Old 10-05-15, 08:49   #1
mirekmolenda
Świntuszek

Miasto: Gdańsk (do IV 2015 Warszawa na kursie)

Wielkość penisa swoistym fetyszem
Wielkość penisa dla gejów, to fetysz nad fetysze zdaje się, bo w ogłoszeniach w sieci i poza nią (np. w kiblach) widać, że tylko duże rozmiary mają wzięcie. Dlaczego tak jest? Skąd ten fetysz? Skąd wiara w duże rozmiary?
onan
mirekmolenda jest offline   Reply With Quote
Old 12-05-15, 00:16   #2
kimirsen
Ocieracz

To wynika chyba z działania ludzkiej psychiki, która opanowana jest przez jakiś wyuczony nawyk. Po prostu nawykiem tych ludzi są przypadkowe spotkania, a że już psycha przyzwyczaiła się do jakichś tam bodźców, to potem taki ktoś potrzebuje większych bodźców i penisów zarazem, żeby czuć się bardziej spełnionym w swym nawyku.
kimirsen jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-15, 16:30   #3
mirekmolenda
Świntuszek

Cytat:
Napisał kimirsen Zobacz post
To wynika chyba z działania ludzkiej psychiki, która opanowana jest przez jakiś wyuczony nawyk. Po prostu nawykiem tych ludzi są przypadkowe spotkania, a że już psycha przyzwyczaiła się do jakichś tam bodźców, to potem taki ktoś potrzebuje większych bodźców i penisów zarazem, żeby czuć się bardziej spełnionym w swym nawyku.
No ale dlaczego niby np. 16cm członek jest gorszy od 23cm?
onan
Old 14-05-15, 00:45   #4
Marek32latek
Świętoszek

Miasto: duże

1. Jako mężczyzna powinieneś wiedzieć, że jesteśmy wzrokowcami i zwykle, może podświadomie, uważamy, że "większe znaczy lepsze". Ten sam mechanizm odnosi się do np. do wzrostu - wyższemu facetowi łatwiej znaleźć partnerkę/partnera czy choćby awansować w pracy.

2. Większy penis zwykle oznacza lepsze, bardziej intensywne doznania, co jako gej pasywny w seksie analnym mogę potwierdzić.

3. Z moich doświadczeń wynika, że faceci z naprawdę dużymi penisami (20 cm<) mają trudności z utrzymaniem erekcji i ich członki nie osiągają nigdy pełnej twardości. Wygląda więc na to, że z penisami jest jak ze wszystkim w życiu - najlepszy jest umiar czyli w tym przypadku gdzieś między 16 a 18 cm
Marek32latek jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-15, 08:23   #5
mirekmolenda
Świntuszek

Cytat:
Napisał Marek32latek Zobacz post
1. Jako mężczyzna powinieneś wiedzieć, że jesteśmy wzrokowcami i zwykle, może podświadomie, uważamy, że "większe znaczy lepsze". Ten sam mechanizm odnosi się do np. do wzrostu - wyższemu facetowi łatwiej znaleźć partnerkę/partnera czy choćby awansować w pracy.

2. Większy penis zwykle oznacza lepsze, bardziej intensywne doznania, co jako gej pasywny w seksie analnym mogę potwierdzić.

3. Z moich doświadczeń wynika, że faceci z naprawdę dużymi penisami (20 cm<) mają trudności z utrzymaniem erekcji i ich członki nie osiągają nigdy pełnej twardości. Wygląda więc na to, że z penisami jest jak ze wszystkim w życiu - najlepszy jest umiar czyli w tym przypadku gdzieś między 16 a 18 cm
Cieszę się, że padło "najlepszy jest umiar". Bo to jakieś wariactwo ostatnio z tymi rozmiarami. Kolesie nie da się poznać, jak ma się mniej niż 19cm a według mnie to jakiś absurd. Przecież to tylko wzrokowe doświadczenie bo przy analu i tak najważniejsza jest technika posuwania. Jestem A/P i też mam z tym doświadczenia. Wręcz nie lubie penisów ponad 20cm. Wolę te 16-18cm.
onan
Old 21-05-15, 16:59   #6
dereks
Świętoszek

niestety to prawda. ja z moim 14cm czuję się zwyczajnie przegrany w kwestii seksu, ale dla kobiet pewnie to też jest za mało
dereks jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-15, 19:00   #7
solstafir
Banned

Miasto: Rybnik

Kobiety ogólnie wolą wyższych szerszych bardziej przypakowanych facetów - po prostu większych
Oczywiście jeśli chodzi o seks to penis jest kluczowy i nie ma co do niego wyjątki - ma być duży bo robi to wrażenie bzykania sie z dużym facetem
Laski mają wbite w głowach że mają lecieć na dużych facetów taki program który mówi że duży znaczy silniejszy i ważniejszy
W kwestii penisa akurat nie ma to taiego znacznie - nie ma korelacji między wielkością fiuta a siłą i pozycją faceta ale kto by pisał takie szczegółowe programy
solstafir jest offline   Reply With Quote
Old 22-05-15, 16:04   #8
martinx
Świętoszek

mirek, wiesz że taka działalność podpada pod paragraf?
martinx jest offline   Reply With Quote
Old 29-05-15, 01:10   #9
kimirsen
Ocieracz

Wolałbym członka 14cm, z którego właścicielem będę miał jakiś logiczny i intelektualny kontakt, niż czyjeś 23 centymetry obciągnięte w osranym publicznym dworcowym kiblu. Kible mnie wcale nie kręcą i jakoś nie uogólniałbym, że wszyscy geje chodzą po kiblach. Na pewno dla wielu seks jest aktywną stroną życia, ale na pewno nie klozetową.

Ostatnio edytowany przez kimirsen; 28-07-15 at 01:44.
kimirsen jest offline   Reply With Quote
Old 21-12-17, 17:13   #10
mastmarian
Świętoszek

Miasto: Warszawa

Coś w tym jest, im większy penis i jaj tym bardziej mnie kręci, chociaż sam nie mam sie czego wstydzić. Krótko mówiąc nie lubię bawić sie zapałką
mastmarian jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mniejszości seksualne

Tags
biali, fetysz, gej, penis, wielkość

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania