W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Małżeństwa osób tej samej płci (jaka jest Twoja opinia).

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-rotmantic
    Perwers
    • Jun 2005
    • 1556

    #31
    Napisał upocone jajka
    ku*** co to ten GLBTT?
    Homo + Bi + Trans, czyli gros zboczeń seksualnych w skrócie.

    Skomentuj

    • Wujek

      #32
      A mi tam wsio jedno.
      Mam siostre bi i nie widzę w tym problemu.

      Skomentuj

      • Robinson
        Erotoman
        • Sep 2011
        • 515

        #33
        Troche nasluchalem sie jak jest w srodowisku gejow... Nie jest dobrze. I moze jest Ci wszystko jednom, ale pomysl, ze oni chca wychowywac dzieci...

        Wiecej. Pomysl, ze zabieraja ci dzieciaka za cos tam (np. odmowiles mu zabawki w sklepie - patrz na casus zielonej gory) i daja go ******m, ktorze szwendaja sie po klubach.

        Skomentuj

        • Wujek

          #34
          Robinson - nie wydaje mi się że ktos da tak od reki dzieciaka pierwszej lepszej parze.
          Trzeba się trocha postarać i czymś wykazać żeby móc adoptować dziecko.

          Nie orientacja seksualna, a to co masz w głowie czyni z ciebie " Człowieka"

          Skomentuj

          • Robinson
            Erotoman
            • Sep 2011
            • 515

            #35
            Obejrzyj "Postep po szwedzku" na YT

            Skomentuj

            • Wujek

              #36
              Robinson -przedstawiłem swoją wizję i moje podejście. O to chodzi w tym temacie. Nie mam zamiaru na siłe komuś udowadniać, albo wręcz zmieniać jego podejścia i przekonań.

              Skomentuj

              • Robinson
                Erotoman
                • Sep 2011
                • 515

                #37
                Jasne - rozumiem.

                Skomentuj

                • nieuchwytna
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Aug 2011
                  • 251

                  #38
                  W moim odczuciu dozwolone powinny być wyłącznie rejestrowane związki partnerskie, bez prawa do adopcji.
                  Trzy czwarte z miłości.

                  Skomentuj

                  • Ned
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2011
                    • 267

                    #39
                    Jak dla mnie to co się dzieje w Szwecji, żonglowanie dziećmi między rodzinami, w ogóle zabieranie dzieci rodzicom z byle powodu. Bo nie ma cieplej wody, bo starzy, bo głupi, bo brzydcy (ok, tego ostatniego nie słyszałem, ale czemu nie? :/ ).

                    Co do gejów, to na przykładzie np. Hiszpanii widać, że tylko mała część z nich decyduje się na związek, a jeszcze mniej na dziecko. Proste, jak ktoś lubi noce spędzać w klubach i imprezować non stop, to raczej dziecko do niczego mu nie potrzebne.

                    Skomentuj

                    • yullea
                      Świętoszek
                      • Dec 2011
                      • 38

                      #40
                      Według mnie homoseksualiści powinni mieć prawo zawrzeć związek partnerski czy coś na kształt małżeństwa. Jeżeli chodzi o adopcję dzieci nie jestem przekonana.

                      Skomentuj

                      • HotGuy
                        Banned
                        • Nov 2011
                        • 188

                        #41
                        Dania stanie się 11 krajem gdzie małżeństwa osób tej samej płci będą legalne! Ustawa została przedstawiona tydzień temu 18-go stycznia. Co ciekawe Dania była pierwszym krajem gdzie rejestrowane związki partnerskie stały się legalne. Oficjalnie małżeństwa staną się legalne 15 Czerwca 2012.

                        Więcej info i linki na:



                        Urugwaj stanie się 12 krajem gdzie gdzie małżeństwa osób tej samej płci będą legalne, prawdopodobnie w drugiej połowie 2012 roku. Obecnie adopcja i rejestrowane związki partnerskie są tam możliwe. Argentyna obecnie pozwala na małżeństwa osób tej samej płci a pani prezydent która na to zezwoliła Cristina Fernández de Kirchner została ponownie wybrana na prezydenta z ponad 50%(!) głosów (w pierwszej turze).

                        Więcej info i linki na:


                        Inne ciekawe informacje:

                        François Hollande (prowadzi w sondażach w wyborach prezydenckich we Francji, 8% przed Nicolas Sarozy) stwierdził że czas skończyć z dyskryminacją przeciwko GLBTT i małżeństwa osób tej samej płci są dla niego priorytetem.

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          #42
                          dopchała sie Socjaldemokracja to szaleje kolejna ustawa na walke z kryzysem, to wydłużenie pracy tygodniowe o jedną godzine, za free niby na królową ale wiadomo o co biega mi to akurat wisi ale ludzie już dyskutują a wracając do ciepłych, niech sie chajtają ******, póki co z żadnymi większymi oznakami sie nie spotkałem ale czort wie kto z kulkami w dupie przychodzi np do kina

                          Skomentuj

                          • HotGuy
                            Banned
                            • Nov 2011
                            • 188

                            #43
                            Napisał upocone jajka
                            dopchała sie Socjaldemokracja to szaleje kolejna ustawa na walke z kryzysem, to wydłużenie pracy tygodniowe o jedną godzine, za free niby na królową ale wiadomo o co biega mi to akurat wisi ale ludzie już dyskutują a wracając do ciepłych, niech sie chajtają ******, póki co z żadnymi większymi oznakami sie nie spotkałem ale czort wie kto z kulkami w dupie przychodzi np do kina
                            Oj jeszcze spotkasz się spotkasz, jak twoje dziatki o równouprawnieniu będą uczyły się w szkole i o różnych i równych formach rodzin na lekcjach, czy tego chcesz czy nie.

                            Gratulacje za przejście super ustawy Dania.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              #44
                              mój syn jedyne czego sie bedzie uczył w szkole to jak robisz kieszone i łapac na cycki dorastające koleżanki, juz moja w tym głowa


                              a co do tej akceptacji ciepłych, to bedąc jeszcze w Pl mało kto dyskutował o ******twie a tu kawały o pedałach są tak popularne jak u nas o policjantach/blondynkach

                              a to że nordycka rasa taka niby tolerancyjna to taki sam mit jak i ich ta niby wikingowa waleczność

                              Skomentuj

                              Working...