Podgladanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pissingboy
    Świętoszek
    • Jul 2015
    • 23

    Podgladanie

    Witam mam takie marzenie , fantazje ze chciałbym być podglądany przez kobiety , staram się przebierać przy zapalonym świetle , odsłoniętym oknie ale nigdy nie zalwazyla mnie żadna sąsiadka czy przypadkowa kobieta (przynajmniej ja nikogo nie widziałem) i tu mam pytanie do was czy ktoś na forum lubi być podgladany lub podgląda ?
  • dawidkowalski87

    #2
    Na studiach mieszkałem z dwiema koleżankami.Jedna z nich bardzo atrakcyjna. Kilka razy specjalnie wychodziłem z łazienki w samym ręczniku,czy w samych bokserkach i czułem jej ewidentny wzrok na sobie. Nie zamykałem drzwi od swojego pokoju i chodziłem nago np. szukając świerzej bielizny. Kilka razy przechodziła w tym samym czasie korytarzem i na pewno widziała mój tyłek.Strasznie speszona później była jak rozmawialiśmy.Ja jej nie podglądałem bo niby jak miałbym to zrobić a było na co patrzeć.Piersi miseczka myśle że spokojnie D i przy tym mega szczupła i zgrabna.

    Skomentuj

    • LocoByQ
      Świętoszek
      • Aug 2015
      • 15

      #3
      Ja tam czasami jakas laske w przebieralni podgladne jak sie dosunie sobie zaslony do konca:p
      Fajnie by bylo byc podgladnietym

      Skomentuj

      • Pissingboy
        Świętoszek
        • Jul 2015
        • 23

        #4
        Niektóre przymiezalnie maja ścianki kabiny odstajace od normalnej sciany i jeżeli jest na niej lustro to widać kogoś w kabinach obok

        Skomentuj

        • LocoByQ
          Świętoszek
          • Aug 2015
          • 15

          #5
          Gdzie takie są?
          Czy wtedy podglądana osoba nie widzi ciebie?

          Skomentuj

          • Pissingboy
            Świętoszek
            • Jul 2015
            • 23

            #6
            To moja tajemnica mozemy widziec się oboje
            Naprawdę nie ma tu nikogo więcej kto chciał by być podglądany ?

            Skomentuj

            • Gabrielos

              #7
              Czułbym się skrępowany ale jeśli była by to śliczna kobieta to czemu nie

              Skomentuj

              • radek-przypadek
                Świntuszek
                • Apr 2015
                • 62

                #8
                Myślę, że nie przeszkadzałoby mi to a wręcz przeciwnie, o ile byłaby to fajna kobietka, a nie pan Zenek czy jakas babcia z naprzeciwka.
                Obserwuj mój profil http://beztabu.com/member.php?u=103587

                Skomentuj

                • LizardKing
                  Świętoszek
                  • Sep 2013
                  • 32

                  #9
                  Wiele razy się starałem, ale jakoś się nie zdarzyło abym był podglądany a szkoda
                  "I am the Lizard King. I can do anything" - Jim Morrison

                  Skomentuj

                  • SEoKSik
                    Świętoszek
                    • Nov 2015
                    • 27

                    #10
                    A ja się zastanawiam, czy jak zabawiam się w nocy z dziewczyną a jej koleżanka leży obok na tym samym łóżku to czy faktycznie śpi, czy udaje i nas podgląda, hmm...

                    Skomentuj

                    Working...