
          • 61

          #34
          Też marzy mi się seks ze starszą kobietą. Szkoda że nie ma żadnego polskiego forum albo portalu dla wielbicieli starszych pań

          Skomentuj

          • Monula
            Ocieracz
            • Dec 2005
            • 154

            #35
            A coś się zmienia w postrzeganiu tematu,gdyby Twój przyjaciel/kolega/znajomy przyznał,że chętnie przeleciałby Twoją matkę ?

            Skomentuj

            • noremorse
              Świętoszek
              • Oct 2012
              • 28

              #36
              Uch, bardzo bym chciał przeżyć przygodę z jakąś kobitą w wieku 33-39 lat, w sumie to jedna z moich fantazji. Mam nadzieję, że uda mi się ją zrealizować, nim będę miał, powiedzmy 25 lat

              Skomentuj

              • playmaker
                Świntuszek
                • Sep 2010
                • 58

                #37
                Dojrzała kobieta dla młodego chłopaka to super przygoda, jak się dobrze poszuka to się chętną na takie zabawy znajdzie, wiem to z doświadczenia

                Skomentuj

                • cdens
                  Świętoszek
                  • Jun 2011
                  • 25

                  #38
                  moja kobieta jest starsza odemnie o 12 lat, ja mam 25 ona 37 i jest zaje....fajnie

                  Skomentuj

                  • kamil1422
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 139

                    #39
                    Zdecydowanie jestem na tak, motyw stworzony dla mnie

                    Skomentuj

                    • Lenny91
                      Świętoszek
                      • Oct 2012
                      • 22

                      #40
                      Napisał Monula
                      A coś się zmienia w postrzeganiu tematu,gdyby Twój przyjaciel/kolega/znajomy przyznał,że chętnie przeleciałby Twoją matkę ?
                      Pfff równie dobrze kolega może powiedzieć chce przelecieć moją siostrę czy żonę I jakoś to niczego nie zmienia.

                      Skomentuj

                      • Monula
                        Ocieracz
                        • Dec 2005
                        • 154

                        #41
                        Napisał Lenny91
                        Pfff równie dobrze kolega może powiedzieć chce przelecieć moją siostrę czy żonę I jakoś to niczego nie zmienia.
                        pfff zmieniłoby się,gdyby kolega mamę rzeczywiście zerżnął ?

                        Skomentuj

                        • Lenny91
                          Świętoszek
                          • Oct 2012
                          • 22

                          #42
                          No to chyba oczywiste że tak. Jak koledze podoba się żona jego kolegi to nie ma w tym nic złego. Złe dzieje się wtedy gdy kolega zacznie tą żonę podrywać lub z nią coś robić. Natomiast sama myśl że ktoś się komuś podoba i że fajnie byłoby coś porobić nie jest niczym złym, bo raczej dużej ilości osób takie coś się zdarza

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            #43
                            Generalnie mialem partnerki w swoim wieku i w takich tez gusowalem/gustuje jednak byl tez wyjatek i to na poczatku . Ja cos pod 22 lata ona 10 lat starsza, znalismy sie wczesniej z "szerokiego towarzystwa" . Blizsza znajomosc nawiazalismy najpierw podczas wycieczek gorskich a potem na wypadach narciarskich. W sumie dwa numery ale mimo uplywu czasu nigdy ich nie zapomne . Babka z klasa i jak na mnie z malym stazem totalnie doswiadczona . Pietra mialem przyznaje, kropla alhoholu zadzialala i pooooooszlo . Wspomnienia mile i chyba dzieki temu w pozniejszym czasie nie mialem blokad, oporow przy zblizeniach z innymi dziewczynami
                            Czy bym teraz powtorzyl chyba nie jednak przygoda, choc krotka, dostarczyla sporo adrenaliny .

                            Skomentuj

                            • Lenny91
                              Świętoszek
                              • Oct 2012
                              • 22

                              #44
                              Najgorsze jest poznanie takich kobiet. Oprócz tego że musi być starsza, to jeszcze chętna i z okolic. Sam nie wiem jak znaleźć taką dojrzałą kobietę. Wchodzę na jakieś portale randkowe, albo czaty ale marny tego skutek...

                              Skomentuj

                              • WeloCIPlator
                                Świętoszek
                                • Aug 2007
                                • 33

                                #45
                                Ty się śmiej Lenny91, ale ja poznałem kobietę która ma 38 lat (sam mam 21), ma dwójkę dzieci, poznałem ją poprzez DEMOTYWATORY wiem, wiem, brzmi śmiesznie, nawet z Anglii przylatuje do mnie co jakiś czas i sypiamy ze sobą regularnie i powiem wam nawet że gdyby nie to że muszę siedzieć w Polsce to bym był z nią
                                "Miej serce i patrzaj w serce"

                                Skomentuj

                                Working...